skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI: ELEKTRONINIAI PRAŠYMAI

SVARBU! Pateikiant savo projektą prašome naudoti vieną iš šių naršyklių: Internet Explorer, Firefox, Google arba Safari. Prašome perskaityti išsamią informaciją apie tai, kaip išvalyti savo naršyklės podėlį ir slapukus.

Jūsų paraiška turi būti pateikta per vieną kartą: nėra galimybės paraišką išsaugoti ir vėliau prie jos sugrįžti.

Kurioje šalyje turėčiau pateikti projektą?

Jei tai grupinis ar tarptautinis projektas, jis turėtų būti teikiamas tik vienoje šalyje, kuri yra glaudžiai susijusi su projektu.

Koks yra projektų pateikimo terminas?

Pateikimo galutinis terminas pratęstas iki 2019 m. vasario 18 d.

Kuria kalba turėčiau pateikti savo projektą?

Paraiškas galima teikti visomis oficialiosiomis Europos Sąjungos kalbomis, tačiau prašome projektą pateikti tik viena kalba.

Kada projektas turėtų būti įvykęs?

Gali būti teikiami tik projektai, kurie buvo užbaigti laikotarpiu nuo 2018 m. sausio 1 d. iki 2019 m. sausio 25 d. arba kurie vis dar vykdomi.  Negalima teikti projektų, kurie tebėra planavimo etape ar kurie dar nepradėti vykdyti.

Praeitais metais pateikiau projektą, tačiau nelaimėjau. Ar galiu vėl teikti paraišką?

Projektai, kurių nėra tarp ankstesnių Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos konkurso trijų galutinių nugalėtojų, gali būti vėl teikiami.

Nesu įsitikinęs, ar galima teikti šio tipo projektą. Kaip galėčiau patikrinti?

Peržvelkite skirsnį „Ankstesni laureatai“, kad suprastumėte, kokie projektai laimėjo šį prizą praeityje.

Kaip sukurti ir nusiųsti priedus?

Jei norite išsiųsti arba pridėti savo failus, paspauskite „Parinkti“, pasirinkite tą failą, kurį norite prisegti, įrašykite pavadinimą laukelyje „Apibūdinkite failą“, tada paspauskite „Pridėti". Failus galite pridėti šiais formatais: PDF, JPG arba GIF.

Kai bandau pateikti savo paraišką, gaunu pranešimą „Serverio klaida“. Ką turėčiau daryti?

  1. Patikrinkite, ar bendras visų priedų dydis neviršija 15 MB. Norėdami raštinės programų dokumentuose sumažinti paveikslėlių failo dydį, naudokite „Glaudinti paveikslėliusˆ“ (angl. „Compress Picturesˆ“), „Apkirpti“ (angl. „Crop“) ir kitus parametrus (spauskite čia, jei norite išsamesnės informacijos).
  2. Patikrinkite failų pavadinimus: tarp failo pavadinimo elementų turėtų nebūti tarpų, taip pat turėtų nebūti didžiųjų raidžių ir specialiųjų ženklų. Galite naudoti pabraukimo brūkšnius ar brūkšnelius, taigi turėtų būti: ne „Mano paraiška dėl projekto“, bet „mano_paraiška_dėl_projekto“.
  3. Jums reikės išvalyti savo naršyklės podėlį ir slapukus (klavišai: ctrl + F5). Jei naudojate naršykles Internet Explorer arba Firefox, laikykitės toliau pateiktų konkrečiai naršyklei taikomų procedūrų, skirtų naršyklės podėliui ir slapukams išvalyti, visiškai uždarykite naršyklės langą, iš naujo paleiskite naršyklę, grįžkite į paraiškų tinklalapį ir vėl pamėginkite išsiųsti savo dokumentus.

Firefox. Meniu juostoje pasirinkite „Žurnalas“ (angl. „History“), tada – „Išvalyti naujausius duomenis“ (angl „Clear Recent History“). Įsitikinkite, kad pažymėti abu langeliai „Podėlis“ (angl „Cache“) ir „Slapukai“ (angl „Cookies“), ir pasirinkite išvalytiną laikotarpį (rekomenduojame rinktis "Viskas“ (angl „Everything“)). Tada spauskite „Išvalyti dabar“ (angl. „Clear Now“). Jei anksčiau niekada nesate išvalę podėlio ir slapukų, tai gali užtrukti kelias minutes.

Internet Explorer 8 arba 9. Meniu juostoje „Įrankiai“ (angl. „Tools“) pasirinkite „Interneto parinktys“ („Internet Options“), tada paspauskite langelį „Bendra“ (angl. „General“)(jei jis dar neparinktas). Skirsnyje „Naršymo žurnalas“ (angl. „Browsing History“) paspauskite „Išvalyti“ (angl. „Delete“). Įsitikinkite, kad pažymėti langeliai „Laikini interneto failai“ (angl. „Temporary Internet Files“) ir „Slapukai“ (angl. „Cookies“), tada apačioje paspauskite mygtuką „Išvalyti“ (angl. „Delete“). Jei anksčiau niekada nesate išvalę podėlio ir slapukų, tai gali užimti kelias minutes.

Safari 5. Kairiajame viršutiniame kampe paspauskite žodį „Safari“, pasirinkite „Išvalyti spartinančiąją atmintį“ (angl. „Empty Cache“), tada „Išvalyti“ (angl. „Empty“). Vėl paspauskite „Safari“ ir pasirinkite „Pasirinktys“ (angl. „Preferences“). Tada langelyje „Saugumo dialogas“ (angl. „Security dialogue“) paspauskite „Privatumas“ (angl. „Privacy“), po to „Detalės“ (angl. „Details“) ir žemiau pasirinkite www.charlemagneyouthprize.eu. Paspauskite „Pašalinti“ (angl. „Remove“), tada „Atlikta“ (angl. „Done“) ir uždarykite langą „Parinktys“ (angl. „Options“). Tada dar kartą paspauskite „Safari“ ir „Išeiti iš Safari“ (angl. „Quit Safari“). Atverkite naršyklę ir prisijunkite prie savo paskyros, kad galėtumėte tęsti.

Safari 6. Kairiajame viršutiniame kampe paspauskite žodį „Safari“, pasirinkite „Pasirinktys“ (angl. „Preferences“), tada langelyje „Saugumo dialogas“ (angl. „Security dialogue“) paspauskite „Privatumas“ (angl. „Privacy“). Paspauskite „Detalės“ (angl. „Details“) ir žemiau pasirinkite www.charlemagneyouthprize.eu. Paspauskite „Pašalinti“ (angl. „Remove“), tada „Atlikta“ (angl. „Done“) ir uždarykite langą „Parinktys“ (angl. „Options“). Tada dar kartą paspauskite „Safari" ir „Išeiti iš Safari“ (angl. „Quit Safari“). Atverkite naršyklę ir prisijunkite prie savo paskyros, kad galėtumėte tęsti.

Google Chrome. Paspauskite viršutinį dešinį kampelį, kad pamatytumėte išskleidžiamąjį meniu. Paspauskite žodį „Žurnalas“ (angl. „History“). Tada paspauskite „Išvalyti naršymo žurnalą“ (angl. „Delete Browsing history“).

Kaip sužinoti, ar mano projektas pateiktas?

Elektroniniu paštu gausite patvirtinimą, kad jūsų failas pateiktas.

Prieš kiek laiko turiu išsiųsti savo paraiškas?

Labai rekomenduojama paraiškas teikti nelaukiant paskutinės dienos ar paskutinės minutės. Dėl galimo lėto interneto veikimo, serverių sutrikimų ar kitų nuo organizatorių nepriklausančių problemų projektai gali būti nepateikti iki nustatyto termino.

Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekite su mumis šiuo adresu: ecyp2019@ep.europa.eu anglų, vokiečių ar prancūzų kalba.