skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

Atvērta pieteikšanās 2017. gada Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas konkursamPaziņojumi presei

 .

Jaunieši, kas izceļas ar savu apņēmību, ir pelnījuši atzinību. Tieši tādēļ Eiropas Parlaments kopā ar Starptautisko Kārļa Lielā balvas fondu katru gadu pasniedz jaunatnes Kārļa Lielā balvu. Šodien sākas pieteikšanās balvas 10. izlaidumam. Ja esi 16-30 gadus vecs un piedalies Eiropas mēroga projektā, izmanto iespēju un piesakies konkursam. Tā uzvarētāji iegūst ne tikai atzinību un iespēju iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu projektu, bet arī naudas balvu.

Par balvu

Kopš 2008. gada Eiropas Parlaments un Āhenes pilsētas Starptautiskās Kārļa Lielā balvas fonds ik gadu piešķir Kārļa Lielā balvu jauniešu projektiem, kas sekmē saprašanos, veicina kopīgas eiropeiskās identitātes izjūtas veidošanos un sniedz praktiskus piemērus par eiropiešu kā vienas kopienas locekļu dzīvi.

Katru gadu ES valstu žūrijas 28 dalībvalstīs nosaka attiecīgās valsts uzvarētāju un trīs labākie projekti saņem ne tikai atzinību, bet arī naudas balvu, kas šogad ir lielākā nekā iepriekš - 7000 eiro par labāko projektu, 5000 eiro par otro vietu un 2500 eiro par trešo vietu. Trīs labāko projektu pārstāvji 2017. gada rudenī apmeklēs Eiropas Parlamentu Briselē vai Strasbūrā, bet visu 28 ES valstu izvirzīto projektu pārstāvji 2017. gada maijā tiks uzaicināti doties četru dienu ceļojumā uz Āheni, Vācijā, lai piedalītos apbalvošanas ceremonijā.

Konkursa nosacījumi

Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balva tiek piešķirta projektiem, kas

  • veicina sapratni Eiropā un visā pasaulē;
  • sekmē kopīgas eiropeiskās identitātes sajūtas un integrācijas veidošanu;
  • kalpo par paraugu Eiropā dzīvojošajiem jauniešiem un sniedz praktiskus piemērus par eiropiešu kā vienas kopienas locekļu dzīvi.

Klikšķini šeit, lai uzzinātu vairāk par pieteikšanās nosacījumiem. Ja rodas papildu jautājumi, sazinieties ar balvas sekretariātu: ECYP2017@ep.europa.eu

Mirkļbirka: #ECYP2017

Kalendārs

2016. gada 28. oktobris: Sākas pieteikšanās konkursam

2017. gada 30. janvāris: Pieteikumu iesniegšanas beigu termiņš

2017. gada 15. marts: Valstu žūrijas izvēlas 28 projektus (vienu no katras dalībvalsts)

2017. gada 11. aprīlis: Eiropas žūrija no projektiem izvēlas trīs uzvarētājus

2017. gada 23. maijs: Apbalvošanas ceremonijā Āhenē

Mājas lapa

http://www.charlemagneyouthprize.eu/en/rules.html

Twitter konts

https://twitter.com/EUyouthPrize

Āhenes pilsētas Starptautiskās Kārļa Lielā balvas fonds

http://www.karlspreis.de/en/

Facebook lapa

https://www.facebook.com/groups/31542631968/