Tiesioginė prieiga prie pagrindinės paieškos (Spauskite mygtuką „Enter“)
Prieiga prie puslapio turinio (spauskite „Įeiti“)
Tiesioginė prieiga prie kitų svetainių sąrašo (Spauskite mygtuką „Enter“)

Sekite informaciją

 

Jums atrodo, kad Europos Parlamentas yra kažkur toli? Ką dar norėtumėte žinoti apie jo darbą? Šiame puslapyje siūlome keletą būdų dar išsamiau susipažinti su tuo, kas vyksta tiesiogiai renkamoje ES institucijoje.

 
 

Europos Parlamentą rasite ir savo šalyje

Informacijos biurai veikia visose valstybėse narėse. Čia gausite visus atsakymus į klausimus apie ES politiką. Be to, kad visuomenė būtų išsamiau informuojama apie Parlamentą ir jo darbą, jie artimai bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis. Sužinokite daugiau apie informacijos biurų veiklą ir susisiekite su jais.

 
 

Socialinė žiniasklaida

Be abejo, norint su mumis susisiekti, nebūtina keltis nuo savo nuo savo rašomojo stalo ir kažkur važiuoti. Mus rasite visuose svarbiausiuose socialiniuose tinkluose. Džiaugsimės, jei apsilankysite. Prisijunkite prie mūsų!

 
 

Ieškote dokumentų ar duomenų?

Mūsų registras suteikia tiesioginę prieigą prie daugumos Parlamento dokumentų. Nors kai kurie iš jų pateikiami paprašius, pagrįsti šio prašymo nereikalaujama. Sužinokite viską, kas jus domina.

Tyrimai ir analizė

Europos Parlamento tyrimų tarnyba (EPRS) – tai Parlamento idėjų kalvė. Ji rengia nepriklausomas ir objektyvias analizes aktualiais klausimais. Šios analizės prieinamos visiems.

Faktų apie Europos Sąjungą suvestinės

Tai puikus atspirties taškas visiems besidomintiems bendra ES politikos ir Parlamento vaidmens ją įgyvendinant apžvalga. Šios faktų suvestinės glaustos, tačiau leidžia susidaryti išsamų vaizdą ir yra reguliariai atnaujinamos.

 
 

Turite daugiau klausimų?

 
 

Tuomet tiesiog kreipkitės į „Ask EP“. Mūsų specialioji tarnyba pateiks visus atsakymus apie Europos Parlamento veiklą, galias ir struktūrą.