Leidiniai

Leidiniai

 
committees.publication.wai.showresult
 

27 March 2012

20 March 2012

28 February 2012

 

2013

  • Lithuanian Presidency's Priorities - Committee on Agriculture 9 July 2013
 
Dienos transliacijos
 
Šiandien transliacijų nėra  
Mediateka
 
Sveiki atvykę į Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetą (COMAGRI)!
 
 

Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetas (COMAGRI) visų pirma yra atsakingas už Europos Komisijos pasiūlymų dėl teisės aktų nagrinėjimą ir prireikus keitimą rengiant žemės ūkio srities pranešimus, kuriuos vėliau Europos Parlamentas priima per plenarinį posėdį. Komitetą sudaro 45 veikliai dirbantys nariai ir tiek pat veiklių pavaduojančių narių. Kai kurie iš šių narių dėl savo kilmės ar ankstesnių pareigų turi labai ypatingus ryšius su žemės ūkiu.
 
Mūsų komiteto pareigos kaip niekada svarbios, nes nuo to laiko, kai įsigaliojo Lisabonos sutartis, Europos Parlamentas turi galią kartu su Žemės ūkio ministrų taryba spręsti bendros žemės ūkio politikos (BŽŪP) klausimus. 
 
Prašome apsilankyti mūsų svetainėje – joje visomis Europos Sąjungos kalbomis rasite informaciją, reikalingą norint stebėti mūsų darbus: nuorodą į internetu transliuojamus mūsų posėdžius, pranešimų projektus ir kitus su posėdžiais susijusius dokumentus, kuriuos galima atsisiųsti, posėdžių darbotvarkes ir darbo tvarkaraštį, informaciją apie mūsų narius, jų kontaktinius duomenis ir kt.
 
Paolo De Castro,
Žemės ūkio ir kaimo plėtros komiteto pirmininkas