skip to content

Euroopa Parlamendi Infobüroo Eestis veebilehe küpsisereeglistik.

Kasutame veebiküpsiseid teie kasutajakogemuse parendamiseks. Neid ei kasutata isikuandmete kogumiseks, vaid Google Analytics`i vahendusel statistilisel eesmärgil. Te võite veebiküpsiste seadeid igal hetkel muuta.

jätkama
 
 
 

KANDIDEERIGE NÜÜD!

Taotluse esitamise tähtaega on pikendatud 23. veebruarini 2015!

Auhinnast

Karl Suure Euroopa noorteauhinna eesmärk on suurendada noorte teadlikkust Euroopast ja nende osalemist Euroopa integratsiooniprojektides.

Auhind antakse noorte projektidele, millega parandatakse üksteisemõistmist, soodustatakse ühtse Euroopa identiteedi kujunemist ja esitatakse praktilisi näiteid selle kohta, kuidas eurooplased elavad ühe kogukonnana.

Karl Suure Euroopa noorteauhinda annavad igal aastal ühiselt välja Euroopa Parlament ja Aachenis asuv Karl Suure rahvusvahelise auhinna sihtasutus.

Parim projekt saab auhinnaks 5000 eurot, teine 3000 eurot ja kolmas 2000 eurot. Auhinna osana saavad kõik kolm laureaati kutse külastada Euroopa Parlamenti (Brüsselis või Strasbourgis). Samuti kutsutakse kõigi 28 väljavalitud riikliku projekti esindajad neli päeva kestvale reisile Aachenisse Saksamaal.

Auhinnad kolmele parimale projektile annavad üle Euroopa Parlamendi president ja Aachenis asuva Karl Suure rahvusvahelise auhinna sihtasutuse esindaja.

 

Taotlusvormi täitmise juhised

  1. Esitage andmed üksikisiku või rühma kohta. Vajaduse korral saate nimesid lisada või eemaldada Tähtis! Iga rühm või üksikisik peab täitma oma vormi ise. Teiste inimeste (nt õpetajad, üle 30-aastased isikud jne) poolt täidetud vorme vastu ei võeta.
  2. Laadige alla taotleja deklaratsiooni vorm (deklaratsioon ELi-poolse rahastamise kohta), täitke see, allkirjastage ja laadige manusena üles.
  3. Ärge unustage, et ka projekti üksikasjalik kirjeldus tuleb manusena üles laadida.Tähtis! Kui saadate oma projekti pdf-kujul, lisage ka sama dokumendi Word-fail. Faile võib olla rohkem kui üks. Sobivad formaadid on doc(x), pdf, xls(x), ppt, odt, txt, jpg, gif.
  4. Võimaluse korral esitage oma projekt üksnes ühes keeles.
  5. Ärge unustage lisada projekti lühikokkuvõtet inglise (EN), prantsuse (FR) või saksa keeles (DE). Tähtis!Kokkuvõte peaks olema lühike, kuid põhjalik, ja hõlmama projekti peamisi aspekte. Projekti hinnates loeb žürii tavaliselt esimesena kokkuvõtet.
  6. Juhime Teie tähelepanu sellele, et grupi- ja mitme riigi projektide puhul võib projekti esitada üksnes ühes riigis.
  7. Pärast kõigi nõutud väljade täitmist vajutage nupule "SUBMIT" (saada) ja oodake kinnitavat teadet. Seejärel võite taotluse koopia enda jaoks välja trükkida.
  8. Palun kustutage oma veebilehitseja sirvimisajalugu enne avalduse esitamist. Tehniliste tõrgete korral saatke veateatest tehtud ekraanipilt meiliaadressile:ecyp2015@ep.europa.eu

Project registration

*


Manused:

*