Tiesioginė prieiga prie pagrindinės paieškos (Spauskite mygtuką „Enter“)
Prieiga prie puslapio turinio (spauskite „Įeiti“)
Tiesioginė prieiga prie kitų svetainių sąrašo (Spauskite mygtuką „Enter“)

Piliečių informavimo skyrius (Ask EP)

 
 

Jei norite sužinoti daugiau apie Europos Parlamento veiklą, galias ir struktūrą, galite kreiptis į Piliečių informavimo skyrių (Ask EP) naudodamiesi toliau pateikta forma.

 
 
 
Klauskite – atsakysime

Čia rasite keletą naujausių temų, keliančių ypač didelį susirūpinimą piliečiams, kurie raštu kreipiasi į Europos Parlamentą, ir mūsų atitinkamus atsakymus.

 
 
 
Ask EP. Klausėte – atsakėme.

Kuri su ES susijusi tema jums buvo svarbiausia? Labai tikėtina, kad mes ją nagrinėjome. Skaitykite Piliečių informavimo skyriaus (Ask EP) 2014 m. apžvalgą.

 
 
Vasaros laikas

Piliečiai periodiškai kreipiasi į Parlamentą pateikdami pastabų dėl vasaros laiko. Kai kurie piliečiai pritaria šiai tvarkai, nes laukia, kada galės džiaugtis įvairiomis laisvalaikio pramogomis ilgesniais šviesiais vakarais. Kiti ragina Parlamentą daugiau nebetaikyti vasaros laiko, nes nemato jokių jo privalumų.

 
 
Gerovė Europoje. Galimybės gauti socialinę paramą ir išmokas ir jų garantijos

Kai kuriose valstybėse narėse ir ES lygmeniu periodiškai diskutuojama dėl ES nuostatų dėl galimybių gauti socialinę paramą ir socialinės apsaugos išmokas.

 
 
Šengeno erdvė ir ES vizų politika

Bevizės kelionės sienų neturinčioje Europos Šengeno erdvėje yra vienas konkrečiausių pasiekimų piliečiams, ypač jauniems ir judiems. Tai svarbi galimybė žmonių ryšiams užtikrinti, bet taip pat ji turi būti pagrįsta pasitikėjimu, kad valstybės narės tinkamai užtikrina savo išorės sienų apsaugą ir įgyvendina reikiamas priemones.

 
 
ES nepritaria mirties bausmei

Piliečiai rašo Europos Parlamentui, norėdami išreikšti savo susirūpinimą dėl pasaulio šalyse vis dar taikomos mirties bausmės. Vieni teiraujasi, kokia Parlamento pozicija mirties bausmės klausimu, kiti prašo ES imtis veiksmų konkrečiais atvejais.

 
 
 
 
EP atsakymai

Rodyti mūsų tinklaraštyje pateiktus visus EP atsakymus.

 
 
 
Daugiau informacijos rasite :

Piliečių informavimo skyrius (Ask EP) – tai Europos Parlamento tyrimų tarnybos (angl. EPRS) dalis; jūs galite palaikyti ryšius su mumis mūsų socialinės žiniasklaidos platformose:

 
 
 

Kitos paslaugos

Spustelėję toliau pateiktas nuorodas pateksite į kitas specializuotas tarnybas, kur galėsite rasti konkrečios informacijos.
 
 
 
 
Europos Parlamento nario paieška
 
 
Informacija apie teisę teikti peticijas
 
 
Europos Parlamentas jūsų šalyje
 
 
Apsilankymas Europos Parlamente
 
 
Stažuotės Europos Parlamente
 
 
Galimybės įsidarbinti Europos Parlamente
 
 
Portalas „Jūsų Europa“
 
 
Galimybė susipažinti su dokumentais
 
 
Archyvinių dokumentų paieška