Pagrindinis puslapis

 
Naujausios žinios
 
Next TRAN meeting

  • The next TRAN Committee meeting will take place on Monday 7 July from 15.00 p.m. in Brussels.
    
  • Latest studies requested by the committee:  

   
 
Svarbūs įvykiai
 
Activity Report 2009-2014

TRAN Committee is pleased to present the Activity report of the 7th legislature.

 
Daugiau
 
 
Naujausi pranešimai spaudai
Daugiau...  
TRAN 10-04-2014 - 10:16  

Noise-related operating restrictions at EU airports would continue to be set by regional and national authorities, but people living nearby should be better informed and noise-related health problems should be given more consideration, thanks to a deal between Parliament and the Council of Ministers endorsed by the Transport and Tourism Committee on Thursday. Parliament as a whole will now vote on the deal at the April plenary session.

Pristatymas ir kompetencija
 
Komitetas yra atsakingas už:
 
1.    klausimus, susijusius su bendros geležinkelių, kelių, vidaus vandens kelių, jūrų ir oro transporto politikos sukūrimu, ypač:
 
a)    bendras transportui Europos Sąjungoje taikomas taisykles,
b)    transeuropinių tinklų kūrimą ir plėtojimą transporto infrastruktūrų srityse,
c)    transporto paslaugų teikimą ir santykius su trečiosiomis šalimis transporto srityje,
d)    transporto saugą,
e)    santykius su tarptautinėmis transporto organizacijomis;
 
2.    pašto paslaugas;
 
3.    turizmą.
 
Dienos transliacijos
 
Šiandien transliacijų nėra  
Mediateka
 
Sveikinimo kalba
 
 

Sveiki atvykę į Transporto ir turizmo komiteto svetainę! Čia rasite informaciją apie mūsų komitetą, jo narius ir darbą. Man teko garbė pirmininkauti vienam iš daugiausia darbo turinčių ir svarbiausių Europos Parlamento komitetų.
 
Mūsų komitetas priima teisės aktus pagal bendro sprendimo procedūrą ir turi daugiametę darbo su valstybėmis narėmis patirtį, taip pat yra lygiavertis partneris rengiant transporto srities teisės aktus, turizmo ir su pašto paslaugomis susijusią politiką.
 
Transportas prigijo mūsų kasdieniame gyvenime. Jis svarbus ne tik tiekiant prekes ir teikiant paslaugas pramonės ir prekybos srityje, bet ir vežant žmones iš namų į darbą ar jiems vykstant pelnytų atostogų. Jei nebūtų transporto, visuomenė sustingtų, prekyba žlugtų ir mes prarastumėme šį gyvybiškai svarbų tarpusavio ryšį. Visiems mums kasdieniame gyvenime reikalingas transportas. Mano komitetas seniai tai pripažino ir dirba siekdamas užtikrinti, kad Europos Sąjungoje išnaudotumėme visą transporto potencialą – ne tik siekdami ekonomikos ir socialinio tvarumo, bet ir tiek pat svarbaus aplinkos tvarumo.
 
Tikime, kad visų rūšių transportas teikia naudą visuomenei ir kad jis turi būti prieinamas visiems.
 
Brian Simpson