Dréachtchláir oibre


Is iad na dréachtchláir oibre na cláir oibre foilsithe do chruinnithe coiste, a thionóltar uair sa mhí ar a laghad. Sna cruinnithe sin déanann coistí díospóireacht, pléann siad tuairimí agus caitheann siad vóta ar dhréachtreachtaíocht agus ar leasuithe, agus is minic a dhéanann siad plé le saineolaithe. Ní fhéadtar athruithe a dhéantar ag an nóiméad deireanach ar riar na hoibre i gcruinniú coiste a chur san áireamh sa dréachtchlár oibre i gcónaí.

Bain úsáid as an bhfeidhm chuardaigh do na dréachtchláir oibre go léir a bhfuil fáil orthu.
Féach ar na doiciméid do na cruinnithe chun tuilleadh faisnéise a fháil.

Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 6 November 2019

17-10-2019 IMCO_OJ(2019)11-06_1 PE642.915v01-00
IMCO

 

  DRAFT AGENDA - Thursday, 10 October 2019

10-10-2019 IMCO_OJ(2019)10-10_2 PE641.444v01-00
ITRE IMCO

 

  DRAFT AGENDA - Thursday, 10 October 2019

09-10-2019 IMCO_OJ(2019)10-10_1 PE641.427v01-00
ITRE IMCO

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 8 October 2019

04-10-2019 ITRE_OJ(2019)10-08_1 PE641.377v01-00
ITRE IMCO ECON

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 7 October 2019

26-09-2019 IMCO_OJ(2019)10-07_1 PE641.305v01-00
IMCO

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 2 October 2019

25-09-2019 IMCO_OJ(2019)10-02_1 PE641.271v01-00
ITRE IMCO

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 25 September 2019 - Thursday, 26 September 2019

25-09-2019 IMCO_OJ(2019)09-25_1 PE641.098v02-00
IMCO

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 2 September 2019 - Tuesday, 3 September 2019

02-09-2019 IMCO_OJ(2019)09-02_1 PE639.882v02-00
IMCO

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 24 July 2019

24-07-2019 IMCO_OJ(2019)07-24_1 PE639.756v02-00
IMCO

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 10 July 2019

06-07-2019 IMCO_OJ(2019)07-10_1 PE639.690v01-00
IMCO