Lehe sisu juurde (vajutage „Enter“)
Otse keelemenüüsse (vajutage „Enter“)
Otse otsingumenüüsse (vajutage „Enter“)
ET - eesti keel
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Muud veebisaidid
Muud veebisaidid
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Multimedia Centre
Presidendi veebisait
Peasekretariaat
Think tank
EP Newshub
Teie teenistuses
Visiidid
Legislative train
Lepingud ja toetused
Register
Avatud andmete portaal
Büroo Eestis
Delegatsioonid
Euroopa Parlament
Otsing
Otsing
Palun täitke see väli
DCAS
Euroopa Parlament
Otsing
Menüü
Valige delegatsioon
Valige delegatsioon
Kõik delegatsioonid (avaleht)
Afganistan
Albaania
Brasiilia
Valgevene
Kanada
Tšiili
Hiina
Iisrael
India
Iraak
Iraan
Jaapan
Moldova
Montenegro
Põhja-Makedoonia
Mehhiko
Serbia
Venemaa
Türgi
Ukraina
Ühendkuningriik
Ameerika Ühendriigid
Lõuna-Aafrika Vabariik
AKVRO-ELi
Aafrika ja ELi
Andide Ühenduse riigid
Austraalia, Uus-Meremaa
Araabia poolsaare riigid
Kagu-Aasia riigid ja Kagu-Aasia Rahvaste Assotsiatsioon (ASEAN)
Kariibi piirkonna ja ELi
Kesk-Ameerika riigid
Cariforum
Kesk-Aasia, Mongoolia
EMP/EFTA ja põhjapoolsed riigid
Euronest
Korea poolsaare riigid
EuroLat
Magribi riigid
Mašriki riigid
Vahemere Liit
Mercosur
NATO
Vaikse ookeani piirkonna ja ELi
Palestiina
Üleaafrikaline Parlament
Lõuna-Aasia riigid
Armeenia, Aserbaidžaan, Gruusia
Bosnia ja Hertsegoviina, Kosovo
Lehekülje juurde
DCAS
Algus
Teadmiseks
Tutvustus
Ajalugu
Kodukord
Liikmed
Tegevus
Korralised koosolekud
Parlamentidevahelised kohtumised
Ajakava
Dokumendid
Koosolekute dokumendid
Kommünikeed
EP resolutsioonid
ELi tekstid
Liikmed
EP liikmed
Lae liikmete nimekiri alla
Tomáš ZDECHOVSKÝ
Esimees
PPE
Tšehhi
Andris AMERIKS
Aseesimees
S&D
Läti
Atidzhe ALIEVA-VELI
Aseesimees
Renew
Bulgaaria
Włodzimierz CIMOSZEWICZ
Liige
S&D
Poola
Ryszard CZARNECKI
Liige
ECR
Poola
Ivan DAVID
Liige
ID
Tšehhi
Christian DOLESCHAL
Liige
PPE
Saksamaa
Engin EROGLU
Liige
Renew
Saksamaa
Ivo HRISTOV
Liige
S&D
Bulgaaria
Eugen JURZYCA
Liige
ECR
Slovakkia
Thierry MARIANI
Liige
ID
Prantsusmaa
Francisco José MILLÁN MON
Liige
PPE
Hispaania
Niklas NIENASS
Liige
Verts/ALE
Saksamaa
João PIMENTA LOPES
Liige
The Left
Portugal
Ralf SEEKATZ
Liige
PPE
Saksamaa
Günther SIDL
Liige
S&D
Austria
Róża THUN UND HOHENSTEIN
Liige
Renew
Poola
Stefania ZAMBELLI
Liige
PPE
Itaalia
Maria da Graça CARVALHO
Asendusliige
PPE
Portugal
Corina CREȚU
Asendusliige
S&D
Rumeenia
Giorgos GEORGIOU
Asendusliige
The Left
Küpros
Christophe GRUDLER
Asendusliige
Renew
Prantsusmaa
Roman HAIDER
Asendusliige
ID
Austria
Stasys JAKELIŪNAS
Asendusliige
Verts/ALE
Leedu
Irena JOVEVA
Asendusliige
Renew
Sloveenia
Karsten LUCKE
Asendusliige
S&D
Saksamaa
Javier MORENO SÁNCHEZ
Asendusliige
S&D
Hispaania
Alessandra MORETTI
Asendusliige
S&D
Itaalia
Henk Jan ORMEL
Asendusliige
PPE
Madalmaad
Witold PAHL
Asendusliige
PPE
Poola
Mauri PEKKARINEN
Asendusliige
Renew
Soome
Christian SAGARTZ
Asendusliige
PPE
Austria
Romana TOMC
Asendusliige
PPE
Sloveenia
Bernhard ZIMNIOK
Asendusliige
ID
Saksamaa
EP liikmed
Partnerdelegatsioon