Dréachtchláir oibre


Is iad na dréachtchláir oibre na cláir oibre foilsithe do chruinnithe coiste, a thionóltar uair sa mhí ar a laghad. Sna cruinnithe sin déanann coistí díospóireacht, pléann siad tuairimí agus caitheann siad vóta ar dhréachtreachtaíocht agus ar leasuithe, agus is minic a dhéanann siad plé le saineolaithe. Ní fhéadtar athruithe a dhéantar ag an nóiméad deireanach ar riar na hoibre i gcruinniú coiste a chur san áireamh sa dréachtchlár oibre i gcónaí.

Bain úsáid as an bhfeidhm chuardaigh do na dréachtchláir oibre go léir a bhfuil fáil orthu.
Féach ar na doiciméid do na cruinnithe chun tuilleadh faisnéise a fháil.

Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).

  DRAFT AGENDA - Wednesday 23 January 2019 - Thursday 24 January 2019

15-01-2019 JURI_OJ(2019)01-23_1 PE 632.930v01-00
JURI

  DRAFT AGENDA - Thursday 6 December 2018 - Thursday 6 December 2018

06-12-2018 JURI_OJ(2018)12-06_1 PE 630.722v02-00
JURI

  DRAFT AGENDA - Monday 10 December 2018 - Monday 10 December 2018

28-11-2018 JURI_OJ(2018)12-10_1 PE 630.747v01-00
JURI

  DRAFT AGENDA - Monday 19 November 2018 - Tuesday 20 November 2018

19-11-2018 JURI_OJ(2018)11-19_1 PE 630.492v02-00
JURI

  DRAFT AGENDA - Monday 19 November 2018 - Monday 19 November 2018

15-11-2018 CJ03_OJ(2018)11-19_2 PE 630.544v01-00
LIBE JURI

  DRAFT AGENDA - Monday 22 October 2018 - Monday 22 October 2018

16-10-2018 JURI_OJ(2018)10-22_1 PE 629.432v01-00
JURI

  DRAFT AGENDA - Wednesday 10 October 2018 - Thursday 11 October 2018

02-10-2018 JURI_OJ(2018)10-10_1 PE 628.521v01-00
JURI

  DRAFT AGENDA - Monday 24 September 2018 - Monday 24 September 2018

17-09-2018 JURI_OJ(2018)09-24_1 PE 627.863v01-00
JURI

  DRAFT AGENDA - Monday 10 September 2018 - Monday 10 September 2018

03-09-2018 JURI_OJ(2018)09-10_1 PE 627.055v01-00
JURI

  DRAFT AGENDA - Monday 3 September 2018 - Monday 3 September 2018

27-08-2018 JURI_OJ(2018)09-03_1 PE 626.942v02-00
JURI

Doiciméid sa sainchomhad JURI/8/12702