Jegyzőkönyvek


A jegyzőkönyvek összefoglalják a bizottsági üléseken elhangzott vitákat és az ott hozott döntéseket. A jegyzőkönyveket általában a következő bizottsági ülés kezdetén fogadják el. Ezen az oldalon a legutóbbi ülések jegyzőkönyvei találhatók.

Az összes rendelkezésre álló jegyzőkönyv megtekintéséhez használja a keresési funkciót.
További információkért tekintse meg az ülésdokumentumokat.

Az Ön által választott nyelven nem elérhető dokumentumok esetében a keresés automatikusan felajánl egy másik nyelvi változatot, amelyet egy, a javasolt nyelvi változat rövidítésével ellátott ikon jelez (pl.: ).

  MINUTES - Tuesday 31 March 2015

30-07-2015 ECON_PV(2015)03-31-1 PE 554.777v01-00
ECON

A témához kapcsolódó dokumentumok ECON/8/03011

  MINUTES - Wednesday 6 May 2015

29-07-2015 ECON_PV(2015)05-06-1 PE 560.544v02-00
ECON

A témához kapcsolódó dokumentumok ECON/8/03297

  MINUTES - Tuesday 23 June 2015

27-07-2015 ITRE_PV(2015)06-23-1 PE 560.880v01-00
ITRE

A témához kapcsolódó dokumentumok ITRE/8/03622

  MINUTES - Tuesday 14 July 2015

27-07-2015 PETI_PV(2015)07-14-1 PE 564.940v01-00
PETI

A témához kapcsolódó dokumentumok PETI/8/03840

  MINUTES - Thursday 26 February 2015

23-07-2015 ECON_PV(2015)02-26-1 PE 549.429v01-00
ECON

A témához kapcsolódó dokumentumok ECON/8/02838

  MINUTES - Monday 9 March 2015

23-07-2015 ECON_PV(2015)03-09-1 PE 565.045v01-00
ECON

A témához kapcsolódó dokumentumok ECON/8/02873

  MINUTES - Monday 23 March 2015

22-07-2015 ECON_PV(2015)03-23-1 PE 554.625v01-00
ECON

A témához kapcsolódó dokumentumok ECON/8/02976

  MINUTES - Tuesday 14 April 2015

22-07-2015 ECON_PV(2015)04-14-1 PE 554.796v01-00
ECON

A témához kapcsolódó dokumentumok ECON/8/03043

  MINUTES - Monday 20 April 2015

22-07-2015 ECON_PV(2015)04-20-1 PE 554.938v01-00
ECON

A témához kapcsolódó dokumentumok ECON/8/03053

  MINUTES - Thursday 25 June 2015

22-07-2015 ECON_PV(2015)06-25-1 PE 560.888v01-00
ECON

A témához kapcsolódó dokumentumok ECON/8/03658