Index 
 Vorige 
 Volgende 
 Volledige tekst 
Procedure : 2015/2551(RSP)
Stadium plenaire behandeling
Kies een document :

Ingediende teksten :

RC-B8-0150/2015

Debatten :

PV 12/02/2015 - 3.3
CRE 12/02/2015 - 3.3

Stemmingen :

PV 12/02/2015 - 4.3

Aangenomen teksten :

P8_TA(2015)0038

Notulen
Donderdag 12 februari 2015 - StraatsburgDefinitieve uitgave

4.3. Massagraven met resten van de vermiste personen uit Ashia in het dorp Ornithi in het bezette deel van Cyprus (stemming)

Ontwerpresoluties B8-0150/2015, B8-0153/2015, B8-0155/2015, B8-0156/2015, B8-0157/2015, B8-0159/2015 en B8-0161/2015

(Gewone meerderheid)
(Bijzonderheden stemming: bijlage "Stemmingsuitslagen", punt 3)

GEZAMENLIJKE ONTWERPRESOLUTIE RC-B8-0150/2015

(ter vervanging van B8-0150/2015, B8-0153/2015, B8-0155/2015, B8-0156/2015, B8-0157/2015, B8-0159/2015 en B8-0161/2015):

ingediend door de volgende leden:

Cristian Dan Preda, Eleni Theocharous, Manolis Kefalogiannis, Elmar Brok, Lefteris Christoforou, Davor Ivo Stier, Bogdan Brunon Wenta, Giovanni La Via, Lara Comi, Tunne Kelam, Jiří Pospíšil, Dubravka Šuica, Pavel Svoboda, Stanislav Polčák, Francesc Gambús, Inese Vaidere, Jaromír Štětina, Jarosław Wałęsa, Tomáš Zdechovský, Jeroen Lenaers, Marijana Petir, Andrej Plenković, Joachim Zeller, Franck Proust, Ivan Štefanec, Seán Kelly, Michaela Šojdrová, Claude Rolin, József Nagy, Eduard Kukan, Kinga Gál, Tadeusz Zwiefka, Elisabetta Gardini, Ivana Maletić, Andrey Kovatchev en Monica Macovei, namens de PPE-Fractie,

Josef Weidenholzer, Michela Giuffrida, Kashetu Kyenge, Nikos Androulakis, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Vilija Blinkevičiūtė, Demetris Papadakis, Costas Mavrides, Miroslav Poche, Victor Negrescu, Viorica Dăncilă, Luigi Morgano, Nicola Caputo, Enrico Gasbarra, Doru-Claudian Frunzulică, Juan Fernando López Aguilar, Eva Kaili, Afzal Khan, Neena Gill en Biljana Borzan, namens de S&D-Fractie,

Charles Tannock, Ruža Tomašić, Valdemar Tomaševski en Branislav Škripek, namens de ECR-Fractie,

Fernando Maura Barandiarán, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Cecilia Wikström, Ramon Tremosa i Balcells, Juan Carlos Girauta Vidal, Gérard Deprez, Beatriz Becerra Basterrechea, Ivan Jakovčić, Marielle de Sarnez, Johannes Cornelis van Baalen en Izaskun Bilbao Barandica, namens de ALDE-Fractie,

Takis Hadjigeorgiou, Neoklis Sylikiotis, Marie-Christine Vergiat, Malin Björk, Javier Couso Permuy, Marina Albiol Guzmán, Lidia Senra Rodríguez, Paloma López Bermejo, Ángela Vallina, Sofia Sakorafa, Kostas Chrysogonos, Kostadinka Kuneva en Dimitrios Papadimoulis, namens de GUE/NGL-Fractie,

Ska Keller, Ernest Urtasun, Davor Škrlec en Ernest Maragall, namens de Verts/ALE-Fractie,

Fabio Massimo Castaldo, Laura Agea, Piernicola Pedicini, Tiziana Beghin, Dario Tamburrano, Ignazio Corrao, Rosa D'Amato, Laura Ferrara en Eleonora Evi, namens de EFDD-Fractie.

Aangenomen (P8_TA(2015)0038)

Juridische mededeling