Minuti


Il-minuti jservu ta' sommarju tad-diskussjonijiet u d-deċiżjonijiet meħuda fil-laqgħat tal-kumitat. Ġeneralment jiġu adottati fil-bidu tal-laqgħa tal-kumitat li jkun imiss. F'din il-paġna ssib il-minuti l-aktar reċenti.

Ikkonsulta l-funzjoni ta' tiftix għall-minuti kollha disponibbli.
Ikkonsulta d-dokumenti tal-laqgħa għal aktar informazzjoni.

Uħud minn dawn id-dokumenti m'humiex disponibbli bil-lingwa tiegħek, b'hekk qed tkun issuġġerita b'mod awtomatiku verżjoni b'lingwa oħra. Dawn jintwerew permezz ta' ikona li tirrappreżenta l-verżjoni tal-lingwa proposta (e.g.: ).

  MINUTES - Monday 29 June 2015

02-07-2015 TRAN_PV(2015)06-29-1 PE 560.877v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/03589

  MINUTES - Monday 15 June 2015

24-06-2015 TRAN_PV(2015)06-15-1 PE 560.719v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/03417

  MINUTES - Thursday 28 May 2015

08-06-2015 TRAN_PV(2015)05-28-1 PE 557.244v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/03291

  MINUTES - Monday 4 May 2015

20-05-2015 TRAN_PV(2015)05-04-1 PE 557.050v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/03292

  MINUTES - Monday 13 April 2015

13-04-2015 TRAN_PV(2015)04-13-1 PE 554.708v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/03139

  MINUTES - Thursday 26 March 2015

26-03-2015 TRAN_PV(2015)03-26-1 PE 552.003v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/02810

  MINUTES - Monday 16 March 2015

20-03-2015 TRAN_PV(2015)03-16-1 PE 551.943v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/02809

  MINUTES - Monday 23 February 2015

06-03-2015 TRAN_PV(2015)02-23-1 PE 549.365v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/02577

  MINUTES - Thursday 29 January 2015

02-02-2015 TRAN_PV(2015)01-29-1 PE 546.776v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/02578

  MINUTES - Monday 19 January 2015

26-01-2015 TRAN_PV(2015)01-19-1 PE 546.604v01-00
TRAN

Dokumenti relatati fid-dossier TRAN/8/02013