Prethodno 
 Sljedeće 
PVTACRE
Rasprave
Četvrtak, 17. siječanja 2019. - StrasbourgRevidirano izdanje
 1.Sastav odbora
 2.Pregovori prije prvog čitanja u Parlamentu (članak 69.c Poslovnika) (daljnje postupanje): vidi zapisnik
 3.Odluke o određenim dokumentima: vidjeti zapisnik
 4.Predstavke: vidjeti zapisnik
 5.Podnošenje dokumenata: vidjeti zapisnik
 6.Diferencirana integracija (kratka prezentacija)
 7.Strateška istraga Europskog ombudsmana OI/2/2017 o transparentnosti zakonodavnih rasprava u okviru pripremnih tijela Vijeća EU-a (kratka prezentacija)
 8.Rasprave o kršenjima ljudskih prava, demokratskih načela i vladavine prava (rasprava)
  8.1.Azerbajdžan, posebno slučaj Mehmana Huseynova
  8.2.Sudan
 9.Nastavak zasjedanja
 10.Glasovanje
  10.1.Azerbajdžan, posebno slučaj Mehmana Huseynova (RC-B8-0056/2019, B8-0056/2019, B8-0058/2019, B8-0059/2019, B8-0061/2019, B8-0063/2019, B8-0064/2019, B8-0066/2019) (glasovanje)
  10.2.Sudan (RC-B8-0053/2019, B8-0053/2019, B8-0054/2019, B8-0055/2019, B8-0057/2019, B8-0060/2019, B8-0062/2019) (glasovanje)
  10.3.Program pomoći za razgradnju nuklearnih postrojenja u pogledu nuklearne elektrane Ignalina u Litvi (A8-0413/2018 - Rebecca Harms) (glasovanje)
  10.4.Godišnje izvješće za 2017. o nadzoru financijskih aktivnosti Europske investicijske banke (A8-0479/2018 - Georgi Pirinski) (glasovanje)
  10.5.Prekogranični zahtjevi za povrat vlasništva nad umjetničkim i kulturnim dobrima ukradenima u oružanim sukobima i ratovima (A8-0465/2018 - Pavel Svoboda) (glasovanje)
  10.6.Prekogranične pretvorbe, spajanja i podjele (A8-0002/2019 - Evelyn Regner) (glasovanje)
  10.7.Uspostava višegodišnjeg plana za ribarstvo koje iskorištava pridnene stokove u zapadnom Sredozemnome moru (A8-0005/2019 - Clara Eugenia Aguilera García) (glasovanje)
  10.8.Zaštita proračuna Unije u slučaju općih nedostataka u pogledu vladavine prava u državama članicama (A8-0469/2018 - Eider Gardiazabal Rubial, Petri Sarvamaa) (glasovanje)
  10.9.Uspostava programa „Fiscalis” za suradnju u području oporezivanja (A8-0421/2018 - Sven Giegold) (glasovanje)
  10.10.Uspostava programa Prava i vrijednosti (A8-0468/2018 - Bodil Valero) (glasovanje)
  10.11.Europski instrument za nuklearnu sigurnost koji dopunjuje Instrument za susjedstvo, razvoj i međunarodnu suradnju (A8-0448/2018 - Vladimir Urutchev) (glasovanje)
  10.12.Borba protiv kašnjenja u plaćanju u poslovnim transakcijama (A8-0456/2018 - Lara Comi) (glasovanje)
  10.13.Godišnje izvješće o financijskim aktivnostima Europske investicijske banke (A8-0415/2018 - Barbara Kappel) (glasovanje)
  10.14.Diferencirana integracija (A8-0402/2018 - Pascal Durand) (glasovanje)
  10.15.Strateška istraga Europskog ombudsmana OI/2/2017 o transparentnosti zakonodavnih rasprava u okviru pripremnih tijela Vijeća EU-a (A8-0420/2018 - Jo Leinen, Yana Toom) (glasovanje)
 11.Obrazloženja glasovanja
  11.1.Uspostava programa InvestEU (A8-0482/2018 - José Manuel Fernandes, Roberto Gualtieri)
  11.2.Godišnje izvješće ESB-a za 2017. (A8-0424/2018 - Gabriel Mato)
  11.3.Izvješće o provedbi trgovinskog stupa Sporazuma o pridruživanju sa Srednjom Amerikom (A8-0459/2018 - Reimer Böge)
  11.4.Bankovna unija - godišnje izvješće za 2018. (A8-0419/2018 - Nils Torvalds)
  11.5.Stanje temeljnih prava u Europskoj uniji 2017. godine (A8-0466/2018 - Josep-Maria Terricabras)
  11.6.Program pomoći za razgradnju nuklearnih postrojenja u pogledu nuklearne elektrane Ignalina u Litvi (A8-0413/2018 - Rebecca Harms)
  11.7.Zaštita proračuna Unije u slučaju općih nedostataka u pogledu vladavine prava u državama članicama (A8-0469/2018 - Eider Gardiazabal Rubial, Petri Sarvamaa)
  11.8.Uspostava programa „Fiscalis” za suradnju u području oporezivanja (A8-0421/2018 - Sven Giegold)
  11.9.Uspostava programa Prava i vrijednosti (A8-0468/2018 - Bodil Valero)
  11.10.Borba protiv kašnjenja u plaćanju u poslovnim transakcijama (A8-0456/2018 - Lara Comi)
  11.11.Diferencirana integracija (A8-0402/2018 - Pascal Durand)
  11.12.Strateška istraga Europskog ombudsmana OI/2/2017 o transparentnosti zakonodavnih rasprava u okviru pripremnih tijela Vijeća EU-a (A8-0420/2018 - Jo Leinen, Yana Toom)
 12.Izmjene danih glasova i namjere glasača: vidi zapisnik
 13.Nastavak zasjedanja
 14.Usvajanje zapisnika s prethodne dnevne sjednice: vidi zapisnik
 15.Zaštita riže iz EU-a (rasprava)
 16.Usvajanje zapisnika s današnje dnevne sjednice i prosljeđivanje usvojenih tekstova: vidi zapisnik
 17.Kalendar sljedećih dnevnih sjednica: vidi zapisnik
 18.Zatvaranje dnevne sjednice
 19.Prekid zasjedanja
Rasprave
Revidirano izdanje (567 kb)
 
Rasprave
Revidirano izdanje (2771 kb)
Posljednje ažuriranje: 7. lipnja 2019.Pravna napomena