Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Esiet informēti!

 

Vai jums šķiet, ka Eiropas Parlaments atrodas ļoti tālu no jums? Vai vēlaties uzzināt vairāk par tā darbu? Šajā sadaļā ir pieejamas vairākas iespējas iegūt labāku priekšstatu par tieši ievēlētās ES iestādes darbu.

 
 

Eiropas Parlaments darbojas jūsu valstī

Visās dalībvalstīs strādā informācijas biroji, kuri var atbildēt uz jūsu jautājumiem par ES politiku. Tie arī cieši sadarbojas ar dažādām organizācijām, lai uzlabotu sabiedrības informētību par Parlamentu un tā darbu. Iegūstiet papildinformāciju par to darbu un sazinieties ar tiem.

 
 

Sociālie mediji

Sazināties ar mums varat pat savā birojā vai mājās! Mēs esam aktīvi visos galvenajos sociālajos medijos un labprāt jūs uzklausīsim. Droši sazinieties ar mums!

 
 

Vai jums nepieciešami dokumenti vai dati?

Mūsu reģistrs nodrošina tiešu piekļuvi lielākajai daļai Parlamenta dokumentu, un daļa citu dokumentu ir pieejami pēc pieprasījuma (nav nepieciešams nekāds pamatojums). Varat uzzināt visu, ko vēlaties.

Pētniecība un analīze

Eiropas Parlamenta Izpētes dienests (EPRS) ir Eiropas Parlamenta pētniecības struktūrvienība un ideju laboratorija. Tas sniedz arī plašākai sabiedrībai pieejamu neatkarīgu un objektīvu analīzi par aktuāliem jautājumiem.

Eiropas Savienības faktu lapas

Īstā vieta, kur meklēt kopsavilkumu par ES politiku un Parlamenta lomu tajā. Faktu lapas ir kodolīgas, bet tajās ir apskatīta kopaina un tās tiek regulāri atjauninātas.

 
 

Vai vēl ir kādi jautājumi?

 
 

Sazinieties ar Pilsoņu uzziņu nodaļu (Ask EP) — īpašu dienestu, kura darbs ir atbildēt uz jautājumiem par Eiropas Parlamenta darbu, pilnvarām un organizatorisko struktūru.