Lehe sisu juurde (vajutage „Enter“)
Otse keelemenüüsse (vajutage „Enter“)
Otse otsingumenüüsse (vajutage „Enter“)
ET - eesti keel
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Muud veebisaidid
Muud veebisaidid
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Multimedia Centre
Presidendi veebisait
Peasekretariaat
Think tank
EP Newshub
Teie teenistuses
Visiidid
Legislative train
Lepingud ja toetused
Register
Avatud andmete portaal
Büroo Eestis
Komisjonid
Euroopa Parlament
Otsing
Otsing
Palun täitke see väli
AFET
Euroopa Parlament
Otsing
Menüü
Valige komisjon
Valige komisjon
Kõik komisjonid – kodulehed
Välisasjad
Inimõigused
Julgeolek ja kaitse
Areng
Rahvusvaheline kaubandus
Eelarve
Eelarve kontroll
Majandus ja rahandus
Maksuküsimused
Tööhõive ja sotsiaalvaldkond
Keskkond, rahvatervis ja toiduohutus
Rahvatervis
Tööstus, teadusuuringud ja energeetika
Siseturg ja tarbijakaitse
Transport ja turism
Regionaalareng
Põllumajandus ja maaelu areng
Kalandus
Kultuur ja haridus
Õigus
Kodanikuvabadused ning justiits- ja siseasjad
Põhiseadus
Naiste õigused ja sooline võrdõiguslikkus
Petitsioonid
Vähktõvevastane võitlus
COVID-19 pandeemiast saadud kogemused ja tulevikuks mõeldud soovitused
Välissekkumist ja desinformatsiooni käsitlev ning EPs usaldusväärsuse suurendamisega tegelev erikomisjon
Välissekkumine kõigisse Euroopa Liidu demokraatlikesse protsessidesse, sealhulgas desinformatsioon
Tehisintellekt digiajastul
Loomade kaitse vedamise ajal
Pegasuse ja samaväärse salajälgimiseks mõeldud nuhkvara kasutamine
Lehekülje juurde
AFET
Algus
Tähtsündmused
Liikmed
Pressiteated
Trükised
Teemafailid
Koosolekud
Koosolekute dokumendid
Webstreaming
Hääletused
Protokollid
Dokumendid
Viimased dokumendid
Otsi
Käimasolevad menetlused
Üritused
Kuulamised
Seminarid
Kohtumised riikide parlamentidega
Lähetused
Täiendavad analüüsid
Viimased dokumendid
Otsi
Tutvustus
Üldinfo
Esileht
AFET
Algus
Liikmed
Liikmed
Lae liikmete nimekiri alla
David McALLISTER
Esimees
PPE
Saksamaa
Witold Jan WASZCZYKOWSKI
Aseesimees
ECR
Poola
Urmas PAET
Aseesimees
Renew
Eesti
Sergei STANISHEV
Aseesimees
S&D
Bulgaaria
Željana ZOVKO
Aseesimees
PPE
Horvaatia
Alviina ALAMETSÄ
Liige
Verts/ALE
Soome
Alexander ALEXANDROV YORDANOV
Liige
PPE
Bulgaaria
François ALFONSI
Liige
Verts/ALE
Prantsusmaa
Maria ARENA
Liige
S&D
Belgia
Petras AUŠTREVIČIUS
Liige
Renew
Leedu
Traian BĂSESCU
Liige
PPE
Rumeenia
Anna BONFRISCO
Liige
ID
Itaalia
Krzysztof BREJZA
Liige
PPE
Poola
Reinhard BÜTIKOFER
Liige
Verts/ALE
Saksamaa
Fabio Massimo CASTALDO
Liige
Renew
Itaalia
Susanna CECCARDI
Liige
ID
Itaalia
Włodzimierz CIMOSZEWICZ
Liige
S&D
Poola
Katalin CSEH
Liige
Renew
Ungari
Anna FOTYGA
Liige
ECR
Poola
Michael GAHLER
Liige
PPE
Saksamaa
Kinga GÁL
Liige
NI
Ungari
Giorgos GEORGIOU
Liige
The Left
Küpros
Sunčana GLAVAK
Liige
PPE
Horvaatia
Raphaël GLUCKSMANN
Liige
S&D
Prantsusmaa
Klemen GROŠELJ
Liige
Renew
Sloveenia
Bernard GUETTA
Liige
Renew
Prantsusmaa
Márton GYÖNGYÖSI
Liige
NI
Ungari
Balázs HIDVÉGHI
Liige
NI
Ungari
Sandra KALNIETE
Liige
PPE
Läti
Karol KARSKI
Liige
ECR
Poola
Dietmar KÖSTER
Liige
S&D
Saksamaa
Stelios KOULOGLOU
Liige
The Left
Kreeka
Andrius KUBILIUS
Liige
PPE
Leedu
Ilhan KYUCHYUK
Liige
Renew
Bulgaaria
Jean-Lin LACAPELLE
Liige
ID
Prantsusmaa
David LEGA
Liige
PPE
Rootsi
Miriam LEXMANN
Liige
PPE
Slovakkia
Nathalie LOISEAU
Liige
Renew
Prantsusmaa
Leopoldo LÓPEZ GIL
Liige
PPE
Hispaania
Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE
Liige
PPE
Hispaania
Jaak MADISON
Liige
ID
Eesti
Claudiu MANDA
Liige
S&D
Rumeenia
Lukas MANDL
Liige
PPE
Austria
Thierry MARIANI
Liige
ID
Prantsusmaa
Pedro MARQUES
Liige
S&D
Portugal
Vangelis MEIMARAKIS
Liige
PPE
Kreeka
Sven MIKSER
Liige
S&D
Eesti
Francisco José MILLÁN MON
Liige
PPE
Hispaania
Alessandra MORETTI
Liige
S&D
Itaalia
Javier NART
Liige
Renew
Hispaania
Matjaž NEMEC
Liige
S&D
Sloveenia
Gheorghe-Vlad NISTOR
Liige
PPE
Rumeenia
Demetris PAPADAKIS
Liige
S&D
Küpros
Kostas PAPADAKIS
Liige
NI
Kreeka
Tonino PICULA
Liige
S&D
Horvaatia
Manu PINEDA
Liige
The Left
Hispaania
Thijs REUTEN
Liige
S&D
Madalmaad
Anabela RODRIGUES
Liige
The Left
Portugal
Nacho SÁNCHEZ AMOR
Liige
S&D
Hispaania
Isabel SANTOS
Liige
S&D
Portugal
Jacek SARYUSZ-WOLSKI
Liige
ECR
Poola
Mounir SATOURI
Liige
Verts/ALE
Prantsusmaa
Andreas SCHIEDER
Liige
S&D
Austria
Jordi SOLÉ
Liige
Verts/ALE
Hispaania
Tineke STRIK
Liige
Verts/ALE
Madalmaad
Dominik TARCZYŃSKI
Liige
ECR
Poola
Hermann TERTSCH
Liige
ECR
Hispaania
Dragoş TUDORACHE
Liige
Renew
Rumeenia
Hilde VAUTMANS
Liige
Renew
Belgia
Harald VILIMSKY
Liige
ID
Austria
Idoia VILLANUEVA RUIZ
Liige
The Left
Hispaania
Anders VISTISEN
Liige
ID
Taani
Viola VON CRAMON-TAUBADEL
Liige
Verts/ALE
Saksamaa
Thomas WAITZ
Liige
Verts/ALE
Austria
Charlie WEIMERS
Liige
ECR
Rootsi
Isabel WISELER-LIMA
Liige
PPE
Luksemburg
Salima YENBOU
Liige
Renew
Prantsusmaa
Tomáš ZDECHOVSKÝ
Liige
PPE
Tšehhi
Bernhard ZIMNIOK
Liige
ID
Saksamaa
Attila ARA-KOVÁCS
Asendusliige
S&D
Ungari
Anna-Michelle ASIMAKOPOULOU
Asendusliige
PPE
Kreeka
Malik AZMANI
Asendusliige
Renew
Madalmaad
Katarina BARLEY
Asendusliige
S&D
Saksamaa
José Ramón BAUZÁ DÍAZ
Asendusliige
Renew
Hispaania
Lars Patrick BERG
Asendusliige
ECR
Saksamaa
Robert BIEDROŃ
Asendusliige
S&D
Poola
Adam BIELAN
Asendusliige
ECR
Poola
Vladimír BILČÍK
Asendusliige
PPE
Slovakkia
Malin BJÖRK
Asendusliige
The Left
Rootsi
Andrea BOCSKOR
Asendusliige
NI
Ungari
Ioan-Rareş BOGDAN
Asendusliige
PPE
Rumeenia
Marc BOTENGA
Asendusliige
The Left
Belgia
Mercedes BRESSO
Asendusliige
S&D
Itaalia
Udo BULLMANN
Asendusliige
S&D
Saksamaa
Daniel CASPARY
Asendusliige
PPE
Saksamaa
Patricia CHAGNON
Asendusliige
ID
Prantsusmaa
Dacian CIOLOŞ
Asendusliige
Renew
Rumeenia
Corina CREȚU
Asendusliige
S&D
Rumeenia
Jakop G. DALUNDE
Asendusliige
Verts/ALE
Rootsi
Arnaud DANJEAN
Asendusliige
PPE
Prantsusmaa
Filip DE MAN
Asendusliige
ID
Belgia
Özlem DEMIREL
Asendusliige
The Left
Saksamaa
Ana Miguel DOS SANTOS
Asendusliige
PPE
Portugal
Angel DZHAMBAZKI
Asendusliige
ECR
Bulgaaria
Engin EROGLU
Asendusliige
Renew
Saksamaa
Carlo FIDANZA
Asendusliige
ECR
Itaalia
Loucas FOURLAS
Asendusliige
PPE
Küpros
Markéta GREGOROVÁ
Asendusliige
Verts/ALE
Tšehhi
Bart GROOTHUIS
Asendusliige
Renew
Madalmaad
Christophe GRUDLER
Asendusliige
Renew
Prantsusmaa
Anja HAGA
Asendusliige
PPE
Madalmaad
Roman HAIDER
Asendusliige
ID
Austria
Robert HAJŠEL
Asendusliige
S&D
Slovakkia
Andrzej HALICKI
Asendusliige
PPE
Poola
Pierrette HERZBERGER-FOFANA
Asendusliige
Verts/ALE
Saksamaa
Evin INCIR
Asendusliige
S&D
Rootsi
Rasa JUKNEVIČIENĖ
Asendusliige
PPE
Leedu
Assita KANKO
Asendusliige
ECR
Belgia
Michael KAUCH
Asendusliige
Renew
Saksamaa
Manolis KEFALOGIANNIS
Asendusliige
PPE
Kreeka
Arba KOKALARI
Asendusliige
PPE
Rootsi
Athanasios KONSTANTINOU
Asendusliige
NI
Kreeka
Andrey KOVATCHEV
Asendusliige
PPE
Bulgaaria
Maximilian KRAH
Asendusliige
ID
Saksamaa
Zdzisław KRASNODĘBSKI
Asendusliige
ECR
Poola
Georgios KYRTSOS
Asendusliige
Renew
Kreeka
Sergey LAGODINSKY
Asendusliige
Verts/ALE
Saksamaa
Katrin LANGENSIEPEN
Asendusliige
Verts/ALE
Saksamaa
Javi LÓPEZ
Asendusliige
S&D
Hispaania
Karsten LUCKE
Asendusliige
S&D
Saksamaa
Erik MARQUARDT
Asendusliige
Verts/ALE
Saksamaa
Gabriel MATO
Asendusliige
PPE
Hispaania
Emmanuel MAUREL
Asendusliige
The Left
Prantsusmaa
Hannah NEUMANN
Asendusliige
Verts/ALE
Saksamaa
Carina OHLSSON
Asendusliige
S&D
Rootsi
Juozas OLEKAS
Asendusliige
S&D
Leedu
Jan OVELGÖNNE
Asendusliige
Verts/ALE
Saksamaa
Nikos PAPANDREOU
Asendusliige
S&D
Kreeka
Pina PICIERNO
Asendusliige
S&D
Itaalia
Giuliano PISAPIA
Asendusliige
S&D
Itaalia
Miroslav RADAČOVSKÝ
Asendusliige
NI
Slovakkia
Frédérique RIES
Asendusliige
Renew
Belgia
María Soraya RODRÍGUEZ RAMOS
Asendusliige
Renew
Hispaania
Bert-Jan RUISSEN
Asendusliige
ECR
Madalmaad
Christian SAGARTZ
Asendusliige
PPE
Austria
Sven SIMON
Asendusliige
PPE
Saksamaa
Ramona STRUGARIU
Asendusliige
Renew
Rumeenia
Milan UHRÍK
Asendusliige
NI
Slovakkia
Tom VANDENKENDELAERE
Asendusliige
PPE
Belgia
Mick WALLACE
Asendusliige
The Left
Iirimaa
Elena YONCHEVA
Asendusliige
S&D
Bulgaaria
Marco ZANNI
Asendusliige
ID
Itaalia
Javier ZARZALEJOS
Asendusliige
PPE
Hispaania
Milan ZVER
Asendusliige
PPE
Sloveenia