Prethodno 
 Sljedeće 
PVTACRE
Rasprave
Četvrtak, 14. ožujka 2019. - StrasbourgRevidirano izdanje
 1.Sastav odbora
 2.Podnošenje dokumenata: vidjeti zapisnik
 3.Predstavke: vidjeti zapisnik
 4.Rodna ravnopravnost u imenovanjima u području ekonomske i monetarne politike EU-a: vidi zapisnik
 5.Europski režim sankcija za kršenje ljudskih prava: vidi zapisnik
 6.Godišnje strateško izvješće o provedbi i ostvarivanju ciljeva održivog razvoja (rasprava)
 7.Provedba Uredbe o OSP-u (rasprava)
 8.Rasprave o kršenjima ljudskih prava, demokratskih načela i vladavine prava (rasprava)
  8.1.Stanje ljudskih prava u Kazahstanu
  8.2.Iran, posebice položaj boraca za ljudska prava
  8.3.Stanje ljudskih prava u Gvatemali
 9.Nastavak zasjedanja
 10.Dobrodošlica
 11.Glasovanje
  11.1.Stanje ljudskih prava u Kazahstanu (RC-B8-0204/2019, B8-0204/2019, B8-0205/2019, B8-0206/2019, B8-0207/2019, B8-0208/2019, B8-0209/2019) (glasovanje)
  11.2.Iran, posebice položaj boraca za ljudska prava (RC-B8-0186/2019, B8-0186/2019, B8-0187/2019, B8-0190/2019, B8-0191/2019, B8-0193/2019, B8-0194/2019) (glasovanje)
  11.3.Stanje ljudskih prava u Gvatemali (RC-B8-0182/2019, B8-0182/2019, B8-0183/2019, B8-0185/2019, B8-0189/2019, B8-0192/2019, B8-0196/2019, B8-0197/2019) (glasovanje)
  11.4.Nadležnost, priznavanje i izvršenje odluka u bračnim sporovima i u stvarima povezanima s roditeljskom odgovornošću te o međunarodnoj otmici djece (A8-0056/2019 - Tadeusz Zwiefka) (glasovanje)
  11.5.Provedba Uredbe o OSP-u (A8-0090/2019 - Christofer Fjellner) (glasovanje)
  11.6.Minimalno pokriće gubitka za neprihodujuće izloženosti (A8-0440/2018 - Esther de Lange, Roberto Gualtieri) (glasovanje)
  11.7.Zaštita tržišnog natjecanja u zračnom prijevozu (A8-0125/2018 - Markus Pieper) (glasovanje)
  11.8.Smjernice za proračun za 2020. - dio III. (A8-0172/2019 - Monika Hohlmeier) (glasovanje)
  11.9.Rodna ravnopravnost u imenovanjima u području ekonomske i monetarne politike EU-a (RC-B8-0171/2019, B8-0171/2019, B8-0172/2019, B8-0173/2019, B8-0174/2019, B8-0175/2019) (glasovanje)
  11.10.Imenovanje Sebastiana Laviole za novog člana Jedinstvenog sanacijskog odbora (A8-0148/2019 - Roberto Gualtieri) (glasovanje)
  11.11.Imenovanje člana Izvršnog odbora Europske središnje banke (A8-0144/2019 - Roberto Gualtieri) (glasovanje)
  11.12.Imenovanje predsjednika Europskog nadzornog tijela za bankarstvo (A8-0146/2019 - Roberto Gualtieri) (glasovanje)
  11.13.Europski režim sankcija za kršenje ljudskih prava (RC-B8-0177/2019, B8-0177/2019, B8-0178/2019, B8-0179/2019, B8-0180/2019, B8-0181/2019) (glasovanje)
  11.14.Hitna potreba za donošenjem Unijine crne liste trećih zemalja u skladu s Direktivom o sprječavanju pranja novca (B8-0176/2019) (glasovanje)
  11.15.Klimatske promjene (B8-0184/2019, B8-0188/2019, RC-B8-0195/2019, B8-0195/2019, B8-0198/2019, B8-0199/2019, B8-0200/2019, B8-0201/2019, B8-0202/2019, B8-0203/2019) (glasovanje)
  11.16.Preporuke za otvaranje pregovora između EU-a i SAD-a (B8-0163/2019) (glasovanje)
  11.17.Osnivanje Europskog monetarnog fonda (A8-0087/2019 - Pedro Silva Pereira, Vladimír Maňka) (glasovanje)
  11.18.Stanje u Nikaragvi (RC-B8-0165/2019, B8-0165/2019, B8-0166/2019, B8-0167/2019, B8-0168/2019, B8-0169/2019, B8-0170/2019) (glasovanje)
  11.19.Godišnje strateško izvješće o provedbi i ostvarivanju ciljeva održivog razvoja (A8-0160/2019 - Eleni Theocharous, Francesc Gambús) (glasovanje)
 12.Obrazloženja glasovanja
  12.1.Europski centar za stručnost u području kibersigurnosti, industrije, tehnologije i istraživanja i Mreža nacionalnih koordinacijskih centara (A8-0084/2019 - Julia Reda)
  12.2.Izvješće o Turskoj za 2018. (A8-0091/2019 - Kati Piri)
  12.3.Europski semestar za usklađivanje ekonomske politike: aspekti zapošljavanja i socijalne politike u Godišnjem pregledu rasta za 2019. (A8-0162/2019 - Marian Harkin)
  12.4.Provedba Uredbe o OSP-u (A8-0090/2019 - Christofer Fjellner)
  12.5.Rodna ravnopravnost u imenovanjima u području ekonomske i monetarne politike EU-a (RC-B8-0171/2019, B8-0171/2019, B8-0172/2019, B8-0173/2019, B8-0174/2019, B8-0175/2019)
  12.6.Europski režim sankcija za kršenje ljudskih prava (RC-B8-0177/2019, B8-0177/2019, B8-0178/2019, B8-0179/2019, B8-0180/2019, B8-0181/2019)
  12.7.Klimatske promjene (B8-0184/2019, B8-0188/2019, RC-B8-0195/2019, B8-0195/2019, B8-0198/2019, B8-0199/2019, B8-0200/2019, B8-0201/2019, B8-0202/2019, B8-0203/2019)
  12.8.Preporuke za otvaranje pregovora između EU-a i SAD-a (B8-0163/2019)
  12.9.Stanje u Nikaragvi (RC-B8-0165/2019, B8-0165/2019, B8-0166/2019, B8-0167/2019, B8-0168/2019, B8-0169/2019, B8-0170/2019)
  12.10.Godišnje strateško izvješće o provedbi i ostvarivanju ciljeva održivog razvoja (A8-0160/2019 - Eleni Theocharous, Francesc Gambús)
 13.Izmjene danih glasova i namjere glasača
 14.Nastavak zasjedanja
 15.Usvajanje zapisnika s prethodne dnevne sjednice: vidi zapisnik
 16.Pravila o dobrobiti životinja u akvakulturi (rasprava)
 17.Temeljna prava osoba afričkoga podrijetla (rasprava)
 18.Odluke o određenim dokumentima: vidjeti zapisnik
 19.Prosljeđivanje tekstova usvojenih na dnevnoj sjednici: vidi zapisnik
 20.Kalendar sljedećih dnevnih sjednica: vidi zapisnik
 21.Zatvaranje dnevne sjednice
 22.Prekid zasjedanja
Rasprave
Revidirano izdanje (791 kb)
 
Rasprave
Revidirano izdanje (3266 kb)
Posljednje ažuriranje: 8. srpnja 2019.Pravna napomena