Lehe sisu juurde (vajutage „Enter“)
Otse keelemenüüsse (vajutage „Enter“)
Otse otsingumenüüsse (vajutage „Enter“)
ET - eesti keel
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Muud veebisaidid
Muud veebisaidid
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Multimedia Centre
Presidendi veebisait
Peasekretariaat
Think tank
EP Newshub
Teie teenistuses
Visiidid
Legislative train
Lepingud ja toetused
Register
Avatud andmete portaal
Büroo Eestis
Komisjonid
Euroopa Parlament
Otsing
Otsing
Palun täitke see väli
CULT
Euroopa Parlament
Otsing
Menüü
Valige komisjon
Valige komisjon
Kõik komisjonid – kodulehed
Välisasjad
Inimõigused
Julgeolek ja kaitse
Areng
Rahvusvaheline kaubandus
Eelarve
Eelarve kontroll
Majandus ja rahandus
Maksuküsimused
Tööhõive ja sotsiaalvaldkond
Keskkond, rahvatervis ja toiduohutus
Rahvatervis
Tööstus, teadusuuringud ja energeetika
Siseturg ja tarbijakaitse
Transport ja turism
Regionaalareng
Põllumajandus ja maaelu areng
Kalandus
Kultuur ja haridus
Õigus
Kodanikuvabadused ning justiits- ja siseasjad
Põhiseadus
Naiste õigused ja sooline võrdõiguslikkus
Petitsioonid
Vähktõvevastane võitlus
COVID-19 pandeemiast saadud kogemused ja tulevikuks mõeldud soovitused
Välissekkumist ja desinformatsiooni käsitlev ning EPs usaldusväärsuse suurendamisega tegelev erikomisjon
Välissekkumine kõigisse Euroopa Liidu demokraatlikesse protsessidesse, sealhulgas desinformatsioon
Tehisintellekt digiajastul
Loomade kaitse vedamise ajal
Pegasuse ja samaväärse salajälgimiseks mõeldud nuhkvara kasutamine
Lehekülje juurde
CULT
Algus
Tähtsündmused
Liikmed
Pressiteated
Uudiskiri
Trükised
Teemafailid
Koosolekud
Koosolekute dokumendid
Webstreaming
Hääletused
Protokollid
Dokumendid
Viimased dokumendid
Otsi
Käimasolevad menetlused
Üritused
Kuulamised
Seminarid
Kohtumised riikide parlamentidega
Euroopa kodanikualgatus
Täiendavad analüüsid
Viimased dokumendid
Otsi
Tutvustus
Üldinfo
Esileht
CULT
Algus
Liikmed
Liikmed
Lae liikmete nimekiri alla
Sabine VERHEYEN
Esimees
PPE
Saksamaa
Romeo FRANZ
Aseesimees
Verts/ALE
Saksamaa
Andrey SLABAKOV
Aseesimees
ECR
Bulgaaria
Victor NEGRESCU
Aseesimees
S&D
Rumeenia
Michaela ŠOJDROVÁ
Aseesimees
PPE
Tšehhi
Asim ADEMOV
Liige
PPE
Bulgaaria
Christine ANDERSON
Liige
ID
Saksamaa
Andrea BOCSKOR
Liige
NI
Ungari
Ilana CICUREL
Liige
Renew
Prantsusmaa
Gianantonio DA RE
Liige
ID
Itaalia
Laurence FARRENG
Liige
Renew
Prantsusmaa
Tomasz FRANKOWSKI
Liige
PPE
Poola
Catherine GRISET
Liige
ID
Prantsusmaa
Sylvie GUILLAUME
Liige
S&D
Prantsusmaa
Hannes HEIDE
Liige
S&D
Austria
Irena JOVEVA
Liige
Renew
Sloveenia
Petra KAMMEREVERT
Liige
S&D
Saksamaa
Niyazi KIZILYÜREK
Liige
The Left
Küpros
Elżbieta KRUK
Liige
ECR
Poola
Ryszard Antoni LEGUTKO
Liige
ECR
Poola
Predrag Fred MATIĆ
Liige
S&D
Horvaatia
Martina MICHELS
Liige
The Left
Saksamaa
Niklas NIENASS
Liige
Verts/ALE
Saksamaa
Peter POLLÁK
Liige
PPE
Slovakkia
Diana RIBA I GINER
Liige
Verts/ALE
Hispaania
Marcos ROS SEMPERE
Liige
S&D
Hispaania
Monica SEMEDO
Liige
Renew
Luksemburg
Maria WALSH
Liige
PPE
Iirimaa
Milan ZVER
Liige
PPE
Sloveenia
Isabella ADINOLFI
Asendusliige
PPE
Itaalia
João ALBUQUERQUE
Asendusliige
S&D
Portugal
François-Xavier BELLAMY
Asendusliige
PPE
Prantsusmaa
Isabel BENJUMEA BENJUMEA
Asendusliige
PPE
Hispaania
Vilija BLINKEVIČIŪTĖ
Asendusliige
S&D
Leedu
Vlad-Marius BOTOŞ
Asendusliige
Renew
Rumeenia
David CORMAND
Asendusliige
Verts/ALE
Prantsusmaa
Lucia ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ
Asendusliige
Renew
Slovakkia
Christian EHLER
Asendusliige
PPE
Saksamaa
Loucas FOURLAS
Asendusliige
PPE
Küpros
Heléne FRITZON
Asendusliige
S&D
Rootsi
Ibán GARCÍA DEL BLANCO
Asendusliige
S&D
Hispaania
Chiara GEMMA
Asendusliige
ECR
Itaalia
Łukasz KOHUT
Asendusliige
S&D
Poola
Marcel KOLAJA
Asendusliige
Verts/ALE
Tšehhi
Stelios KOULOGLOU
Asendusliige
The Left
Kreeka
Morten LØKKEGAARD
Asendusliige
Renew
Taani
Emmanuel MAUREL
Asendusliige
The Left
Prantsusmaa
Alessandro PANZA
Asendusliige
ID
Itaalia
Pina PICIERNO
Asendusliige
S&D
Itaalia
Wolfram PIRCHNER
Asendusliige
PPE
Austria
Tomasz Piotr PORĘBA
Asendusliige
ECR
Poola
Rob ROOKEN
Asendusliige
ECR
Madalmaad
Maria Veronica ROSSI
Asendusliige
ID
Itaalia
Domènec RUIZ DEVESA
Asendusliige
S&D
Hispaania
Marc TARABELLA
Asendusliige
NI
Belgia
Viola VON CRAMON-TAUBADEL
Asendusliige
Verts/ALE
Saksamaa
Iuliu WINKLER
Asendusliige
PPE
Rumeenia
Salima YENBOU
Asendusliige
Renew
Prantsusmaa
Željana ZOVKO
Asendusliige
PPE
Horvaatia