Dréachtchláir oibre


Is iad na dréachtchláir oibre na cláir oibre foilsithe do chruinnithe coiste, a thionóltar uair sa mhí ar a laghad. Sna cruinnithe sin déanann coistí díospóireacht, pléann siad tuairimí agus caitheann siad vóta ar dhréachtreachtaíocht agus ar leasuithe, agus is minic a dhéanann siad plé le saineolaithe. Ní fhéadtar athruithe a dhéantar ag an nóiméad deireanach ar riar na hoibre i gcruinniú coiste a chur san áireamh sa dréachtchlár oibre i gcónaí.

Bain úsáid as an bhfeidhm chuardaigh do na dréachtchláir oibre go léir a bhfuil fáil orthu.
Féach ar na doiciméid do na cruinnithe chun tuilleadh faisnéise a fháil.

Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).

  DRAFT AGENDA - Thursday, 11 April 2019

10-04-2019 LIBE_OJ(2019)04-11_1 PE638.449v01-00
LIBE

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 8 April 2019

03-04-2019 LIBE_OJ(2019)04-08_2 PE637.523v01-00
LIBE

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 3 April 2019

02-04-2019 LIBE_OJ(2019)04-03_1 PE637.495v01-00
LIBE

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 2 April 2019

27-03-2019 CJ03_OJ(2019)04-02_1 PE637.316v01-00
LIBE JURI

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 1 April 2019 - Tuesday, 2 April 2019

26-03-2019 LIBE_OJ(2019)04-01_1 PE637.336v01-00
LIBE

 

  DRAFT AGENDA - Thursday, 21 March 2019

14-03-2019 LIBE_OJ(2019)03-21_1 PE637.190v01-00
LIBE

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 5 March 2019

05-03-2019 CJ12_OJ(2019)03-05_1 PE636.263v01-00
LIBE ECON

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 11 March 2019

01-03-2019 LIBE_OJ(2019)03-11_1 PE636.238v01-00
LIBE

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 27 February 2019

26-02-2019 LIBE_OJ(2019)02-27_1 PE636.197v01-00
LIBE

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 25 February 2019 - Tuesday, 26 February 2019

20-02-2019 LIBE_OJ(2019)02-25_1 PE636.101v01-00
LIBE