skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Paskelbtas paraiškų teikimo terminas Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti

Nuo spalio 11-osios galima teikti projektus Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Galutinis paraiškų teikimo terminas yra 2019 m. sausio 28 d.

Premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas, puoselėjamas Europos tapatumas ir europiečių bendrumo jausmas.

Projektai gali apimti įvairius su Europa susijusius jaunimo renginius, jaunimo mainų organizavimą ar internetinius sumanymus.

Dalyvauti konkurse gali 16–30 metų amžiaus jaunuoliai iš visų ES valstybių. Registruotis galima konkurso tinklapyje.

Trijų geriausių Europos projektų autoriai bus apdovanoti 7 500, 5000 ir 2 500 eurų premijomis. Jie taip pat bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente.

Savo ruožtu visų 28 atrinktų nacionalinių projektų atstovai bus pakviesti į 2019 m. gegužės mėn. Achene (Vokietija) vyksiančią apdovanojimų ceremoniją.

Konkurso organizatoriai — Europos Parlamentas ir Tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondas.

Jei turite klausimų, galite rašyti el. paštu ECYP2019@EP.europa.eu, o naujienas apie konkurso eigą ir premiją – sekti „Twitter‘yje“ pasitelkę raktažodį #ECYP2019.

 

Kalendorius 
 
  • Konkurso pradžia - 2018 m. spalio 11 d. 
  • Pateikimo galutinis terminas pratęstas iki 2019 m. vasario 18 d.
  • Nacionalinių konkursų laimėtojų paskelbimas – 2019 m. kovo 15 d. 
  • Apdovanojimų ceremonija Achene – 2019 m. gegužės 28 d.