Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Parlaments un sociālie mediji

 

Eiropas Parlaments ir cilvēku asambleja. Atbilstīgi šādai nostājai, mēs ne tikai vēlamies piesaistīt lasītāju uzmanību savai tīmekļa vietnei, bet arī cenšamies būt tur, kur cilvēki jau uzturas –– sociālajos medijos. Ja vēl neesat atradis visas platformas, kurās mēs darbojamies, šeit var iepazīties ar noderīgu informāciju par Eiropas Parlamentu tīmeklī.

 
 

Newshub

Ērti lietojama platforma, kurā apkopoti visi EP deputātu, politisko grupu un institūciju sociālajos medijos atrodamie ziņu profili, kas var tikt apskatīti pēc valodas, valsts, partijas vai pat populārākajiem tematiem.

 
 

Facebook

Sociālais tīkls, kur Eiropas Parlamenta darbojas visaktīvāk, piedāvā iespēju tērzēt ar deputātiem, uzzināt aktualitātes par ES jautājumiem, kas tiek atjauninātas divas reizes dienā, tas piedāvā arī EP deputātu cilni, lai atrastu ikvienu deputātu, kas darbojas sociālajos medijos, kā arī cilni mūsu informācijas birojiem dalībvalstīs, kuros pieejamas ziņas jūsu valodā.

 
 
 

Twitter

Operatīvs ziņu dienests 24 valodās, kur pieejami raksti, debates tiešraidē, foto galerijas un daudz kas cits. Mediju profesionāļiem piedāvāta arī specializēta informācija.

 
 

Google plus

Ikdienas jaunumi par Parlamenta darbu, neformālas sarunas ar deputātiem, interesantas diskusijas ar kopienām, jautri attēli. Iepazīstieties ar šo strauji augošo kopienu!

 
 
 

LinkedIn

Vai, jūsuprāt, 140 rakstzīmes tvītā dažiem jautājumiem ir par maz? Piedalieties padziļinātās diskusijās par ES politikas veidošanu izmantojot „LinkedIn”.

 
 

Instagram

Ieskatieties Parlamenta ikdienas aizkulisēs, Instagram kontā ir simtiem oriģinālfotogrāfiju, kas nav aizsargātas ar autortiesībām un nekomerciālai izmantošanai ir pieejamas bez maksas, norādot mūs kā avotu.

 
 
 

Flickr

Lieliska iespēja aplūkot Parlamenta ikdienas aizkulises; — „Flickr” apkopoti tūkstošiem oriģinālfotogrāfiju, kas nav aizsargātas ar autortiesībām un ir pieejamas bez maksas privātpersonām. Norādot mūs kā avotu, jūs tās varat brīvi izmantot nekomerciālos nolūkos.

 
 

Pinterest

Šeit atrodamas Parlamenta infografikas. Jūs tās varat brīva izmantot nekomerciālos nolūkos, protams, norādot mūs kā avotu.

 
 
 

YouTube

Skatieties „EuroparlTV” ziņu reportāžas vai pat EP „Facebook” grupas veidotās asprātīgas „īsfilmas”.

 
 

Vine

Iepazīstieties ar 6 sekunžu video par dažādām Parlamenta politikas jomām!

 
 
 

Spotify

Atklājiet mūsu tematiskos atskaņojumu sarakstus, nosūtiet tos draugiem un ierosiniet dziesmas, kas patīk jums!

 
 

Reddit

Apakšsadaļa par Eiropas Parlamentu ir paredzēta, lai apmainītos ar informāciju un apspriestu Parlamenta un tā komiteju darbu. Šeit tiek publicēta dažāda informācija, tostarp videomateriāli, infografika, pētījumi, jaunumi, fotoattēli u. c. Aicinām lietotājus aktīvi iesaistīties satura veidošanā!

 
 
 

E-pasta atjauninājumu pakalpojums

Eiropas Parlaments piedāvā bezmaksas elektronisku abonēšanas pakalpojumu, ar kura palīdzību var saņemt automātiskus e-pasta paziņojumus par to, ka noteiktās mūsu tīmekļa vietnes daļās ir pievienota jauna informācija.

 
 

Snapchat

Ielūkojieties Eiropas Parlamenta aizkulisēs, uzziniet jaunumus un to, kā ikdienā strādā sociālo mediju profesionāļu grupa. Informācija par Parlamentu pieejama sadaļā "europarl" — izmantojiet to, lai sūtītu fotoattēlus un sazinātos ar mūsu darbiniekiem.

 
 
 

EP mediju tīkls

Šajā emuārā ir pieejams daudzveidīgs multivides saturs par Eiropas Savienību, un to jūs varat lejupielādēt un izmantot bez maksas.

 
 
 
 
 
 

Iepazīstieties ar mūsu multivides materiāliem un brīvi tos izmantojiet!

 

Twitter tīkls: Atklāj visus Parlamenta Twitter kontus