Contact us:

Contact us:

 
You can contact the Secretariat of the Committee on Women's Rights and Gender Equality by e-mail at the following address: femm-secretariat@europarl.europa.eu 
by phone:          +32 2 28 42111
or by fax:           +32 2 28 44945 (Brussels)
                         +33 3 88 1 79069 (Strasbourg - during Plenary sessions).
   
Dienos transliacijos
 
Šiandien transliacijų nėra  
Mediateka
 
Sveikinimo kalba
 
 

Aš, kaip Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto pirmininkas, norėčiau nuoširdžiai pasveikinti visus šios oficialios svetainės lankytojus. Pagrindinė komiteto veiklos sritis – moterų teisės ir lyčių lygybė. Tikimės, kad atnaujintoje interneto svetainėje ES piliečiai ir visi, kurie domisi mūsų misija, daugiau sužinos apie komiteto darbą ir tai mus labiau suartins.
Naudosimės šia interneto svetaine siekdami toliau skelbti piliečiams informaciją apie komiteto įgaliojimus ir laimėjimus ir užtikrinti mūsų darbo skaidrumą. Nepaisant didelės sėkmės siekiant suteikti daugiau galių moterims, daugelyje gyvenimo sričių (socialinėje, kultūrinėje, politinėje ir ekonominėje srityse) vis dar iškyla nevienodo požiūrio į moteris problemų. Mes itin susirūpinę dėl darbo užmokesčio skirtumų, moterų skurdo, nepakankamo moterų dalyvavimo sprendimų priėmimo procese, prekybos moterimis ir vaikais bei prieš moteris ir vaikus nukreipto smurto. Norėtume, kad padėtis pasikeistų, todėl mums reikia pilietinės visuomenės ir visų organizacijų, kurios kovoja už lygias teises, pagalbos.
Šioje interneto svetainėje, kuri, tikimės, yra vartotojams patogi, rasite labai daug informacijos apie mūsų veiklą. Prašome kreiptis, jeigu norite pateikti pasiūlymų dėl svetainės, taip pat pasiteirauti apie mūsų darbą. Raginame nuolat čia lankytis – informacija atnaujinama ir pateikiamos paskutinės mūsų komiteto naujienos.
 
Mikael Gustafsson