skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

TEIKITE PARAIŠKAS!

Pateikimo galutinis terminas pratęstas iki 2015 m. vasario 23 d.

Apie premiją

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos tikslas - ugdyti jaunimo sąmoningumą Europos klausimais ir skatinti jo dalyvavimą Europos integracijos projektuose.

Šia premija apdovanojami jaunimo vykdomi projektai, kuriais ugdomas tarpusavio supratimas, skatinama puoselėti bendrą Europos tapatybės jausmą, praktiškai parodoma, kaip europiečiai gyvena kartu kaip viena bendruomenė.

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premiją kasmet teikia kartu Europos Parlamentas ir Acheno tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondas.

Pirmoji premija už geriausią projektą yra 5000 eurų, antroji - 3000 eurų ir trečioji - 2000 eurų. Kartu su premija konkurso pirmosios-trečiosios vietų nugalėtojai gaus kvietimą aplankyti Europos Parlamentą (Briuselyje arba Strasbūre) Be to, visų 28 atrinktų nacionalinių projektų atstovai bus pakviesti į keturių dienų kelionę į Acheną (Vokietija).

Premijas už tris geriausius projektus įteiks Europos Parlamento Pirmininkas ir Acheno tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondo atstovas.

 

Paraiškos formos pildymo gairės

  1. Įrašykite asmens arba grupės asmenų duomenis. Jei reikia, įrašykite naujas pavardes arba išbraukite jau įrašytas. Svarbu! Pats asmuo arba asmenų grupė turi užpildyti savo paraiškos formą. Kitų asmenų (pvz., mokytojų, vyresnių kaip 30 metų asmenų ir t. t.) užpildytos formos nebus priimamos.
  2. Atsisiųskite Kandidato pareiškimo formą (Pareiškimas dėl ES finansavimo), ją užpildykite, pasirašykite ir įkelkite kaip priedą
  3. Atkreipkite dėmesį į tai, kad išsamų projekto apibūdinimą turite pridėti kaip priedą. Svarbu! Jei pridėsite projektą kaip pdf rinkmeną, prašom taip pat pridėti ir Word rinkmeną. Prireikus galite pridėti daugiau nei vieną rinkmeną. Rinkmenos gali būti šių tipų: doc(x), pdf, xls(x), ppt, odt, txt, jpg ir gif.
  4. Jei įmanoma, pateikite projektą tik viena kalba.
  5. Nepamirškite pateikti savo projekto santraukos anglų, prancūzų arba vokiečių kalba. Svarbu! Santrauka turi būti trumpa, bet informatyvi ir apimti pagrindinius projekto aspektus. Dažnai vertindama projektą komisija pirmiausia perskaito santrauką.
  6. Atkreipkite dėmesį į tai, kad grupiniai ir tarpvalstybiniai projektai gali būti pateikiami tik vienoje šalyje.
  7. Įrašę visą reikiamą informaciją paspauskite nuorodą SIŲSTI ir laukite patvirtinimo žinutės. Tada galite išsispausdinti paraiškos kopiją.

Registracijos forma

*


Priedai:

*