Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2015/2550(RSP)
Průběh na zasedání
Stadia dokumentu na zasedání :

Předložené texty :

RC-B8-0143/2015

Rozpravy :

PV 12/02/2015 - 3.2
CRE 12/02/2015 - 3.2

Hlasování :

PV 12/02/2015 - 4.2

Přijaté texty :

P8_TA(2015)0037

Zápis
Čtvrtek, 12. února 2015 - Štrasburk

4.2. Saúdská Arábie: případ Raifa Badawiho (hlasování)

Návrhy usnesení B8-0143/2015, B8-0145/2015, B8-0147/2015, B8-0149/2015, B8-0151/2015, B8-0158/2015 a B8-0162/2015

(požadovaná prostá většina)
(výsledek hlasování: příloha „Výsledky hlasování“ bod 2)

SPOLEČNÝ NÁVRH USNESENÍ RC-B8-0143/2015

(nahrazující B8-0143/2015, B8-0145/2015, B8-0147/2015, B8-0149/2015, B8-0151/2015 a B8-0158/2015):

předložen těmito poslanci:

Josef Weidenholzer, Victor Boştinaru, Elena Valenciano, Richard Howitt, Ana Gomes, Alessia Maria Mosca, Michela Giuffrida, Kashetu Kyenge, Nikos Androulakis, Liisa Jaakonsaari, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Krystyna Łybacka, Vilija Blinkevičiūtė, Tonino Picula, Goffredo Maria Bettini, Neena Gill, Miroslav Poche, Victor Negrescu, Viorica Dăncilă, Luigi Morgano, Marc Tarabella, Pier Antonio Panzeri, Enrico Gasbarra, Kati Piri, Nicola Caputo, Doru-Claudian Frunzulică, Biljana Borzan, Miriam Dalli a Brando Benifei za skupinu S&D,

Charles Tannock, Mark Demesmaeker, Beatrix von Storch a Branislav Škripek za skupinu ECR,

Guy Verhofstadt, Marietje Schaake, Robert Rochefort, Fernando Maura Barandiarán, Ramon Tremosa i Balcells, Ilhan Kyuchyuk, Ivo Vajgl, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Marielle de Sarnez, Beatriz Becerra Basterrechea, Pavel Telička, Juan Carlos Girauta Vidal, Fredrick Federley, Kaja Kallas, Petras Auštrevičius, Hilde Vautmans, Ivan Jakovčić, Jozo Radoš, Johannes Cornelis van Baalen, Izaskun Bilbao Barandica, Filiz Hyusmenova, Gérard Deprez, Louis Michel, Martina Dlabajová, Urmas Paet a Dita Charanzová za skupinu ALDE,

Javier Couso Permuy, Marie-Christine Vergiat, Younous Omarjee, Kostas Chrysogonos, Curzio Maltese, Eleonora Forenza a Patrick Le Hyaric za skupinu GUE/NGL,

Barbara Lochbihler, Michèle Rivasi, Alyn Smith, Ernest Maragall, Davor Škrlec, Judith Sargentini a Tamás Meszerics za skupinu Verts/ALE,

Ignazio Corrao, Fabio Massimo Castaldo, Laura Agea, Piernicola Pedicini, Rosa D'Amato, Marco Valli, Eleonora Evi, Dario Tamburrano a Tiziana Beghin za skupinu EFDD.

přijat (P8_TA(2015)0037)

(Návrh usnesení B8-0162/2015 se nebere v potaz.)

Vystoupení

Cristian Dan Preda za skupinu PPE před hlasováním.

Právní upozornění