Dréachtchláir oibre


Is iad na dréachtchláir oibre na cláir oibre foilsithe do chruinnithe coiste, a thionóltar uair sa mhí ar a laghad. Sna cruinnithe sin déanann coistí díospóireacht, pléann siad tuairimí agus caitheann siad vóta ar dhréachtreachtaíocht agus ar leasuithe, agus is minic a dhéanann siad plé le saineolaithe. Ní fhéadtar athruithe a dhéantar ag an nóiméad deireanach ar riar na hoibre i gcruinniú coiste a chur san áireamh sa dréachtchlár oibre i gcónaí.

Bain úsáid as an bhfeidhm chuardaigh do na dréachtchláir oibre go léir a bhfuil fáil orthu.
Féach ar na doiciméid do na cruinnithe chun tuilleadh faisnéise a fháil.

Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).

  DRAFT AGENDA - Thursday, 11 April 2019

08-04-2019 TRAN_OJ(2019)04-11_1 PE637.311v03-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 8 April 2019

01-04-2019 TRAN_OJ(2019)04-08_1 PE637.464v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 2 April 2019

29-03-2019 TRAN_OJ(2019)04-02_1 PE637.427v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 25 March 2019

19-03-2019 CJ05_OJ(2019)03-25_1 PE637.264v01-00
TRAN ITRE

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 18 March 2019

18-03-2019 TRAN_OJ(2019)03-18_1 PE636.271v02-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 18 March 2019

05-03-2019 CJ05_OJ(2019)03-18_1 PE636.273v01-00
TRAN ITRE

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 4 March 2019

21-02-2019 TRAN_OJ(2019)03-04_2 PE636.132v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 20 February 2019

05-02-2019 TRAN_OJ(2019)02-20_1 PE634.710v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 29 January 2019

16-01-2019 TRAN_OJ(2019)01-29_1 PE632.963v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 21 January 2019 - Tuesday, 22 January 2019

09-01-2019 TRAN_OJ(2019)01-21_1 PE632.817v01-00
TRAN