Prethodno 
 Sljedeće 
PVTACRE
Rasprave
Srijeda, 15. studenog 2017. - StrasbourgRevidirano izdanje
 1.Sastav odbora
 2.Pregovori prije prvog čitanja u Parlamentu (odobrenje) (članak 69.c Poslovnika): vidi zapisnik
 3.Rasprave o slučajevima kršenja ljudskih prava, demokratskih načela i vladavine prava (objava podnesenih prijedloga rezolucija): vidjeti zapisnik
 4.Delegirani akti (članak 105. stavak 6. Poslovnika): vidi zapisnik
 5.Podnošenje dokumenata: vidjeti zapisnik
 6.Prijenos odobrenih sredstava: vidjeti zapisnik
 7.Stanje vladavine prava i demokracije u Poljskoj (rasprava)
 8.Plan za zimu za tražitelje azila (rasprava)
 9.Svečana dnevna sjednica - Slovačka
 10.Dobrodošlica
 11.Sastav Parlamenta: vidi zapisnik
 12.Sastav odbora
 13.Glasovanje
  13.1.Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Ildikó Gáll-Pelcz) (glasovanje)
  13.2.Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Alexandera Grafa Lambsdorffa) (glasovanje)
  13.3.Razdoblje za donošenje delegiranih akata (A8-0332/2017 - Gesine Meissner) (glasovanje)
  13.4.Imenovanje člana Revizorskog suda - Karel Pintex (A8-0336/2017 - Indrek Tarand) (glasovanje)
  13.5.Imenovanje člana Revizorskog suda - Pietro Russo (A8-0337/2017 - Indrek Tarand) (glasovanje)
  13.6.Imenovanje člana Revizorskog suda - Hannu Takkula (A8-0338/2017 - Indrek Tarand) (glasovanje)
  13.7.Imenovanje člana Revizorskog suda - Baudilio Tomé Muguruza (A8-0342/2017 - Indrek Tarand) (glasovanje)
  13.8.Imenovanje članice Revizorskog suda - Bettina Jakobsen (A8-0341/2017 - Indrek Tarand) (glasovanje)
  13.9.Imenovanje člana Revizorskog suda - João Alexandre Tavares Gonçalves de Figueiredo (A8-0343/2017 - Indrek Tarand) (glasovanje)
  13.10.Imenovanje članice Revizorskog suda - Iliana Ivanova (A8-0344/2017 - Indrek Tarand) (glasovanje)
  13.11.Zaštita od dampinškog i subvencioniranog uvoza iz zemalja koje nisu članice Europske unije (A8-0236/2017 - Salvatore Cicu) (glasovanje)
  13.12.Vladavina prava na Malti (B8-0596/2017, B8-0597/2017) (glasovanje)
  13.13.Multilateralni pregovori uoči 11. ministarske konferencije WTO-a (B8-0593/2017) (glasovanje)
  13.14.Istočno partnerstvo: sastanak na vrhu u studenom 2017. (A8-0308/2017 - Laima Liucija Andrikienė, Knut Fleckenstein) (glasovanje)
  13.15.Akcijski plan za prirodu, ljude i gospodarstvo (B8-0589/2017) (glasovanje)
  13.16.Stanje vladavine prava i demokracije u Poljskoj (B8-0594/2017, B8-0595/2017) (glasovanje)
 14.Obrazloženja glasovanja
  14.1.Zaštita od dampinškog i subvencioniranog uvoza iz zemalja koje nisu članice Europske unije (A8-0236/2017 - Salvatore Cicu)
  14.2.Vladavina prava na Malti (B8-0596/2017, B8-0597/2017)
  14.3.Multilateralni pregovori uoči 11. ministarske konferencije WTO-a (B8-0593/2017)
  14.4.Istočno partnerstvo: sastanak na vrhu u studenom 2017. (A8-0308/2017 - Laima Liucija Andrikienė, Knut Fleckenstein)
  14.5.Akcijski plan za prirodu, ljude i gospodarstvo (B8-0589/2017)
  14.6.Stanje vladavine prava i demokracije u Poljskoj (B8-0594/2017, B8-0595/2017)
 15.Izmjene danih glasova i namjere glasača
 16.Nastavak zasjedanja
 17.Usvajanje zapisnika s prethodne dnevne sjednice: vidi zapisnik
 18.Ostavština totalitarne boljševičke revolucije iz 1917. (tematska rasprava)
 19.Odluka donesena o drugom paketu za mobilnost (rasprava)
 20.Djelovanje Europskog ombudsmana tijekom 2016. godine (rasprava)
 21.Sastav odbora: vidi zapisnik
 22.Sastav Parlamenta: vidi zapisnik
 23.Pregled aktivnosti u području okoliša (EIR) (rasprava)
 24.Borba protiv nejednakosti kao sredstvo za poticanje otvaranja radnih mjesta i rasta (rasprava)
 25.Ruska zabrana – Sektor voća i povrća EU-a (rasprava)
 26.Dnevni red sljedeće dnevne sjednice: vidi zapisnik
 27.Zatvaranje dnevne sjednice
Rasprave
Revidirano izdanje (1106 kb)
 
Rasprave
Revidirano izdanje (5142 kb)
Pravna napomena