Accesso directo à navegação principal (Premir "enter")
Acesso aos conteúdos da página (clicar sobre "Entrar")
Accesso directo a lista de outros sítios Web (Premir "enter")


Do Waszych usług

 
 
Bądź na bieżąco
Czy wydaje Ci się, że Parlament Europejski jest daleko od miejsca, w którym mieszkasz? Bądź na bieżąco i za pośrednictwem naszych stron informacyjnych oraz usług archiwizacyjnych dowiaduj się, co się dzieje w Parlamencie. Możesz też skontaktować się ze znajdującym się w Twoim kraju Biurem Informacyjnym Parlamentu Europejskiego, gdzie wszystkie informacje są dostępne w Twoim języku ojczystym.
 
 
 
Zabierz głos
Masz coś do powiedzenia? Niech więc inni usłyszą Twój głos. Złóż petycję do Parlamentu, jeśli Twoim zdaniem prawo UE jest naruszane tam, gdzie mieszkasz, albo skontaktuj się z Europejskim Rzecznikiem Praw Obywatelskich, jeśli potrzebujesz mediatora. Możesz także bezpośrednio zaapelować o nowe przepisy, jeśli razem z innymi osobami uruchomisz inicjatywę obywatelską.
 
 
 
Pracuj z nami
Interesuje Cię bliższe zapoznanie się z Parlamentem, np. poprzez pracę w nim? Sprawdź, w jaki sposób możesz zostać naszym współpracownikiem, odbyć staż czy wziąć udział w wizycie naukowej.
 
 
 
Przejrzystość
W związku z rosnącym znaczeniem i wpływem Parlamentu Europejskiego teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby reprezentował interesy Europejczyków w sposób całkowicie otwarty i przejrzysty. Zobacz, w jaki sposób pracujemy.
 
 
 

Visite o Parlamento

Venha ver por si mesmo o modo como as propostas se tornam leis e como os eurodeputados podem influir no futuro da Europa. Proporcionamos uma série de actividades em Bruxelas e Estrasburgo, de modo que, venha só ou acompanhado pela família ou em grupo, encontrará sempre algo que lhe interesse.

 
 
 
Acesso aos documentos

Todos os cidadãos da UE gozam do direito de acesso aos documentos do Parlamento Europeu, do Conselho e da Comissão. O Parlamento Europeu assegura o acesso directo à maioria dos seus documentos em formato electrónico.

 
 
 
Contratos e subvenções

Em conformidade com o Regulamento Financeiro aplicável ao orçamento geral da União Europeia, o Parlamento Europeu é obrigado a abrir concursos para a aquisição de bens e serviços.

 
 
 
O Parlamento em 360°