Protokollid


Protokollides on esitatud parlamendikomisjonide koosolekutel toimunud arutelude ja vastu võetud otsuste kokkuvõte. Protokollid kinnitatakse tavaliselt parlamendikomisjoni järgmise koosoleku alguses. Siit lehelt leiate uuemad protokollid.

Kõik olemasolevad protokollid leiate otsingu abil.
Lisateavet leiate koosoleku dokumentidest.

Mõned dokumendid ei ole Teie keeles kättesaadavad. Need pakutakse Teile automaatselt mõnes teises keeles. Need dokumendid on märgistatud asenduskeele sümboliga (nt ).

  MINUTES - Monday 13 April 2015

13-04-2015 TRAN_PV(2015)04-13-1 PE 554.708v01-00
TRAN

Dokumendid teemakaustas TRAN/8/03139

  MINUTES - Thursday 26 March 2015

26-03-2015 TRAN_PV(2015)03-26-1 PE 552.003v01-00
TRAN

Dokumendid teemakaustas TRAN/8/02810

  MINUTES - Monday 16 March 2015

20-03-2015 TRAN_PV(2015)03-16-1 PE 551.943v01-00
TRAN

Dokumendid teemakaustas TRAN/8/02809

  MINUTES - Monday 23 February 2015

06-03-2015 TRAN_PV(2015)02-23-1 PE 549.365v01-00
TRAN

Dokumendid teemakaustas TRAN/8/02577

  MINUTES - Thursday 29 January 2015

02-02-2015 TRAN_PV(2015)01-29-1 PE 546.776v01-00
TRAN

Dokumendid teemakaustas TRAN/8/02578

  MINUTES - Monday 19 January 2015

26-01-2015 TRAN_PV(2015)01-19-1 PE 546.604v01-00
TRAN

Dokumendid teemakaustas TRAN/8/02013

  MINUTES - Monday 1 December 2014

05-12-2014 TRAN_PV(2014)12-01-1 PE 541.663v01-00
TRAN

Dokumendid teemakaustas TRAN/8/02003

  MINUTES - Monday 3 November 2014

20-11-2014 TRAN_PV(2014)11-03-1 PE 541.464v02-00
TRAN

Dokumendid teemakaustas TRAN/8/01686

  MINUTES - Monday 13 October 2014

23-10-2014 TRAN_PV(2014)10-13-1 PE 539.622v01-00
TRAN

Dokumendid teemakaustas TRAN/8/01502

  MINUTES - Tuesday 30 September 2014

03-10-2014 TRAN_PV(2014)09-30-2 PE 539.540v01-00
TRAN