PDF 176kWORD 1036k

 

Odbor za ribarstvo

 

PECH(2019)0904_1

PRIJEDLOG DNEVNOG REDA

Sjednica

srijeda 4. rujna 2019., 9:00 – 12:30 i 14:30 – 18:30

Bruxelles

Dvorana: Altiero Spinelli (3E-2)

4. rujna 2019., 9:00 – 9:45  (zatvoreno za javnost)

Zatvoreno za javnost

1. Sastanak koordinatora

* * *

4. rujna 2019., 9:45 – 12:30

2. Usvajanje dnevnog reda

3. Odobrenje zapisnika sa sjednica od:

         23. srpnja 2019. PV – PE639.825v01-00

4. Priopćenja predsjedatelja

U nazočnosti Vijeća i Komisije

*** Elektroničko glasovanje ***

5. Opći proračun Europske unije za financijsku godinu 2020. - svi dijelovi

PECH/9/00513

 2019/2028(BUD) 

 

Predsjednik:

 

Chris Davies (Renew)

PA – PE638.756v03-00
AM – PE639.923v01-00

Nadležni odbor:

 

BUDG –

(PPE) Monika Hohlmeier (PPE)
Eider Gardiazabal Rubial (S&D)

 

Mišljenja:

 

AFET –

Michael Gahler (PPE)

PA – PE639.811v01-00

 

DEVE –

Charles Goerens (Renew)

 

 

INTA –

Bernd Lange (S&D)

 

 

CONT –

Corina Crețu (S&D)

PA – PE639.783v02-00

 

ECON –

Siegfried Mureșan (PPE)

PA – PE638.801v01-00
AM – PE639.884v02-00

 

EMPL –

Lucia Ďuriš Nicholsonová (ECR)

PA – PE639.697v01-00

 

ENVI –

Pascal Canfin (Renew)

PA – PE639.770v01-00
AM – PE639.804v01-00

 

ITRE –

Adina-Ioana Vălean (PPE)

PA – PE639.655v01-00

 

IMCO –

Svenja Hahn (Renew)

PA – PE639.801v02-00
AM – PE639.809v01-00
DT – PE638.786v01-00

 

TRAN –

Daniel Freund (Verts/ALE)

PA – PE639.932v01-00

 

REGI –

Younous Omarjee (GUE/NGL)

PA – PE639.988v01-00

 

AGRI –

Paolo De Castro (S&D)

PA – PE639.624v01-00
AM – PE639.812v01-00

 

PECH

 

 

 

CULT –

Petra Kammerevert (S&D)

PA – PE639.789v01-00

 

JURI –

Lucy Nethsingha (Renew)

 

 

LIBE –

Gwendoline Delbos-Corfield (Verts/ALE)

PA – PE639.622v01-00

 

AFCO –

Antonio Tajani (PPE)

PA – PE639.807v01-00

 

FEMM –

Frances Fitzgerald (PPE)

PA – PE639.795v01-00

 

PETI –

Odluka: nema mišljenja

 

 

         Usvajanje amandmana i proračunskih amandmana

         Rok za podnošenje amandmana: 25. srpnja 2019., 12:00

*** Kraj elektroničkog glasovanja ***

6. Jednostrani izlov skuše od strane Islanda i Grenlanda

PECH/9/01057

         Razmjena gledišta

7. Finsko predsjedanje Europskoj uniji

PECH/9/00517

         Izlaganje programa Predsjedništva Vijeća

         Razmjena gledišta s Jarijem Leppom, finskim ministrom poljoprivrede i šumarstva

4. rujna 2019., 14:30 – 18:30

8. Stanje mora

PECH/9/00726

         Razmjena gledišta s predstavnicima Komisije o stanju stokova u Sjevernom moru, Baltičkom moru i zapadnim vodama

9. Studija o provjeri snage motora od strane država članica

PECH/9/00729

         Izlaganje Komisije

10. Sklapanje Sporazuma o slobodnoj trgovini između Europske unije i Socijalističke Republike Vijetnama

PECH/9/00631

*** 2018/0356(NLE) 06050/2019 – C9-0023/2019

 

Izvjestitelj za mišljenje:

 

Pietro Bartolo (S&D)

 

Nadležni odbor:

 

INTA

 

 

 

         Izlaganje Komisije

11. Delegirani akti

PECH/9/00519

         Izlaganje Komisije

12. Priopćenja predsjednika o preporukama koordinatora

13. Razno

14. Sljedeće sjednice

         23. rujna 2019., 15:00 – 18:30 (Bruxelles)

         24. rujna 2019., 9:00 – 12:30 i 14:30 – 18:30 (Bruxelles)

Posljednje ažuriranje: 20. kolovoza 2019.Pravna napomena