skip to content

Euroopa Parlamendi Infobüroo Eestis veebilehe küpsisereeglistik.

Kasutame veebiküpsiseid teie kasutajakogemuse parendamiseks. Neid ei kasutata isikuandmete kogumiseks, vaid Google Analytics`i vahendusel statistilisel eesmärgil. Te võite veebiküpsiste seadeid igal hetkel muuta.

jätkama
 
 
 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED: ELEKTROONILISED TAOTLUSED

TÄHTIS: Palun kasutage oma projekti esitamisel üht järgmistest brauseritest: Internet Explorer, Firefox, Google või Safari. Palun vaadake allpool üksikasjalikumat teavet brauseri vahemälu ja küpsiste kustutamise kohta.

Taotlus tuleks esitada ühe korraga: taotlust ei ole võimalik salvestada ja selle juurde hiljem tagasi pöörduda.

Miks minu poolt sisestatud tekst katkeb, ma püüan seda ettenähtud väljale sisestada?

Pange tähele, et projekti kirjelduse väljad on piiratud 500 ja 1500 tähemärgiga, mitte sõnadega. Soovitame teil täielik projekti kirjeldus (maksimaalselt 6 lehekülge) üles laadida lihtsas Wordi formaadis ja ilma piltideta.

Millises riigis peaksin oma projekti esitama?

Rühma- ja rahvusvaheliste projektide korral tuleks projekt esitada ainult ühes riigis, mis on projektiga tihedalt seotud.

Millal on projektide esitamise tähtaeg?

Taotluse esitamise tähtaega on pikendatud 18. veebruarini 2019!

Millises keeles peaksin oma projekti esitama?

Lubatud on kõigis Euroopa Liidu ametlikes keeltes taotlused, kuid palun esitage oma projekt ainult ühes keeles.

Millal peaks projekt olema läbi viidud?

Toetust võivad saada ainult projektid, mis on lõppenud ajavahemikus 1. jaanuar 2018 – 28. jaanuar 2019 või mis veel kestavad. Projektid, mis on alles kavandamisjärgus või ei ole veel alanud, toetust ei saa.

Esitasin projekti juba möödunud aastal, kuid ei võitnud. Kas võin uuesti taotluse esitada?

Projektid, mis ei kuulu eelmiste Karl Suure Euroopa noorteauhinna konkursside kolme võitjaks tunnistatud projekti hulka, võib uuesti esitada.

Ma ei ole kindel, kas minu projekti liik võib toetust saada. Kuidas seda teada saada?

Vaadake rubriiki „Varasemad laureaadid“, et saada ettekujutus sellest, mis liiki projektid on varem auhinna võitnud.

Kuidas saan manuseid luua ja üles laadida?

Failide üleslaadimiseks ja lisamiseks klõpsake „Sirvi“, valige fail, mille soovite lisada, tippige pealkiri väljale „Kirjelda faili“ ning klõpsake „Lisa“. Võite lisada faile järgmistes vormingutes: PDF, JPG või GIF.

Kui üritan taotlust esitada, saan teate „Server Error“. Mida peaksin tegema?

  1. Jälgige, et kõigi manuste suurus kokku ei ületaks 15 MB. Office’i dokumentide piltide puhul kasutage faili suuruse vähendamiseks valikuid „Compress Pictures“, „crop“ jm (lisateabe saamiseks klõpsake siia).
  2. Kontrollige oma faili nime: faili nimes ei tohiks olla elementidevahelisi tühikuid, suurtähti ega erimärke. Võite kasutada allkriipsu või sidekriipsu, st nimekuju ei tohiks olla „My Project Application“, vaid „my_project_application“.
  3. Peate kustutama oma brauseri vahemälu ja küpsised (control + F5). Kui kasutate Internet Explorerit või Firefoxi, järgige vahemälu ja küpsiste kustutamiseks alltoodud brauserispetsiifilisi juhiseid, sulgege brauseriaken täielikult, käivitage brauser uuesti, minge uuesti taotluste lehele ja proovige dokumente uuesti üles laadida.

Firefox: Valige menüüribalt „History“ ja seejärel „Clear Recent History“. Veenduge, et nii märkeruudus „Cache“ kui ka „Cookies“ on linnuke, ning valige kustutatav ajavahemik (soovitame valida „Everything“). Seejärel klõpsake „Clear Now“. Kui Te ei ole oma vahemälu ja küpsiseid kunagi varem kustutanud, võib see mõne minuti aega võtta.

Internet Explorer 8 või 9: Minge menüüsse „Tools“, valige „Internet Options“ ja klõpsakge sakil „General“ (kui see juba automaatselt ette ei tule). Valikus „Browsing History“ klõpsake „Delete“. Veenduge, et nii märkeruudus „Temporary Internet Files“ kui ka „Cookies“ on linnuke, ja klõpsake all asuval nupul „Delete“. Kui Te ei ole oma vahemälu ja küpsiseid kunagi varem kustutanud, võib see mõne minuti aega võtta.

Safari 5: Klõpsake vasakus ülanurgas asuval sõnal „Safari“, valige „Empty Cache“ ja seejärel „Empty“. Klõpsake uuesti „Safari“ ja valige „Preferences“. Seejärel klõpsake boksis „Security dialogue“ nupul „Privacy“, seejärel „Details“ ja kerige alla, et valida www.charlemagneyouthprize.eu. Klõpsake „Remove“ ja seejärel „Done“ ning sulgege aken „Options“. Klõpsake uuesti „Safari“ ning seejärel „Quit Safari“. Jätkamiseks avage brauser ja logige oma kontole sisse.

Safari 6: Klõpsake vasakus ülanurgas asuval sõnal „Safari“, valige „Preferences“ ning seejärel klõpsake boksis „Security dialogue“ nupul „Privacy“. Klõpsake „Details“ ja kerige alla, et valida www.charlemagneyouthprize.eu. Klõpsake „Remove“ ja seejärel „Done“ ning sulgege aken „Options“. Klõpsake uuesti „Safari“ ning seejärel „Quit Safari“. Jätkamiseks avage brauser ja logige oma kontole sisse.

Google Chrome: Rippmenüü kuvamiseks klõpsake paremas ülanurgas. Klõpsake sõnal „History“. Seejärel klõpsake „Delete Browsing history“.

Kuidas saan teada, kas mu projekt sai esitatud?

Te saate kinnituseks e-kirja teatega, et Teie fail on esitatud.

Kui vara peaksin oma taotluse ära saatma?

Soovitame tungivalt mitte jätta taotluste esitamist viimasele päevale ega viimasele minutile. Sellisel juhul ei pruugi projekt internetiühenduse aegluse, serveritõrgete või muude probleemide tõttu, mille üle puudub korraldajatel kontroll, tähtajaks kohale jõuda.

Te ei leidnud oma küsimusele vastust? Pöörduge meie poole aadressil ecyp2019@ep.europa.eu inglise, saksa või prantsuse keeles.