skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

PIESAKIETIES TŪLĪT!

Iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 2015. gada 23. februārim!

Informācija par balvu

Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas mērķis ir veicināt Eiropas apziņas veidošanos jauniešu vidū un viņu līdzdalību Eiropas integrācijas projektos.
Balvu piešķir jauniešu projektiem, kas sekmē saprašanos, veicina kopīgas eiropeiskās identitātes izjūtas veidošanos un sniedz praktiskus piemērus par eiropiešu kā vienas kopienas locekļu dzīvi.
Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvu kopīgi un ik gadu piešķir Eiropas Parlaments un Āhenes pilsētas Starptautiskās Kārļa Lielā balvas fonds.

Balva par labāko projektu ir EUR 5000, par otro vietu - EUR 3000 un par trešo vietu - EUR 2000. Trim fināla laureātiem daļa no balvas būs arī uzaicinājums viesoties Eiropas Parlamentā (Briselē vai Strasbūrā). Turklāt izraudzītos visu  28 valstu projektu pārstāvjus uzaicinās piedalīties četru dienu ceļojumā uz Āheni, Vācijā.
Balvas par trim labākajiem projektiem pasniegs Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs un Āhenes pilsētas Starptautiskās Kārļa Lielā balvas fonda pārstāvis.

 

Norādījumi par pieteikuma veidlapas aizpildīšanu

  1. Ierakstiet personas datus par privātpersonu vai grupu. Ja vajadzīgs, pievienojiet vai dzēsiet pieteicēju vārdus. Svarīgi! Katrai grupai vai personai jāaizpilda sava veidlapa. Netiks pieņemtas veidlapas, ko aizpildījušas neatbilstīgas personas (piemēram, skolotāji, pretendenti, kas vecāki par 30 gadiem, utt.).
  2. Lejuplādējiet veidlapu "Pieteikuma iesniedzēja deklarācija" (Deklarācija par ES finansējumu), aizpildiet to, parakstiet, noskenējiet un augšuplādējiet kā piesaistni.
  3. Attiecībā uz sīku projekta izklāstu lūdzam ņemt vērā, ka augšup kā piesaistne ir jāielādē pilns projekta apraksts.Svarīgi! Ja pievienojat projektu pdf formātā, lūdzam iekļaut arī tā paša dokumenta Word datni. Ja vajadzīgs, pievienojiet vairākas datnes. Ir pieņemami šādi formāti: doc(x), pdf, xls(x), ppt, odt, txt, jpg, gif.
  4. Ja iespējams, lūdzam projektu iesniegt tikai vienā valodā.
  5. Lūdzam ievērot, ka projekta kopsavilkums jāiesniedz angļu (EN), franču (FR) vai vācu (DE) valodā. Svarīgi! Kopsavilkumam jābūt īsam, tomēr pilnīgam, aptverot galvenos projekta aspektus. Bieži vien kopsavilkums ir pirmais elements, kam žūrija pievērš uzmanību, vērtējot projektu.
  6. Lūdzam ņemt vērā, ka grupas izstrādātus vai daudznacionālus projektus var iesniegt tikai vienā valstī.
  7. Kad visu nepieciešamo informāciju esat ierakstījis, uzklikšķiniet uz SUBMIT (iesniegt) un gaidiet apstiprinošu paziņojumu. Pēc tam varat izdrukāt pieteikuma kopiju savām vajadzībām.
  8. Pirms pieteikuma nosūtīšanas, lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu pārlūkprogrammā ir dzēsta meklēšanas vēsture. Ja rodas sarežģījumi, lūdzu, nosūtiet mums ekrānšāviņa attēlu, kur redzams kļūdas paziņojums, uz epastu:ecyp2015@ep.europa.eu

Pieteikuma veidlapa

*


Pielikumi:

*