Preċedenti 
 Li jmiss 
PVTACRE
Dibattiti
It-Tlieta, 3 ta' Lulju 2018 - StrasburguEdizzjoni riveduta
 1.Ftuħ tas-seduta
 2.Analiżi tal-Presidenza Bulgara tal-Kunsill (dibattitu)
 3.Tkomplija tas-seduta
 4.Analiżi tal-Presidenza Bulgara tal-Kunsill (tkomplija tad-dibattitu)
 5.Tkomplija tas-seduta
 6.Preżentazzjoni tal-programm ta' attivitajiet tal-Presidenza Awstrijaka (dibattitu)
 7.Tkomplija tas-seduta
 8.Merħba
 9.Kompożizzjoni tal-Parlament: ara l-Minuti
 10.Verifika tas-setgħat
 11.Ħin tal-votazzjonijiet
  11.1.Ftehim ta' Kooperazzjoni bejn l-UE u l-Aġenzija għas-Sigurtà tan-Navigazzjoni bl-Ajru fl-Afrika u f’Madagascar (A8-0213/2018 - Jerzy Buzek) (votazzjoni)
  11.2.Estensjoni tal-Ftehim UE-US dwar kooperazzjoni xjentifika u teknoloġika (A8-0212/2018 - Rolandas Paksas) (votazzjoni)
  11.3.Impriża Konġunta Ewropea għall-Computing ta' Prestazzjoni Għolja (A8-0217/2018 - Zigmantas Balčytis) (votazzjoni)
  11.4.Mobilizzazzjoni tal-Fond Ewropew ta' Aġġustament għall-Globalizzazzjoni: EGF/2017/009 FR/Air France (A8-0210/2018 - Alain Lamassoure) (votazzjoni)
  11.5.Ir-rwol tal-bliet fil-qafas istituzzjonali tal-Unjoni (A8-0203/2018 - Kazimierz Michał Ujazdowski) (votazzjoni)
  11.6.L-istampar tridimensjonali: id-drittijiet tal-proprjetà intellettwali u r-responsabbiltà ċivili (A8-0223/2018 - Joëlle Bergeron) (votazzjoni)
  11.7.Programm Ewropew għall-Iżvilupp fl-Industrija tad-Difiża (A8-0037/2018 - Françoise Grossetête) (votazzjoni)
  11.8.Statistika integrata tal-azjendi agrikoli (A8-0300/2017 - Maria Gabriela Zoană) (votazzjoni)
  11.9.Notifika ta’ proġetti ta’ investiment fl-infrastruttura tal-enerġija: tħassir (A8-0211/2018 - Barbara Kappel) (votazzjoni)
  11.10.Miżuri biex tissaħħaħ il-kooperazzjoni amministrattiva fil-qasam tat-taxxa fuq il-valur miżjud (A8-0215/2018 - Roberts Zīle) (votazzjoni)
  11.11.Il-ksur tad-drittijiet tal-popli indiġeni fid-dinja (A8-0194/2018 - Francisco Assis) (votazzjoni)
  11.12.Diplomazija klimatika (A8-0221/2018 - Arne Lietz, Jo Leinen) (votazzjoni)
 12.Spegazzjonijiet tal-vot
  12.1.Ir-rwol tal-bliet fil-qafas istituzzjonali tal-Unjoni (A8-0203/2018 - Kazimierz Michał Ujazdowski)
  12.2.L-istampar tridimensjonali: id-drittijiet tal-proprjetà intellettwali u r-responsabbiltà ċivili (A8-0223/2018 - Joëlle Bergeron)
  12.3.Programm Ewropew għall-Iżvilupp fl-Industrija tad-Difiża (A8-0037/2018 - Françoise Grossetête)
  12.4.Statistika integrata tal-azjendi agrikoli (A8-0300/2017 - Maria Gabriela Zoană)
  12.5.Il-ksur tad-drittijiet tal-popli indiġeni fid-dinja (A8-0194/2018 - Francisco Assis)
  12.6.Diplomazija klimatika (A8-0221/2018 - Arne Lietz, Jo Leinen)
 13.Korrezzjonijiet għall-voti u intenzjonijiet tal-vot: ara l-Minuti
 14.Tkomplija tas-seduta
 15.Approvazzjoni tal-Minuti tas-seduta ta’ qabel: ara l-Minuti
 16.Konklużjonijiet tal-laqgħa tal-Kunsill Ewropew tat-28 u d-29 ta' Ġunju 2018 (dibattitu)
 17.Dokumenti mressqa: ara l-Minuti
 18.Rekwiżiti tal-infurzar u regoli speċifiċi għall-istazzjonar tax-xufiera fis-settur tat-trasport bit-triq - Il-ħinijiet tas-sewqan ta’ kuljum u fil-ġimgħa, il-pawżi minimi u l-perjodi ta’ mistrieħ u l-pożizzjonament permezz ta’ takografi - Adattament għall-iżvilupp fis-settur tat-transport bit-triq (dibattitu)
 19.Il-kriżi tal-migrazzjoni u s-sitwazzjoni umanitarja fil-Venezwela u fil-fruntieri tagħha (dibattitu)
 20.Tifqigħa tal-Ebola fir-Repubblika Demokratika tal-Kongo (dibattitu)
 21.Kompożizzjoni tal-kumitati u tad-delegazzjonijiet : ara l-Minuti
 22.Kompożizzjoni tal-gruppi politiċi: ara l-Minuti
 23.Linji gwida għall-Istati Membri biex jiġi evitat li l-assistenza umanitarja tiġi kriminalizzata (dibattitu)
 24.Id-definizzjoni ta' SMEs (dibattitu)
 25.Ftehim ta' Sħubija bejn l-UE, il-KEEA u l-Armenja - Ftehim ta' Sħubija bejn l-UE, il-KEEA u l-Armenja (riżoluzzjoni) (dibattitu)
 26.L-aġenda tas-seduta li jmiss: ara l-Minuti
 27.Għeluq tas-seduta
Dibattiti
Edizzjoni riveduta (1055 kb)
 
Dibattiti
Edizzjoni riveduta (4918 kb)
Aġġornata l-aħħar: 15 ta' Ottubru 2018Avviż legali