Pagrindinis puslapis

 
Naujausios žinios
 
Next TRAN meeting

  • The next TRAN Committee meeting will take place on Monday 7 July from 15.00 p.m. in Brussels.
    
  • Latest studies requested by the committee:  

   
 
Svarbūs įvykiai
 
Vote on Noise restrictions at EU airports

The key message of this legislative report is that a balance is needed between economic and health aspects of noise management at EU airports. It emphasises the role of local authorities in adopting noise mitigating measures.
 
The draft recommendation for second reading was adopted in the TRAN meeting on 10.04.14.

   
 
Naujausi pranešimai spaudai
Daugiau...  
TRAN 10-04-2014 - 10:16  

Noise-related operating restrictions at EU airports would continue to be set by regional and national authorities, but people living nearby should be better informed and noise-related health problems should be given more consideration, thanks to a deal between Parliament and the Council of Ministers endorsed by the Transport and Tourism Committee on Thursday. Parliament as a whole will now vote on the deal at the April plenary session.

TRAN 20-03-2014 - 11:17  

To boost the take-up of alternative fuels in transport, EU countries will have to ensure that enough refuelling and recharging stations are available to enable cars, trucks and ships using alternative fuels, such as natural gas and electricity, to move freely on EU roads and waterways, under an informal agreement reached by Council and Parliament negotiators on Thursday.

TRAN 18-03-2014 - 10:18  

Draft truck design rule changes, to allow designers to make it easier for drivers to see pedestrians and cyclists and improve bodywork streamlining to cut pollutant emissions, were backed by Transport Committee MEPs on Tuesday. The rules would allow designs to exceed current maximum length and weight limits in order to improve performance in these areas.

Pristatymas ir kompetencija
 
Komitetas yra atsakingas už:
 
1.    klausimus, susijusius su bendros geležinkelių, kelių, vidaus vandens kelių, jūrų ir oro transporto politikos sukūrimu, ypač:
 
a)    bendras transportui Europos Sąjungoje taikomas taisykles,
b)    transeuropinių tinklų kūrimą ir plėtojimą transporto infrastruktūrų srityse,
c)    transporto paslaugų teikimą ir santykius su trečiosiomis šalimis transporto srityje,
d)    transporto saugą,
e)    santykius su tarptautinėmis transporto organizacijomis;
 
2.    pašto paslaugas;
 
3.    turizmą.
 
Dienos transliacijos
 
Šiandien transliacijų nėra  
Mediateka
 
Sveikinimo kalba
 
 

Sveiki atvykę į Transporto ir turizmo komiteto svetainę! Čia rasite informaciją apie mūsų komitetą, jo narius ir darbą. Man teko garbė pirmininkauti vienam iš daugiausia darbo turinčių ir svarbiausių Europos Parlamento komitetų.
 
Mūsų komitetas priima teisės aktus pagal bendro sprendimo procedūrą ir turi daugiametę darbo su valstybėmis narėmis patirtį, taip pat yra lygiavertis partneris rengiant transporto srities teisės aktus, turizmo ir su pašto paslaugomis susijusią politiką.
 
Transportas prigijo mūsų kasdieniame gyvenime. Jis svarbus ne tik tiekiant prekes ir teikiant paslaugas pramonės ir prekybos srityje, bet ir vežant žmones iš namų į darbą ar jiems vykstant pelnytų atostogų. Jei nebūtų transporto, visuomenė sustingtų, prekyba žlugtų ir mes prarastumėme šį gyvybiškai svarbų tarpusavio ryšį. Visiems mums kasdieniame gyvenime reikalingas transportas. Mano komitetas seniai tai pripažino ir dirba siekdamas užtikrinti, kad Europos Sąjungoje išnaudotumėme visą transporto potencialą – ne tik siekdami ekonomikos ir socialinio tvarumo, bet ir tiek pat svarbaus aplinkos tvarumo.
 
Tikime, kad visų rūšių transportas teikia naudą visuomenei ir kad jis turi būti prieinamas visiems.
 
Brian Simpson