Dréachtchláir oibre


Is iad na dréachtchláir oibre na cláir oibre foilsithe do chruinnithe coiste, a thionóltar uair sa mhí ar a laghad. Sna cruinnithe sin déanann coistí díospóireacht, pléann siad tuairimí agus caitheann siad vóta ar dhréachtreachtaíocht agus ar leasuithe, agus is minic a dhéanann siad plé le saineolaithe. Ní fhéadtar athruithe a dhéantar ag an nóiméad deireanach ar riar na hoibre i gcruinniú coiste a chur san áireamh sa dréachtchlár oibre i gcónaí.

Bain úsáid as an bhfeidhm chuardaigh do na dréachtchláir oibre go léir a bhfuil fáil orthu.
Féach ar na doiciméid do na cruinnithe chun tuilleadh faisnéise a fháil.

Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 29 May 2019

29-05-2019 AFET_OJ(2019)05-29_1 PE638.599v02-00
AFET

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 17 April 2019

08-04-2019 AFET_OJ(2019)04-17_1 PE637.531v01-00
DEVE AFET

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 1 April 2019 - Tuesday, 2 April 2019

01-04-2019 AFET_OJ(2019)04-01_1 PE637.386v02-00
AFET

 

  DRAFT AGENDA - Thursday, 14 March 2019

06-03-2019 AFET_OJ(2019)03-14_1 PE636.270v01-00
AFET

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 4 March 2019

21-02-2019 CJ19_OJ(2019)03-04_1 PE636.125v01-00
DEVE AFET

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 4 March 2019

21-02-2019 AFET_OJ(2019)03-04_1 PE636.127v01-00
AFET

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 20 February 2019

07-02-2019 AFET_OJ(2019)02-20_1 PE634.756v01-00
AFET

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 28 January 2019

28-01-2019 AFET_OJ(2019)01-28_1 PE632.962v02-00
AFET

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 4 February 2019

25-01-2019 AFET_OJ(2019)02-04_1 PE634.524v01-00
AFET

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 22 January 2019

15-01-2019 CJ19_OJ(2019)01-22_1 PE632.885v01-00
DEVE AFET