skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Paskelbtas paraiškų teikimo terminas Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti

 .

Nuo spalio 28 dienos galima teikti projektus Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Dešimtmetį gyvuojanti premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas. Galutinis paraiškų teikimo terminas yra 2017 m. vasario 20 d.

Konkurso organizatoriai – Europos Parlamentas ir Tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondas – kviečia jaunimą teikti projektus, kurie skatintų europinių ir tarptautinių klausimų suvokimą, puoselėtų Europos tapatumą ir europiečių bendrumo jausmą. Projektai gali apimti įvairius su Europa susijusius jaunimo renginius, jaunimo mainų organizavimą ar internetinius sumanymus.

Dalyvauti konkurse gali ES šalių piliečiai, kurių amžius nuo 16 iki 30 metų.

Trijų geriausių Europos projektų autoriai bus apdovanoti atitinkamai 7500, 5000 ir 2500 eurų sumomis. Jie taip pat bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente.

Visų 28 atrinktų nacionalinių projektų atstovai bus pakviesti į 2017 m. gegužės 23 d. Achene (Vokietija) vyksiančią apdovanojimų ceremoniją.

Daugiau informacijos apie konkurso taisykles galite rasti premijos interneto svetainėje. Iškilus klausimams, prašome kreiptis į premijos sekretoriatą el. paštu ECYP2017@ep.europa.eu.

Informaciją apie premiją taip pat galite sekti „Twitter‘yje“ pasitelkę raktažodį #ECYP2017.

Premijos tinklalapis ir paraiškų teikimo forma

http://www.charlemagneyouthprize.eu/view/lt/introduction.html

Tarptautinis Acheno Karolio Didžiojo premijos fondas

http://www.karlspreis.de/

Premijos paskyra „Twitter’yje“

https://twitter.com/EUyouthPrize

2016 m. Karolio Didžiojo jaunimo premijos laureatai sutikti Europos Parlamente (2016–10–13)

http://www.europarl.europa.eu/news/lt/news-room/20161007STO46130

2016 m. Karolio Didžiojo jaunimo premija – projektui apie pabėgėlių integravimą (2016–05–04)

http://www.europarl.europa.eu/news/lt/news-room/20160502STO25470