Tiesioginė prieiga prie pagrindinės paieškos (Spauskite mygtuką „Enter“)
Prieiga prie puslapio turinio (spauskite „Įeiti“)
Tiesioginė prieiga prie kitų svetainių sąrašo (Spauskite mygtuką „Enter“)


Jūsų paslaugoms

 
 
Sekite informaciją
Jums atrodo, kad Europos Parlamentas labai toli nuo Jūsų gyvenamos vietos? Naudodamiesi mūsų informaciniais puslapiais ir dokumentų tarnybomis gaukite nuolatinę informaciją apie tai, kad vyksta Parlamente. Taip pat galite kreiptis į mūsų informacijos biurą savo šalyje – ten visą informaciją gausite savo gimtąja kalba.
 
 
 
Būkite išklausyti
Turite ką pasakyti? Tuomet imkitės veiksmų, kad Jūsų balsas būtų išgirstas. Jei manote, kad ten, kur gyvenate, pažeidžiami ES įstatymai, pateikite Parlamentui peticiją arba, jei Jums reikalingas tarpininkas, kreipkitės į Europos ombudsmeną. Be to, kartu su kitais galite imtis piliečių iniciatyvos ir tiesiogiai reikalauti parengti naujus įstatymus.
 
 
 
Dirbkite pas mus
Jus domina galimybė iš arti susipažinti su Parlamento veikla, pavyzdžiui, ten dirbti? Pasidomėkite galimybėmis tapti mūsų kolega, stažuotoju ar sudalyvauti pažintinėje kelionėje.
 
 
 
Skaidrumas
Augant Europos Parlamento svarbai ir įtakai, kaip niekad svarbu, kad europiečių interesams jis atstovautų visapusiškai atvirai ir skaidriai. Sužinokite daugiau apie tai, kaip mes dirbame.
 
 
 

Apsilankykite Parlamente

Atvykite ir patys pamatysite, kaip pasiūlymai tampa teisės aktais ir kokiose srityse Jūsų Parlamento nariai turi įtakos sprendžiant klausimus dėl Europos ateities. Mes siūlome įvairią veiklą Briuselyje ir Strasbūre, taigi atvykę vieni, su savo šeima arba su grupe visada rasite sau tinkamą programą.

 
 
 
Galimybė susipažinti su dokumentais

Visi ES piliečiai turi teisę susipažinti su Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos dokumentais. Europos Parlamentas suteikia galimybę tiesiogiai susipažinti su dauguma savo dokumentų elektroniniu formatu.

 
 
 
Sutartys ir dotacijos

Vadovaujantis Europos Sąjungos bendrajam biudžetui taikomu Finansiniu reglamentu reikalaujama, kad Europos Parlamentas skelbtų viešus konkursus prekių ir paslaugų pirkimo sutartims sudaryti.

 
 
 
Parlamentas 360° kampu
Parlamentas 360° kampu