Miontuairiscí


Is achoimre iad na miontuairiscí ar an bplé agus ar na cinntí i gcruinnithe na gcoistí. Glactar iad de ghnáth ag tús an chruinnithe coiste ina dhiaidh sin. Gheobhaidh tú na miontuairiscí is déanaí ar an leathanach seo.

Féach ar an bhfeidhm chuardaigh le haghaidh na miontuairiscí go léir atá ar fáil.
Féach ar dhoiciméid an chruinnithe chun tuilleadh eolais a fháil.

Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).

  MINUTES - Monday, 25 November 2019

28-11-2019 INTA_PV(2019)11-25-1 PE644.781v01-00
INTA

 

  MINUTES - Wednesday, 6 November 2019 - Thursday, 7 November 2019

13-11-2019 INTA_PV(2019)11-06-1 PE643.179v01-00
INTA

 

  MINUTES - Monday, 23 September 2019 - Tuesday, 24 September 2019

15-10-2019 INTA_PV(2019)09-23-1 PE641.309v01-00
INTA

 

  MINUTES - Wednesday, 2 October 2019

14-10-2019 INTA_PV(2019)10-02-1 PE641.379v01-00
INTA

 

  MINUTES - Monday, 2 September 2019 - Tuesday, 3 September 2019

11-09-2019 INTA_PV(2019)09-02-1 PE641.084v02-00
INTA

 

  MINUTES - Tuesday, 23 July 2019

25-07-2019 INTA_PV(2019)07-23-1 PE639.820v01-00
INTA

 

  MINUTES - Wednesday, 10 July 2019

22-07-2019 INTA_PV(2019)07-10-1 PE639.773v01-00
INTA