Prethodno 
 Sljedeće 
PVTACRE
Rasprave
Četvrtak, 18. travnja 2019. - StrasbourgRevidirano izdanje
 1.Sastav odbora
 2.Priopćenje predsjedništva: vidi zapisnik
 3.Sveobuhvatni okvir Europske unije za endokrine disruptore (rasprava)
 4.Okružje jedinstvenog europskog pomorskog sučelja (rasprava)
 5.Objavljivanje podataka o održivim ulaganjima i rizicima za održivost (rasprava)
 6.Rasprava o slučajevima kršenja ljudskih prava, demokratskih načela i vladavine prava (rasprava)
  6.1.Kina, posebno položaj vjerskih i etničkih manjina
  6.2.Kamerun
  6.3.Brunej
 7.Nastavak zasjedanja
 8.Zahtjev za ukidanje zastupničkog imuniteta: vidi zapisnik
 9.Sastav Parlamenta
 10.Glasovanje
  10.1.Kina, posebno položaj vjerskih i etničkih manjina (RC-B8-0255/2019, B8-0255/2019, B8-0256/2019, B8-0257/2019, B8-0258/2019, B8-0259/2019, B8-0260/2019) (glasovanje)
  10.2.Kamerun (RC-B8-0245/2019, B8-0245/2019, B8-0247/2019, B8-0249/2019, B8-0252/2019, B8-0253/2019, B8-0254/2019) (glasovanje)
  10.3.Brunej (RC-B8-0242/2019, B8-0242/2019, B8-0243/2019, B8-0244/2019, B8-0246/2019, B8-0248/2019, B8-0250/2019, B8-0251/2019) (glasovanje)
  10.4.Sporazum o suradnji u kaznenom pravosuđu između Eurojusta i Danske (A8-0192/2019 - Claude Moraes) (glasovanje)
  10.5.Koordinacija sustava socijalne sigurnosti (A8-0386/2018 - Guillaume Balas) (glasovanje)
  10.6.Emisijske norme CO2 za nova teška vozila (A8-0354/2018 - Bas Eickhout) (glasovanje)
  10.7.Promicanje čistih i energetski učinkovitih vozila u cestovnom prijevozu (A8-0321/2018 - Andrzej Grzyb) (glasovanje)
  10.8.Upotreba digitalnih alata i postupaka u pravu društava (A8-0422/2018 - Tadeusz Zwiefka) (glasovanje)
  10.9.Prekogranična preoblikovanja, spajanja i podjele (A8-0002/2019 - Evelyn Regner) (glasovanje)
  10.10.Europski fond za obranu (A8-0412/2018 - Zdzisław Krasnodębski) (glasovanje)
  10.11.Izloženost u obliku pokrivenih obveznica (A8-0384/2018 - Bernd Lucke) (glasovanje)
  10.12.Pokrivene obveznice i javni nadzor pokrivenih obveznica (A8-0390/2018 - Bernd Lucke) (glasovanje)
  10.13.Program InvestEU (A8-0482/2018 - José Manuel Fernandes, Roberto Gualtieri) (glasovanje)
  10.14.Okružje jedinstvenog europskog pomorskog sučelja (A8-0006/2019 - Deirdre Clune) (glasovanje)
  10.15.Objavljivanje podataka o održivim ulaganjima i rizicima za održivost (A8-0363/2018 - Paul Tang) (glasovanje)
  10.16.Postojane organske onečišćujuće tvari (A8-0336/2018 - Julie Girling) (glasovanje)
  10.17.Obveza poravnanja, zahtjevi za izvješćivanje, tehnike smanjenja rizika za OTC izvedenice i trgovinski repozitoriji (A8-0181/2018 - Werner Langen) (glasovanje)
  10.18.Izdavanje odobrenja za rad središnjim drugim ugovornim stranama i priznavanje središnjih drugih ugovornih strana trećih zemalja (A8-0190/2018 - Danuta Maria Hübner) (glasovanje)
  10.19.Promicanje upotrebe rastućih tržišta MSP-ova (A8-0437/2018 - Anne Sander) (glasovanje)
  10.20.Pregovori s Vijećem i Komisijom o pravu Europskog parlamenta na istragu: zakonodavni prijedlog (B8-0238/2019) (glasovanje)
  10.21.Sveobuhvatni okvir Europske unije za endokrine disruptore (B8-0241/2019) (glasovanje)
 11.Obrazloženja glasovanja
  11.1.Emisijske norme CO2 za nova teška vozila (A8-0354/2018 - Bas Eickhout)
  11.2.Promicanje čistih i energetski učinkovitih vozila u cestovnom prijevozu (A8-0321/2018 - Andrzej Grzyb)
  11.3.Upotreba digitalnih alata i postupaka u pravu društava (A8-0422/2018 - Tadeusz Zwiefka)
  11.4.Prekogranična preoblikovanja, spajanja i podjele (A8-0002/2019 - Evelyn Regner)
  11.5.Europski fond za obranu (A8-0412/2018 - Zdzisław Krasnodębski)
  11.6.Objavljivanje podataka o održivim ulaganjima i rizicima za održivost (A8-0363/2018 - Paul Tang)
  11.7.Pregovori s Vijećem i Komisijom o pravu Europskog parlamenta na istragu: zakonodavni prijedlog (B8-0238/2019)
  11.8.Sveobuhvatni okvir Europske unije za endokrine disruptore (B8-0241/2019)
  11.9.Europska granična i obalna straža (A8-0076/2019 - Roberta Metsola)
 12.Izmjene danih glasova i namjere glasača: vidi zapisnik
 13.Predstavke: vidjeti zapisnik
 14.Podnošenje dokumenata: vidjeti zapisnik
 15.Kalendar sljedećih dnevnih sjednica: vidi zapisnik
 16.Usvajanje zapisnika i prijenos usvojenih tekstova: vidi zapisnik
 17.Zatvaranje dnevne sjednice
 18.Prekid zasjedanja
Rasprave
Revidirano izdanje (580 kb)
 
Rasprave
Revidirano izdanje (2835 kb)
Posljednje ažuriranje: 8. srpnja 2019.Pravna napomena