Přímý přístup k hlavnímu vyhledávání (klikněte na „ENTER“)
Přístup k obsahu stránky (stiskněte Enter)
Přímý přístup na seznam dalších stránek (klikněte na „ENTER“)

Parlament na sociálních médiích

 

Evropský parlament je zástupcem lidí. Proto se snažíme nejen nabízet jim informace na našich webových stránkách, ale chceme být i přímo tam, kde jsou oni sami. A lidé jsou na sociálních médiích. Pokud jste ještě nenašli všechny platformy, kde jsme přítomni, přinášíme vám užitečného průvodce internetovými aktivitami Evropského parlamentu.

 
 

Newshub

Shromažďuje všechny příspěvky v sociálních médiích od poslanců, politických skupin a parlamentních orgánů na jedné přehledné platformě; příspěvky je možné snadno filtrovat podle jazyka, země, politické skupiny i oblíbených témat.

 
 

Facebook

Nejsledovanější účet Evropského parlamentu na sociálních médiích vám nabízí chaty s poslanci, dvakrát denně novinky o záležitostech EU, možnost vyhledat všechny poslance aktivní na sociálních médiích, a přehled našich národních informačních kanceláří, které vám přináší zprávy ve vašem jazyce.

 
 
 

Twitter

Aktuální zpravodajská služba ve 24 jazycích, která vám přináší články, rozpravy v přímém přenosu, fotogalerie atd. Obsahuje i specializované příspěvky pro profesionály v oblasti sdělovacích prostředků.

 
 

Google plus

Každý den aktuální informace o činnosti Parlamentu, hangouty s poslanci, zajímavé diskuse s komunitami, zábavné GIFy. Seznamte se s tímto rychle rostoucím společenstvím i Vy!

 
 
 

LinkedIn

Měli jste někdy pocit, že tweet o 140 znacích na některá témata prostě nestačí? Zapojte se do podrobných diskuzí o tvorbě politik v EU na LinkedIn.

 
 

Instagram

Peek behind the scenes of Parliament's daily life, our Instagram account collects many hundreds of original photographs - all copyright free and free for any person to use for non-commercial purposes, as long as you credit us.

 
 
 

Flickr

Bohatý zdroj obrázků z každodenního života Parlamentu; náš účet na Flickru shromažďuje tisíce původních fotografií, které nepodléhají autorským právům a jsou volně k dispozici pro použití k nekomerčním účelům, pokud nás uvedete jako zdroj.

 
 

Pinterest

Zde naleznete infografiky vytvořené Parlamentem. Můžete je bezplatně použít pro nekomerční účely, pokud nás uvedete jako zdroj.

 
 
 

YouTube

Sledujte zprávy EuroparlTV nebo i veselá krátká videa z produkce našeho facebookového týmu.

 
 

Vine

Podívejte se na krátká, 6vteřinová videa o konkrétních tématech, kterými se Parlament zabývá!

 
 
 

Spotify

Objevte naše tematické playlisty, sdílejte je se svými přáteli a navrhujte nám písničky, které se Vám líbí!

 
 

Reddit

Prostřednictvím našeho subredditu chceme umožnit sdílení informací a diskuse o práci Parlamentu a jeho výborů. Naleznete zde příspěvky včetně videozáznamů, infografiky, studií, novinek, fotografií a dalších. Příspěvky uživatelů jsou velmi vítány.

 
 
 

Upozornění na aktualizace prostřednictvím e-mailu

Evropský parlament nabízí bezplatnou službu, která Vám umožňuje dostávat e-mailem automatická upozornění, pokud se v určitých sekcích našich webových stránek objeví nové informace.

 
 

Snapchat

Nahlédněte do zákulisí Evropského parlamentu, přečtěte si nejnovější zprávy a podívejte se, jak vypadá každodenní práce týmu pro sociální média. Evropský parlament najdete pod „europarl“. Zašlete našemu týmu vaše fotografie a vzkazy.

 
 
 

Mediální síť EP

Tento blog nabízí výběr multimediálního obsahu týkajícího se Evropské unie, který můžete bezplatně stahovat a používat.

 
 
 
 
 
 

Objevte náš multimediální obsah, který můžete volně využívat

 

Cestujte s Evropským parlamentem po Twitteru - interaktivní mapa