Prejšnje 
 Naslednje 
PVTACRE
Razprave
Četrtek, 14. marec 2019 - StrasbourgPregledana izdaja
 1.Otvoritev seje
 2.Predložitev dokumentov: glej zapisnik
 3.Peticije: glej zapisnik
 4.Uravnotežena zastopanost spolov pri imenovanjih na področju ekonomskih in monetarnih zadev EU (vloženi predlogi resolucij): gl. zapisnik
 5.Evropski sistem sankcij za kršenje človekovih pravic (vloženi predlogi resolucij): gl. zapisnik
 6.Letno strateško poročilo o izvajanju in uresničevanju ciljev trajnostnega razvoja (razprava)
 7.Izvajanje uredbe o splošnih tarifnih preferencialih (GSP) (razprava)
 8.Razprave o primerih kršitev človekovih pravic, demokracije in načela pravne države (razprava)
  8.1.Stanje človekovih pravic v Kazahstanu
  8.2.Iran, zlasti primer zagovornikov človekovih pravic
  8.3.Stanje človekovih pravic v Gvatemali
 9.Nadaljevanje seje
 10.Dobrodošlica
 11.Čas glasovanja
  11.1.Stanje človekovih pravic v Kazahstanu (RC-B8-0204/2019, B8-0204/2019, B8-0205/2019, B8-0206/2019, B8-0207/2019, B8-0208/2019, B8-0209/2019) (glasovanje)
  11.2.Iran, zlasti primer zagovornikov človekovih pravic (RC-B8-0186/2019, B8-0186/2019, B8-0187/2019, B8-0190/2019, B8-0191/2019, B8-0193/2019, B8-0194/2019) (glasovanje)
  11.3.Stanje človekovih pravic v Gvatemali (RC-B8-0182/2019, B8-0182/2019, B8-0183/2019, B8-0185/2019, B8-0189/2019, B8-0192/2019, B8-0196/2019, B8-0197/2019) (glasovanje)
  11.4.Pristojnost, priznavanje in izvrševanje odločb v zakonskih sporih in sporih v zvezi s starševsko odgovornostjo ter mednarodna ugrabitev otrok (A8-0056/2019 - Tadeusz Zwiefka) (glasovanje)
  11.5.Izvajanje uredbe o splošnih tarifnih preferencialih (GSP) (A8-0090/2019 - Christofer Fjellner) (glasovanje)
  11.6.Minimalno kritje izgub za nedonosne izpostavljenosti (A8-0440/2018 - Esther de Lange, Roberto Gualtieri) (glasovanje)
  11.7.Varstvo konkurence v zračnem prevozu (A8-0125/2018 - Markus Pieper) (glasovanje)
  11.8.Smernice za proračun za leto 2020 – oddelek III (A8-0172/2019 - Monika Hohlmeier) (glasovanje)
  11.9.Uravnotežena zastopanost spolov pri imenovanjih na področju ekonomskih in monetarnih zadev EU (RC-B8-0171/2019, B8-0171/2019, B8-0172/2019, B8-0173/2019, B8-0174/2019, B8-0175/2019) (glasovanje)
  11.10.Imenovanje člana Enotnega odbora za reševanje Sebastiana Laviole (A8-0148/2019 - Roberto Gualtieri) (glasovanje)
  11.11.Imenovanje člana Izvršilnega odbora Evropske centralne banke (A8-0144/2019 - Roberto Gualtieri) (glasovanje)
  11.12.Imenovanje predsednika Evropskega bančnega organa (A8-0146/2019 - Roberto Gualtieri) (glasovanje)
  11.13.Evropski sistem sankcij za kršenje človekovih pravic (RC-B8-0177/2019, B8-0177/2019, B8-0178/2019, B8-0179/2019, B8-0180/2019, B8-0181/2019) (glasovanje)
  11.14.Nujnost črnega seznama EU glede tretjih držav v skladu z direktivo o preprečevanju pranja denarja (B8-0176/2019) (glasovanje)
  11.15.Podnebne spremembe (B8-0184/2019, B8-0188/2019, RC-B8-0195/2019, B8-0195/2019, B8-0198/2019, B8-0199/2019, B8-0200/2019, B8-0201/2019, B8-0202/2019, B8-0203/2019) (glasovanje)
  11.16.Priporočila za začetek pogajanj med EU in ZDA (B8-0163/2019) (glasovanje)
  11.17.Ustanovitev Evropskega denarnega sklada (A8-0087/2019 - Pedro Silva Pereira, Vladimír Maňka) (glasovanje)
  11.18.Razmere v Nikaragvi (RC-B8-0165/2019, B8-0165/2019, B8-0166/2019, B8-0167/2019, B8-0168/2019, B8-0169/2019, B8-0170/2019) (glasovanje)
  11.19.Letno strateško poročilo o izvajanju in uresničevanju ciljev trajnostnega razvoja (A8-0160/2019 - Eleni Theocharous, Francesc Gambús) (glasovanje)
 12.Obrazložitev glasovanja
  12.1.Evropski industrijski, tehnološki in raziskovalni strokovni center za kibernetsko varnost ter mreža nacionalnih koordinacijskih centrov (A8-0084/2019 - Julia Reda)
  12.2.Poročilo o Turčiji za leto 2018 (A8-0091/2019 - Kati Piri)
  12.3.Evropski semester za usklajevanje ekonomskih politik: zaposlovanje in socialni vidiki v letnem pregledu rasti za leto 2019 (A8-0162/2019 - Marian Harkin)
  12.4.Izvajanje uredbe o splošnih tarifnih preferencialih (GSP) (A8-0090/2019 - Christofer Fjellner)
  12.5.Uravnotežena zastopanost spolov pri imenovanjih na področju ekonomskih in monetarnih zadev EU (RC-B8-0171/2019, B8-0171/2019, B8-0172/2019, B8-0173/2019, B8-0174/2019, B8-0175/2019)
  12.6.Evropski sistem sankcij za kršenje človekovih pravic (RC-B8-0177/2019, B8-0177/2019, B8-0178/2019, B8-0179/2019, B8-0180/2019, B8-0181/2019)
  12.7.Podnebne spremembe (B8-0184/2019, B8-0188/2019, RC-B8-0195/2019, B8-0195/2019, B8-0198/2019, B8-0199/2019, B8-0200/2019, B8-0201/2019, B8-0202/2019, B8-0203/2019)
  12.8.Priporočila za začetek pogajanj med EU in ZDA (B8-0163/2019)
  12.9.Razmere v Nikaragvi (RC-B8-0165/2019, B8-0165/2019, B8-0166/2019, B8-0167/2019, B8-0168/2019, B8-0169/2019, B8-0170/2019)
  12.10.Letno strateško poročilo o izvajanju in uresničevanju ciljev trajnostnega razvoja (A8-0160/2019 - Eleni Theocharous, Francesc Gambús)
 13.Popravki in namere glasovanja
 14.Nadaljevanje seje
 15.Sprejetje zapisnika predhodne seje: gl. zapisnik
 16.Pravila o dobrobiti živali na področju akvakulture (razprava)
 17.Temeljne pravice oseb afriškega porekla (razprava)
 18.Sklepi o nekaterih dokumentih: glej zapisnik
 19.Posredovanje besedil, sprejetih na tej seji: gl. zapisnik
 20.Datum naslednjih sej: gl. zapisnik
 21.Zaključek seje
 22.Prekinitev zasedanja
Razprave
Pregledana izdaja (791 kb)
 
Razprave
Pregledana izdaja (3266 kb)
Zadnja posodobitev: 8. julij 2019Pravno obvestilo