Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Protokoll
Esmaspäev, 9. märts 2015 - Strasbourg

4. Volituste kontrollimine

JURI komisjoni ettepanekul kinnitas parlament järgmiste parlamendiliikmete mandaadi: Daniel Dalton alates 8. jaanuarist 2015, Stelios Kouloglou alates 27. jaanuarist 2015, Anneleen Van Bossuyt alates 8. jaanuarist 2015 ja Hilde Vautmans alates 1. jaanuarist 2015.

Õigusalane teave