Viimased uudised

14-07-2016 - 14:53
picture latest news

Tähtsündmused

Viimased pressiteated

  •  

Relvakontroll: EP liikmed soovivad muuta reeglid selgemaks

IMCO 13-07-2016 - 18:28

EP siseturukomisjon hääletas kolmapäeval ELi tulirelvade direktiivi muudatusi, mille kohaselt peavad ELi riigid sisse viima tugevama kontrolli paukpadrunitega relvade üle, et ennetada nende ümberehitamist tavalaskemoonale sobilikuks. EP liikmete poolt heaks kiidetud muudatused kindlustavad, et iga tulirelv, mis on kohandatud tulistama paukpadruneid, on kaetud jätkuvalt ELi relvakontrolli reeglitega. Sellega täidetakse seaduslüngad, mis ilmnesid möödunud aasta Pariisi terrorirünnakute tagajärjel. (Loe lähemalt)

  •  

Slovak Presidency priorities discussed in committee

DEVE INTA AFET ECON JURI CULT ENVI IMCO ITRE REGI TRAN PECH AGRI 13-07-2016 - 10:44

The priorities of the Slovak Presidency of the EU Council of Ministers are being outlined to parliamentary committees by Slovak ministers at a series of meetings, during this week and in September. (Loe lähemalt)

Kasulikud dokumendid

Tänased ülekanded

Täna ülekannet ei toimu

Multimeedia arhiiv

14-07-2016 - 15:06
IMCO Koosolek
14-07-2016 - 10:39
IMCO Koosolek
14-07-2016 - 09:54
JURI IMCO Koosolek

Tervitussõnad

Vicky Ford

Siseturu- ja tarbijakaitsekomisjon vastutab kaupade, teenuste ja spetsialistide vaba liikumist, tollipoliitikat, standardimist ning tarbijate majandushuve käsitlevate ELi eeskirjade õigusliku järelevalve ja kontrolli eest. Komisjoni liikmete töö on vähendada kaubandustõkkeid ja lihtsustada õigusakte, et suurendada konkurentsivõimet ühtsel turul ja samas kaitsta tarbijate huve eri sektorites.

Täpsemalt

Powers and responsibilitiesKontaktid

STOA

Teaduslike ja tehnoloogiliste poliitikavalikute hindamine Euroopa Parlamendi jaoks

Lingid