Dréachtchláir oibre


Is iad na dréachtchláir oibre na cláir oibre foilsithe do chruinnithe coiste, a thionóltar uair sa mhí ar a laghad. Sna cruinnithe sin déanann coistí díospóireacht, pléann siad tuairimí agus caitheann siad vóta ar dhréachtreachtaíocht agus ar leasuithe, agus is minic a dhéanann siad plé le saineolaithe. Ní fhéadtar athruithe a dhéantar ag an nóiméad deireanach ar riar na hoibre i gcruinniú coiste a chur san áireamh sa dréachtchlár oibre i gcónaí.

Bain úsáid as an bhfeidhm chuardaigh do na dréachtchláir oibre go léir a bhfuil fáil orthu.
Féach ar na doiciméid do na cruinnithe chun tuilleadh faisnéise a fháil.

Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).

  DRAFT AGENDA - Thursday, 12 December 2019

12-12-2019 BUDG_OJ(2019)12-12_1 PE644.867v02-00
BUDG

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 25 November 2019

18-11-2019 BUDG_OJ(2019)11-25_1 PE643.239v01-00
BUDG

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 12 November 2019

08-11-2019 CJ13_OJ(2019)11-12_1 PE643.006v01-00
CONT BUDG

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 6 November 2019

25-10-2019 BUDG_OJ(2019)11-06_1 PE643.007v01-00
BUDG

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 14 October 2019

08-10-2019 BUDG_OJ(2019)10-14_1 PE641.407v01-00
BUDG

 

  DRAFT AGENDA - Thursday, 3 October 2019

26-09-2019 BUDG_OJ(2019)10-03_1 PE641.307v01-00
CONT BUDG

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 30 September 2019 - Wednesday, 2 October 2019

24-09-2019 BUDG_OJ(2019)09-30_1 PE641.243v01-00
BUDG

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 24 September 2019

13-09-2019 BUDG_OJ(2019)09-24_1 PE641.157v02-00
BUDG

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 3 September 2019

26-08-2019 BUDG_OJ(2019)09-03_1 PE640.613v01-00
BUDG

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 22 July 2019 - Tuesday, 23 July 2019

15-07-2019 BUDG_OJ(2019)07-22_1 PE639.774v01-00
BUDG