Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)


Jūsu rīcībā

 
 
Esiet informēti!
Vai jums šķiet, ka Eiropas Parlaments atrodas ļoti tālu no jums? Uzziniet par to, kas notiek Parlamentā, iepazīstoties ar mūsu sagatavoto informāciju un izmantojot dokumentācijas dienestu pakalpojumus. Varat arī sazināties ar jūsu valsts Parlamenta informācijas biroju, kurā visi pieejamie materiāli ir jūsu dzimtajā valodā.
 
 
 
Lieciet sevi sadzirdēt!
Jums ir kas sakāms? Lieciet sevi sadzirdēt! Iesniedziet Parlamentam lūgumrakstu, ja jūs uzskatāt, ka jūsu dzīvesvietā tiek pārkāpti ES tiesību akti, vai sazinieties ar Eiropas ombudu, ja jums ir nepieciešams vidutājs. Jūs varat arī tiešā veidā aicināt pieņemt jaunus likumus, kopā ar citiem organizējot pilsoņu iniciatīvu.
 
 
 
Strādājiet ar mums!
Vai jums interesē tieša pieredze Parlamentā, piemēram, darbs tajā? Iepazīstieties ar iespējām kļūt par mūsu kolēģi, praktikantu vai piedalīties mācību vizītē.
 
 
 
Pārredzamība
Tā kā Eiropas Parlaments kļūst arvien nozīmīgāks un ietekmīgāks, tam svarīgāk nekā jebkad ir pārstāvēt eiropiešu intereses pilnībā atvērtā un pārredzamā veidā. Uzziniet vairāk par to, kā mēs strādājam.
 
 
 

Parlamenta apmeklējums

Nāciet un apskatieties, kā priekšlikumi kļūst par tiesību aktiem un vietu, kur jūsu ievēlētais deputāts pieņem lēmumus par Eiropas nākotni. Briselē un Strasbūrā mēs piedāvājam dažādas aktivitātes, lai jūs neatkarīgi no tā, vai jūs ieradīsities viens vai ar ģimeni, vai grupā, vienmēr atrastu sev ko interesantu.

 
 
 
Piekļuve dokumentiem

Visiem ES iedzīvotājiem ir tiesības piekļūt Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas dokumentiem. Eiropas Parlaments nodrošina tiešu piekļuvi lielākajai daļai savu dokumentu elektroniskā formātā.

 
 
 
Līgumi un dotācijas

Saskaņā ar Finanšu regulu, ko piemēro Eiropas Savienības vispārējam budžetam, Eiropas Parlamenta pienākums ir publiski izziņot uzaicinājumus uz konkursiem saistībā ar preču un pakalpojumu iegādi.

 
 
 
Parlaments 360°
Parlaments 360°