Tiesioginė prieiga prie pagrindinės paieškos (Spauskite mygtuką „Enter“)
Prieiga prie puslapio turinio (spauskite „Įeiti“)
Tiesioginė prieiga prie kitų svetainių sąrašo (Spauskite mygtuką „Enter“)

Piliečių informavimo skyrius (Ask EP)

 
 

Jei norite sužinoti daugiau apie Europos Parlamento veiklą, galias ir struktūrą, galite kreiptis į Piliečių informavimo skyrių (Ask EP) naudodamiesi toliau pateikta forma.

 
 
 
Klauskite – atsakysime

Čia rasite keletą naujausių temų, keliančių ypač didelį susirūpinimą piliečiams, kurie raštu kreipiasi į Europos Parlamentą, ir mūsų atitinkamus atsakymus.

 
 
 
ES parama vystymuisi
 

Pasaulyje beveik milijardas žmonių gyvena visiškame skurde. Dar daugiau jų kenčia dėl bado ir ligų arba negali naudotis sveikatos priežiūros ar švietimo paslaugomis. Piliečiai nuolat kreipiasi į Parlamentą teiraudamiesi apie ES vaidmenį paramos vystymuisi pasaulyje srityje.

 
 
Prieglobsčio procedūros ES
  © European Union 2012 – EP

Europos Parlamentas (EP) gauna daugybę prašymų imtis veiksmų teikiant prašymus suteikti prieglobstį arba padėti, kai kyla sunkumų, susijusių su pabėgėlio statusu.

 
 
TPIP. EP peržiūri ES ir JAV prekybos derybas
  © Zerbor / Fotolia

Derybos dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės (TPIP) piliečiams ir toliau kelia didelį susirūpinimą. EP nariai jau įspėjo, kad jie bet kuria nepatvirtins susitarimo ir šiuo metu dirba rengdami rekomendacijas Europos Komisijai dėl derybų dėl ES ir JAV prekybos susitarimo.

 
 
Romų integracijos strategijos ES
  © Vincent / Fotolia

ES jau seniai pabrėžia būtinybę gerinti romų integraciją. Europos institucijos ir visos ES valstybės narės yra kartu atsakingos už tai, kad padėtis pasikeistų.

 
 
Nauji teisės aktai dėl GMO
  © bildergala / Fotolia

Europos Parlamentui rašančius piliečius labai domina dabartiniai ir būsimi ES teisės aktai dėl genetiškai modifikuotų organizmų (GMO). Jie dažnai reiškia susirūpinimą dėl GMO kultūrų ir prašo, kad ES užtikrintų aplinkos ir vartotojų apsaugą.

 
 
 
 
EP atsakymai

Rodyti mūsų tinklaraštyje pateiktus visus EP atsakymus.

 
 
 
Daugiau informacijos rasite :

Piliečių informavimo skyrius (Ask EP) – tai Europos Parlamento tyrimų tarnybos (angl. EPRS) dalis; jūs galite palaikyti ryšius su mumis mūsų socialinės žiniasklaidos platformose:

 
 
 

Kitos paslaugos

Spustelėję toliau pateiktas nuorodas pateksite į kitas specializuotas tarnybas, kur galėsite rasti konkrečios informacijos.
 
 
 
 
Europos Parlamento nario paieška
 
 
Informacija apie teisę teikti peticijas
 
 
Europos Parlamentas jūsų šalyje
 
 
Apsilankymas Europos Parlamente
 
 
Stažuotės Europos Parlamente
 
 
Galimybės įsidarbinti Europos Parlamente
 
 
Portalas „Jūsų Europa“
 
 
Galimybė susipažinti su dokumentais
 
 
Archyvinių dokumentų paieška