Indekss 
Protokols
PDF 286kWORD 287k
Ceturtdiena, 2015. gada 10. septembris - StrasbūraGalīgā redakcija
1.Sēdes atklāšana
 2.Lūgumraksti
 3.30. un 31. ikgadējais pārskats par ES tiesību aktu piemērošanas pārraudzību (2012. un 2013. gads) (debates)
 4.Cilvēku tirdzniecības dzimumu dimensija (debates)
 5.Debates par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem (debates)
  5.1.Krievija, it īpaši Estona Kohvera, Oļega Sencova un Oleksandra Kolčenko lietas
  5.2.Angola
  5.3.Azerbaidžāna
 6.Iepriekšējās sēdes protokola apstiprināšana
 7.Padomes nostāja pirmajā lasījumā
 8.Balsošanas laiks
  8.1.Krievija, it īpaši Estona Kohvera, Oļega Sencova un Oleksandra Kolčenko lietas (balsošana)
  8.2.Angola (balsošana)
  8.3.Azerbaidžāna (balsošana)
  8.4.Migrācija un bēgļi Eiropā (balsošana)
  8.5.ES loma Tuvo Austrumu miera procesā (balsošana)
  8.6.Stāvoklis Baltkrievijā (balsošana)
  8.7.Sociālā uzņēmējdarbība un sociālā inovācija cīņā pret bezdarbu (balsošana)
  8.8.Konkurētspējīga ES darba tirgus veidošana 21. gadsimtā (balsošana)
  8.9.30. un 31. ikgadējais pārskats par ES tiesību aktu piemērošanas pārraudzību (2012. un 2013. gads) (balsošana)
 9.Balsojumu skaidrojumi
 10.Balsojumu labojumi un nodomi balsot
 11.Dokumentu iesniegšana
 12.Lēmumi par atsevišķiem dokumentiem
 13.Sēdē pieņemto tekstu nosūtīšana
 14.Nākamo sēžu datumi
 15.Sesijas pārtraukšana
 APMEKLĒJUMU REĢISTRS


SĒDI VADA: Ildikó GÁLL-PELCZ
Priekšsēdētāja vietniece

1. Sēdes atklāšana

Sēde tika atklāta plkst. 9.00.


2. Lūgumraksti

Atbildīgajai komitejai ir iesniegti šādi lūgumraksti, kas saskaņā ar Reglamenta 215. panta 6. punktu ir iekļauti vispārējā reģistrā turpmāk minētajos datumos.

2015. gada 8. septembris

(*) Iesniedzēja vārds netiek izpausts

(*) (Nr. 0635/2015); (*) (Nr. 0636/2015); (*) (Nr. 0637/2015); (*) (Nr. 0638/2015); (*) (Nr. 0639/2015); (*) (Nr. 0640/2015); (*) (Nr. 0641/2015); (*) (Nr. 0642/2015); Flavio Miccono (Nr. 0643/2015); (*) (Nr. 0644/2015); (*) (Nr. 0645/2015); (*) (Nr. 0646/2015); (*) (Nr. 0647/2015); (*) (Nr. 0648/2015); (*) (Nr. 0649/2015); Harald Domdey (Nr. 0650/2015); (*) (Nr. 0651/2015); (*) (Nr. 0652/2015); (*) (Nr. 0653/2015); (*) (Nr. 0654/2015); (*) (Nr. 0655/2015); Jens Genzer (Nr. 0656/2015); (*) (Nr. 0657/2015); (*) (Nr. 0658/2015); Inês Isabel de Sá Guimarães Cerqueira (Nr. 0659/2015); (*) (Nr. 0660/2015); Elena Aureliana Nistor (Nr. 0661/2015); (*) (Nr. 0662/2015); Oliver Steiner (Nr. 0663/2015); Hilmar Werner (Nr. 0664/2015); (*) (Nr. 0665/2015); (*) (Nr. 0666/2015); *) (Nr. 0667/2015); Flavio Miccono (Nr. 0668/2015); (*) (Nr. 0669/2015); (*) (Nr. 0670/2015); (*) (Nr. 0671/2015); (*) (Nr. 0672/2015); Gustavo Revilla Olave (Nr. 0673/2015); Sándor Gyenizse (Nr. 0674/2015); (*) (Nr. 0675/2015); (*) (Nr. 0676/2015); (*) (Nr. 0677/2015); (*) (Nr. 0678/2015); (*) (Nr. 0679/2015); Werner Oetken (Nr. 0680/2015); (*) (Nr. 0681/2015); (*) (Nr. 0682/2015); (*) (Nr. 0683/2015); José Lacalle Márquez (Nr. 0684/2015); (*) (Nr. 0685/2015); (*) (Nr. 0686/2015); (*) (Nr. 0687/2015); (*) (Nr. 0688/2015); (*) (Nr. 0689/2015); (*) (Nr. 0690/2015); Marina Fedorova Orejo (Nr. 0691/2015); (*) (Nr. 0692/2015); (*) (Nr. 0693/2015); (*) (Nr. 0694/2015); (*) (Nr. 0695/2015); María del Carmen Varela Velo (Nr. 0696/2015); (*) (Nr. 0697/2015); Angelika Bente (Nr. 0698/2015); Jan-Erik Hansen (Nr. 0699/2015); Ioan Porumb (Nr. 0700/2015); (*) (Nr. 0701/2015); (*) (Nr. 0702/2015); (*) (Nr. 0703/2015); Ben Burgers (Nr. 0704/2015); (*) (Nr. 0705/2015); (*) (Nr. 0706/2015); (*) (Nr. 0707/2015); (*) (Nr. 0708/2015); Hannes Wilhelm-Kell (Nr. 0709/2015); (*) (Nr. 0710/2015); Szilvia Németnhné Mucsy (Nr. 0711/2015); (*) (Nr. 0712/2015); (*) (Nr. 0713/2015); (*) (Nr. 0714/2015); (*) (Nr. 0715/2015); (*) (Nr. 0716/2015); (*) (Nr. 0717/2015); Horst Murken (Nr. 0718/2015); (*) (Nr. 0719/2015); Francesca Della Valle (Nr. 0720/2015); (*) (Nr. 0721/2015); José Alfonso Domínguez Luna (Nr. 0722/2015); Adrian Georgiev (Nr. 0723/2015); Zoltán Bíró (Nr. 0724/2015); Zoran Herak (Nr. 0725/2015); Konstantinos Athanassiadis (Nr. 0726/2015); (*) (Nr. 0727/2015); (*) (Nr. 0728/2015); (*) (Nr. 0729/2015); Adina Lăcrămioara Șestac (Nr. 0730/2015); (*) (Nr. 0731/2015); (*) (Nr. 0732/2015); (*) (Nr. 0733/2015); (*) (Nr. 0734/2015); (*) (Nr. 0735/2015); José Ortega Ortega (Nr. 0736/2015); (*) (Nr. 0737/2015); (*) (Nr. 0738/2015); (*) (Nr. 0739/2015); (*) (Nr. 0740/2015); Juan Carlos Riesco García (Nr. 0741/2015); (*) (Nr. 0742/2015); (*) (Nr. 0743/2015); (*) (Nr. 0744/2015); (*) (Nr. 0745/2015); Renzo Mammini (Nr. 0746/2015); (*) (Nr. 0747/2015); (*) (Nr. 0748/2015); (*) (Nr. 0749/2015); Hennie Kokkeler (Nr. 0750/2015); (*) (Nr. 0751/2015); Laura Folch (Nr. 0752/2015); (*) (Nr. 0753/2015); (*) (Nr. 0754/2015); (*) (Nr. 0755/2015); (*) (Nr. 0756/2015); Patricia Graham (Nr. 0757/2015); (*) (Nr. 0758/2015); José Ramón Gil Benito (Nr. 0759/2015); Radosław Błaszczyk (Nr. 0760/2015); (*) (Nr. 0761/2015); (*) (Nr. 0762/2015); (*) (Nr. 0763/2015); (*) (Nr. 0764/2015); (*) (Nr. 0765/2015); (*) (Nr. 0766/2015); (*) (Nr. 0767/2015); (*) (Nr. 0768/2015); (*) (Nr. 0769/2015); (*) (Nr. 0770/2015); (*) (Nr. 0771/2015); Jens Genzer (Nr. 0772/2015); (*) (Nr. 0773/2015); (*) (Nr. 0774/2015); (*) (Nr. 0775/2015); (*) (Nr. 0776/2015); (*) (Nr. 0777/2015); Mario Cavaliere (Nr. 0778/2015); (*) (Nr. 0779/2015); (*) (Nr. 0780/2015); Sten Ohman (Nr. 0781/2015); Lorenzo Torto (Nr. 0782/2015); (*) (Nr. 0783/2015); (*) (Nr. 0784/2015); (*) (Nr. 0785/2015); (*) (Nr. 0786/2015); Jens Genzer (Nr. 0787/2015); (*) (Nr. 0788/2015); Andrei Sumar (Nr. 0789/2015); (*) (Nr. 0790/2015); Jessica Hernández Rodríguez (Nr. 0791/2015); (*) (Nr. 0792/2015); (*) (Nr. 0793/2015); Joannes Petrus Van den Wittenboer (Intermediary Foundation of the Universal Declaration of Human Rights) (Nr. 0794/2015); (*) (Nr. 0795/2015); Marco Antonio de Lera Gracia (Nr. 0796/2015); (*) (Nr. 0797/2015); (*) (Nr. 0798/2015); (*) (Nr. 0799/2015); (*) (Nr. 0800/2015); (*) (Nr. 0801/2015); Jan Vavrečka (Nr. 0802/2015); (*) (Nr. 0803/2015); (*) (Nr. 0804/2015); (*) (Nr. 0805/2015); (*) (Nr. 0806/2015); Massimo Frana (Nr. 0807/2015); (*) (Nr. 0808/2015); (*) (Nr. 0809/2015); (*) (Nr. 0810/2015); Jens Genzer (Nr. 0811/2015); (*) (Nr. 0812/2015); (*) (Nr. 0813/2015); (*) (Nr. 0814/2015); (*) (Nr. 0815/2015); (*) (Nr. 0816/2015); Polly Cooper (Nr. 0817/2015); (*) (Nr. 0818/2015); (*) (Nr. 0819/2015); (*) (Nr. 0820/2015); Alberto Ravasi (Nr. 0821/2015); (*) (Nr. 0822/2015); (*) (Nr. 0823/2015); (*) (Nr. 0824/2015); Paul Cripps (Nr. 0825/2015); (*) (Nr. 0826/2015); (*) (Nr. 0827/2015); (*) (Nr. 0828/2015); (*) (Nr. 0829/2015); (*) (Nr. 0830/2015); (*) (Nr. 0831/2015); (*) (Nr. 0832/2015); (*) (Nr. 0833/2015); (*) (Nr. 0834/2015); (*) (Nr. 0835/2015); Ioan Benta (Nr. 0836/2015); (*) (Nr. 0837/2015); (*) (Nr. 0838/2015); (*) (Nr. 0839/2015); (*) (Nr. 0840/2015); (*) (Nr. 0841/2015); (*) (Nr. 0842/2015); (*) (Nr. 0843/2015); (*) (Nr. 0844/2015); (*) (Nr. 0845/2015); Sandro Matteini (Nr. 0846/2015); Flavio Miccono (Nr. 0847/2015); (*) (Nr. 0848/2015); (*) (Nr. 0849/2015); Corina Brâncovici (Nr. 0850/2015); (*) (Nr. 0851/2015); Johanna Macrae (Nr. 0852/2015); (*) (Nr. 0853/2015); (*) (Nr. 0854/2015); Pierluigi Fermani (Nr. 0855/2015); Mateusz Wójtowicz (Nr. 0856/2015); Grażyna Barszcz-Winnicka (Nr. 0857/2015); (*) (Nr. 0858/2015); (*) (Nr. 0859/2015); (*) (Nr. 0860/2015); Mariela Malamatenova (Nr. 0861/2015); (*) (Nr. 0862/2015); (*) (Nr. 0863/2015); Giuseppe Calamo (Nr. 0864/2015); Jens Genzer (Nr. 0865/2015); (*) (Nr. 0866/2015); (*) (Nr. 0867/2015); (*) (Nr. 0868/2015); Martin Richter-Trummer (Nr. 0869/2015); (*) (Nr. 0870/2015); (*) (Nr. 0871/2015); (*) (Nr. 0872/2015); Giacomo Fiaschi (Nr. 0873/2015); Jesús Salido Navarro (Nr. 0874/2015); (*) (Nr. 0875/2015); (*) (Nr. 0876/2015); (*) (Nr. 0877/2015); (*) (Nr. 0878/2015); (*) (Nr. 0879/2015); (*) (Nr. 0880/2015).

Priekšsēdētājs paziņoja, ka viņš 2015. gada 8. septembrī saskaņā ar Reglamenta 215. panta 13. punkta noteikumiem ir nosūtījis atbildīgajai komitejai lūgumrakstus, ko Eiropas Parlamentam iesniegušas fiziskas vai juridiskas personas, kuras nav Eiropas Savienības pilsoņi un kuru pastāvīgā dzīvesvieta vai juridiskā adrese nav kādā dalībvalstī.


3. 30. un 31. ikgadējais pārskats par ES tiesību aktu piemērošanas pārraudzību (2012. un 2013. gads) (debates)

Ziņojums par 30. un 31. ikgadējo pārskatu par ES tiesību aktu piemērošanas pārraudzību (2012. un 2013. gads) [2014/2253(INI)] - Juridiskā komiteja. Referents: Kostas Chrysogonos (A8-0242/2015).

Kostas Chrysogonos iepazīstināja ar ziņojumu.

Uzstājās Frans Timmermans (Komisijas priekšsēdētāja pirmais vietnieks).

Uzstājās Jytte Guteland (ENVI komitejas atzinuma sagatavotāja), Marlene Mizzi (PETI komitejas atzinuma sagatavotāja), Traian Ungureanu (LIBE komitejas atzinuma sagatavotājs), Fabio Massimo Castaldo (AFCO komitejas atzinuma sagatavotājs), Tadeusz Zwiefka PPE grupas vārdā, Evelyn Regner S&D grupas vārdā, Angel Dzhambazki ECR grupas vārdā, António Marinho e Pinto ALDE grupas vārdā, Heidi Hautala Verts/ALE grupas vārdā, Laura Ferrara EFDD grupas vārdā, Gilles Lebreton ENF grupas vārdā, Eleftherios Synadinos, pie grupām nepiederošs deputāts, un Therese Comodini Cachia.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Seán Kelly, Costas Mavrides, Notis Marias un Ivan Jakovčić.

Uzstājās Frans Timmermans un Kostas Chrysogonos.

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 10.9.2015. protokola 8.9. punkts.


4. Cilvēku tirdzniecības dzimumu dimensija (debates)

Jautājums, uz kuru jāatbild mutiski (O-000079/2015) un kuru uzdeva Iratxe García Pérez un Catherine Bearder FEMM komitejas vārdā Komisijai: Cilvēku tirdzniecības dzimumu dimensija (2015/2744(RSP)) (B8-0568/2015).

Catherine Bearder izvērsa jautājumu.

Dimitris Avramopoulos (Komisijas loceklis) atbildēja uz jautājumu.

Uzstājās Anna Maria Corazza Bildt PPE grupas vārdā, Mary Honeyball S&D grupas vārdā, Malin Björk GUE/NGL grupas vārdā, Louise Bours EFDD grupas vārdā, Mara Bizzotto ENF grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Bill Etheridge, Lampros Fountoulis, pie grupām nepiederošs deputāts, Anna Hedh, Inês Cristina Zuber, Daniela Aiuto, Eleonora Forenza un Kostadinka Kuneva.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Therese Comodini Cachia, Marlene Mizzi, Notis Marias, Ivan Jakovčić, Bill Etheridge, Stanislav Polčák, Maria Grapini, Branislav Škripek, Soraya Post un Doru-Claudian Frunzulică.

Uzstājās Dimitris Avramopoulos.

SĒDI VADA: Antonio TAJANI
Priekšsēdētāja vietnieks

Debates tika slēgtas.


5. Debates par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem (debates)

(Rezolūciju priekšlikumu virsraksti un autori — 8.9.2015. protokola 2. punkts.)


5.1. Krievija, it īpaši Estona Kohvera, Oļega Sencova un Oleksandra Kolčenko lietas

Rezolūciju priekšlikumi B8-0845/2015, B8-0847/2015, B8-0849/2015, B8-0850/2015, B8-0851/2015, B8-0852/2015 un B8-0855/2015 (2015/2838(RSP)).

Mark Demesmaeker, Ignazio Corrao, Tunne Kelam, Merja Kyllönen, Kaja Kallas un Pier Antonio Panzeri iepazīstināja ar rezolūciju priekšlikumiem.

Uzstājās Pavel Svoboda PPE grupas vārdā, Marju Lauristin S&D grupas vārdā, Ryszard Czarnecki ECR grupas vārdā, Pavel Telička ALDE grupas vārdā, Heidi Hautala Verts/ALE grupas vārdā, Jaromír Štětina, Doru-Claudian Frunzulică, Zdzisław Krasnodębski, Urmas Paet un Kosma Złotowski.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Indrek Tarand.

Uzstājās Dimitris Avramopoulos (Komisijas loceklis).

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 10.9.2015. protokola 8.1. punkts.


5.2. Angola

Rezolūciju priekšlikumi B8-0846/2015, B8-0848/2015, B8-0853/2015, B8-0854/2015, B8-0857/2015, B8-0859/2015 un B8-0861/2015 (2015/2839(RSP)).

Mark Demesmaeker, Judith Sargentini, Davor Ivo Stier, Javier Nart, Ignazio Corrao, Marisa Matias un Pier Antonio Panzeri iepazīstināja ar rezolūciju priekšlikumiem.

Uzstājās Bogdan Brunon Wenta PPE grupas vārdā, Ana Gomes S&D grupas vārdā un Jiří Pospíšil.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Stanislav Polčák, Doru-Claudian Frunzulică, Charles Tannock, Fabio Massimo Castaldo, Seán Kelly un Notis Marias.

Uzstājās Dimitris Avramopoulos (Komisijas loceklis).

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 10.9.2015. protokola 8.2. punkts.


5.3. Azerbaidžāna

Rezolūciju priekšlikumi B8-0856/2015, B8-0858/2015, B8-0860/2015, B8-0862/2015, B8-0863/2015, B8-0864/2015 un B8-0865/2015 (2015/2840(RSP)).

Ulrike Lunacek, Sajjad Karim, Cristian Dan Preda, Ignazio Corrao, Marie-Christine Vergiat, Marietje Schaake un Josef Weidenholzer iepazīstināja ar rezolūciju priekšlikumiem.

Uzstājās Róża Gräfin von Thun und Hohenstein PPE grupas vārdā, Kati Piri S&D grupas vārdā, Ivo Vajgl ALDE grupas vārdā, Jordi Sebastià Verts/ALE grupas vārdā, Gianluca Buonanno ENF grupas vārdā un Seán Kelly.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Ramona Nicole Mănescu, Kosma Złotowski, Laura Agea, Jiří Pospíšil, Anneli Jäätteenmäki, Stanislav Polčák un Notis Marias.

Uzstājās Dimitris Avramopoulos (Komisijas loceklis).

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 10.9.2015. protokola 8.3. punkts.

SĒDI VADA: Ioan Mircea PAŞCU
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās James Carver.


6. Iepriekšējās sēdes protokola apstiprināšana

Iepriekšējās sēdes protokols tika apstiprināts.


7. Padomes nostāja pirmajā lasījumā

Sēdes vadītājs saskaņā ar Reglamenta 64. panta 1. punktu paziņoja, ka ir saņemta turpmāk minētā Padomes nostāja kopā ar pamatojumu par tās pieņemšanu, kā arī Komisijas nostāja.

- Padomes nostāja pirmajā lasījumā, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes regulu, ar ko groza Regulu (ES) Nr. 1343/2011 par atsevišķiem noteikumiem attiecībā uz zveju Vidusjūras Vispārējās zivsaimniecības komisijas (GFCM) nolīguma apgabalā (08806/1/2015 - C8-0260/2015 - 2014/0213(COD) - 10406/2015 - COM(2015)0354)

nodots atbildīgajai komitejai: PECH

Trīs mēnešu termiņš, kas ir Parlamenta rīcībā nostājas pieņemšanai, sākas nākamajā dienā, 2015. gada 11. septembrī.


8. Balsošanas laiks

Balsošanas rezultātu sīks izklāsts (grozījumi, atsevišķa balsošana, balsošana pa daļām u.c.) pieejams protokola pielikumā “Balsošanas rezultāti”.

Rezultāti balsošanai pēc saraksta (protokola pielikumā) ir pieejami tikai elektroniski un apskatāmi tīmekļa vietnē “Europarl”.


8.1. Krievija, it īpaši Estona Kohvera, Oļega Sencova un Oleksandra Kolčenko lietas (balsošana)

Rezolūciju priekšlikumi B8-0845/2015, B8-0847/2015, B8-0849/2015, B8-0850/2015, B8-0851/2015, B8-0852/2015 un B8-0855/2015 (2015/2838(RSP)).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 1. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B8-0845/2015

(aizstāj B8-0845/2015, B8-0847/2015, B8-0850/2015, B8-0852/2015 un B8-0855/2015)

Iesnieguši šādi deputāti:

—   Cristian Dan Preda, Tunne Kelam, Elmar Brok, Eduard Kukan, Patricija Šulin, Lorenzo Cesa, Brian Hayes, Claude Rolin, Giovanni La Via, Marijana Petir, Jiří Pospíšil, Jarosław Wałęsa, Andrey Kovatchev, Bogdan Brunon Wenta, Davor Ivo Stier, Ramón Luis Valcárcel Siso, Andrej Plenković, Therese Comodini Cachia, Csaba Sógor, Tomáš Zdechovský, Artis Pabriks, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Barbara Kudrycka, László Tőkés, Monica Macovei, Ivan Štefanec, Jaromír Štětina, David McAllister, Pavel Svoboda, Michaela Šojdrová, Tadeusz Zwiefka, Luděk Niedermayer, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, József Nagy, Stanislav Polčák, Dubravka Šuica, Gabrielius Landsbergis, Adam Szejnfeld, Inese Vaidere, Anna Maria Corazza Bildt un Roberta Metsola PPE grupas vārdā;

—   Pier Antonio Panzeri, Josef Weidenholzer, Knut Fleckenstein, Victor Boştinaru, Richard Howitt, Ioan Mircea Paşcu, Elena Valenciano, Nicola Caputo, Neena Gill, Eric Andrieu, Maria Arena, Roberto Gualtieri, Victor Negrescu, Zigmantas Balčytis, Kati Piri, Hugues Bayet, Afzal Khan, Eider Gardiazabal Rubial, Jeppe Kofod, Brando Benifei, Vincent Peillon, Inmaculada Rodríguez-Piñero Fernández, Javi López, David Martin, Daciana Octavia Sârbu, Flavio Zanonato, Andi Cristea, Cătălin Sorin Ivan, Julie Ward, José Blanco López, Tibor Szanyi, Vilija Blinkevičiūtė, Biljana Borzan, Enrico Gasbarra, Alessia Maria Mosca, Andrea Cozzolino, Viorica Dăncilă, Damiano Zoffoli, Doru-Claudian Frunzulică, Maria Grapini, Kashetu Kyenge, Krystyna Łybacka, Sorin Moisă, Tonino Picula, Miroslav Poche, Claudia Tapardel, Marju Lauristin, Elena Gentile, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Emilian Pavel, Liliana Rodrigues un Jutta Steinruck S&D grupas vārdā;

—   Charles Tannock, Mark Demesmaeker, Geoffrey Van Orden, Ruža Tomašić, Jana Žitňanská, Roberts Zīle, Ashley Fox, Ryszard Antoni Legutko, Anna Elżbieta Fotyga, Zdzisław Krasnodębski, Ryszard Czarnecki, Tomasz Piotr Poręba, Zbigniew Kuźmiuk, Stanisław Ożóg, Karol Karski, Janusz Wojciechowski, Jadwiga Wiśniewska un Branislav Škripek ECR grupas vārdā;

—   Jarosław Kalinowski, Pavel Telička, Frédérique Ries, Marietje Schaake, Urmas Paet, Marielle de Sarnez, Ramon Tremosa i Balcells, Izaskun Bilbao Barandica, Juan Carlos Girauta Vidal, Valentinas Mazuronis, Petras Auštrevičius, Martina Dlabajová, Beatriz Becerra Basterrechea, Kaja Kallas, Pavel Telička, Frédérique Ries, Marietje Schaake, Urmas Paet, Marielle de Sarnez, Ramon Tremosa i Balcells, Izaskun Bilbao Barandica, Juan Carlos Girauta Vidal, Valentinas Mazuronis, Petras Auštrevičius, Martina Dlabajová, Beatriz Becerra Basterrechea, Nedzhmi Ali, Dita Charanzová, Gérard Deprez, Fredrick Federley, Nathalie Griesbeck, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Louis Michel, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Jozo Radoš un Ivo Vajgl ALDE grupas vārdā;

—   Rebecca Harms, Indrek Tarand, Heidi Hautala, Tamás Meszerics, Barbara Lochbihler, Igor Šoltes, Ulrike Lunacek un Davor Škrlec Verts/ALE grupas vārdā.

Pieņemts (P8_TA(2015)0314).

(Rezolūciju priekšlikumi B8-0849/2015 un B8-0851/2015 vairs nav spēkā.)


8.2. Angola (balsošana)

Rezolūciju priekšlikumi B8-0846/2015, B8-0848/2015, B8-0853/2015, B8-0854/2015, B8-0857/2015, B8-0859/2015 un B8-0861/2015 (2015/2839(RSP)).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 2. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B8-0846/2015

(aizstāj B8-0846/2015, B8-0848/2015, B8-0853/2015, B8-0854/2015, B8-0857/2015, B8-0859/2015 un B8-0861/2015)

Iesnieguši šādi deputāti:

—   Cristian Dan Preda, Davor Ivo Stier, Elmar Brok, Tunne Kelam, Eduard Kukan, Patricija Šulin, Lorenzo Cesa, Brian Hayes, Claude Rolin, Giovanni La Via, Marijana Petir, Jiří Pospíšil, Bogdan Brunon Wenta, Andrej Plenković, Therese Comodini Cachia, Mariya Gabriel, Tomáš Zdechovský, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Barbara Kudrycka, László Tőkés, Monica Macovei, Ivan Štefanec, Jaromír Štětina, David McAllister, Pavel Svoboda, Michaela Šojdrová, Tadeusz Zwiefka, Luděk Niedermayer, József Nagy, Francesc Gambús, Stanislav Polčák, Dubravka Šuica, Krzysztof Hetman, Gabrielius Landsbergis, Adam Szejnfeld, Elisabetta Gardini un Roberta Metsola PPE grupas vārdā;

—   Ana Gomes, Norbert Neuser, Victor Boştinaru, Knut Fleckenstein, Afzal Khan, Josef Weidenholzer, Maria Arena, Eric Andrieu, Nikos Androulakis, Zigmantas Balčytis, Richard Howitt, Pier Antonio Panzeri, Liisa Jaakonsaari, Hugues Bayet, Neena Gill, Miriam Dalli, Roberto Gualtieri, Victor Negrescu, Andrea Cozzolino, Eider Gardiazabal Rubial, David Martin, Brando Benifei, Andi Cristea, José Blanco López, Vilija Blinkevičiūtė, Biljana Borzan, Krystyna Łybacka, Vincent Peillon, Nicola Caputo, Cătălin Sorin Ivan, Doru-Claudian Frunzulică, Viorica Dăncilă, Tibor Szanyi, Nicola Danti, Sorin Moisă, Enrico Gasbarra, Kashetu Kyenge, Damiano Zoffoli, Javi López, Michela Giuffrida, Julie Ward, Maria Grapini, Flavio Zanonato, Konstantinos Papadakis, Jeppe Kofod, Marlene Mizzi, Claudia Tapardel, Alessia Maria Mosca, Tonino Picula, Miroslav Poche, Inmaculada Rodríguez-Piñero Fernández, Daciana Octavia Sârbu, Elena Valenciano, Andrejs Mamikins, Elena Gentile, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Momchil Nekov, Emilian Pavel, Jutta Steinruck, Liliana Rodrigues S&D grupas vārdā;

—   Charles Tannock, Mark Demesmaeker, Angel Dzhambazki, Geoffrey Van Orden, Anna Elżbieta Fotyga, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki, Karol Karski, Branislav Škripek ECR grupas vārdā;

—   Javier Nart, Frédérique Ries, Marietje Schaake, Marielle de Sarnez, Ramon Tremosa i Balcells, Izaskun Bilbao Barandica, Juan Carlos Girauta Vidal, Pavel Telička, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Petras Auštrevičius, Valentinas Mazuronis, Ivo Vajgl, Martina Dlabajová, Beatriz Becerra Basterrechea, Nedzhmi Ali, Dita Charanzová, Gérard Deprez ALDE grupas vārdā;

—   Marisa Matias, Patrick Le Hyaric, Marie-Christine Vergiat, Barbara Spinelli GUE/NGL grupas vārdā;

—   Judith Sargentini, Maria Heubuch, Heidi Hautala, Jordi Sebastià, Bart Staes, Michèle Rivasi, Barbara Lochbihler, Ernest Urtasun, Bodil Valero, Davor Škrlec Verts/ALE grupas vārdā;

—   Ignazio Corrao, Fabio Massimo Castaldo, Piernicola Pedicini, Laura Agea, Laura Ferrara, Rolandas Paksas EFDD grupas vārdā.

Pieņemts (P8_TA(2015)0315).


8.3. Azerbaidžāna (balsošana)

Rezolūciju priekšlikumi B8-0856/2015, B8-0858/2015, B8-0860/2015, B8-0862/2015, B8-0863/2015, B8-0864/2015 un B8-0865/2015 (2015/2840(RSP)).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 3. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B8-0856/2015

(aizstāj B8-0856/2015, B8-0858/2015, B8-0862/2015, B8-0863/2015, B8-0864/2015 un B8-0865/2015)

Iesnieguši šādi deputāti:

—   Pier Antonio Panzeri, Victor Boştinaru, Kati Piri, Josef Weidenholzer, Elena Valenciano, Andrejs Mamikins, Eric Andrieu, Nikos Androulakis, Marju Lauristin, Maria Arena, Zigmantas Balčytis, Hugues Bayet, Brando Benifei, José Blanco López, Vilija Blinkevičiūtė, Biljana Borzan, Nicola Caputo, Andi Cristea, Viorica Dăncilă, Doru-Claudian Frunzulică, Eider Gardiazabal Rubial, Enrico Gasbarra, Elena Gentile, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Neena Gill, Michela Giuffrida, Ana Gomes, Maria Grapini, Roberto Gualtieri, Richard Howitt, Cătălin Sorin Ivan, Liisa Jaakonsaari, Afzal Khan, Jeppe Kofod, Kashetu Kyenge, Javi López, Krystyna Łybacka, David Martin, Sorin Moisă, Alessia Maria Mosca, Victor Negrescu, Konstantinos Papadakis, Emilian Pavel, Tonino Picula, Miroslav Poche, Liliana Rodrigues, Inmaculada Rodríguez-Piñero Fernández, Daciana Octavia Sârbu, Jutta Steinruck, Tibor Szanyi, Claudia Tapardel, Julie Ward, Flavio Zanonato un Vincent Peillon S&D grupas vārdā;

—   Charles Tannock, Mark Demesmaeker un Branislav Škripek ECR grupas vārdā;

—   Marietje Schaake, Frédérique Ries, Marielle de Sarnez, Ramon Tremosa i Balcells, Pavel Telička, Renate Weber, Izaskun Bilbao Barandica, Petras Auštrevičius, Juan Carlos Girauta Vidal, Martina Dlabajová, Valentinas Mazuronis, Beatriz Becerra Basterrechea, Nedzhmi Ali, Gérard Deprez, Fredrick Federley, Nathalie Griesbeck, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Kaja Kallas, Louis Michel, Javier Nart, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Jozo Radoš un Dita Charanzová ALDE grupas vārdā;

—   Marie-Christine Vergiat un Patrick Le Hyaric GUE/NGL grupas vārdā;

—   Ulrike Lunacek, Heidi Hautala, Rebecca Harms, Tamás Meszerics, Molly Scott Cato, Michèle Rivasi, Barbara Lochbihler, Jordi Sebastià, Helga Trüpel, Igor Šoltes un Davor Škrlec Verts/ALE grupas vārdā;

—   Ignazio Corrao, Fabio Massimo Castaldo un Laura Agea EFDD grupas vārdā.

Uzstājās Elmar Brok, ierosinot šo tematu pirms balsošanas nodot izskatīšanai kompetentajā komitejā (sēdes vadītājs vēlējās zināt, vai politiskās grupas piekrīt darba kārtības izmaiņām).

Uzstājās Pier Antonio Panzeri un Ulrike Lunacek, iebilstot pret šo priekšlikumu, Notis Marias, atbalstot to, un Elena Valenciano, Ignazio Corrao un Rebecca Harms, iebilstot pret šo pieprasījumu. Konstatējis dažu politisko grupu noraidošo nostāju, sēdes vadītājs nolēma rīkot balsošanu par rezolūciju.

Pieņemts (P8_TA(2015)0316).

(Rezolūcijas priekšlikums B8-0860/2015 vairs nav spēkā.)

Uzstāšanās

Marietje Schaake ierosināja mutisku grozījumu 22. punktam, un to pieņēma.


8.4. Migrācija un bēgļi Eiropā (balsošana)

Rezolūciju priekšlikumi B8-0832/2015, B8-0833/2015, B8-0834/2015, B8-0835/2015, B8-0837/2015, B8-0838/2015 un B8-0842/2015 (2015/2833(RSP)).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 4. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B8-0832/2015

(aizstāj B8-0832/2015, B8-0834/2015, B8-0837/2015 un B8-0842/2015)

Iesnieguši šādi deputāti:

—   Monika Hohlmeier, Roberta Metsola, Esteban González Pons, Elissavet Vozemberg-Vrionidi, Ivo Belet, Carlos Coelho, Jeroen Lenaers, Milan Zver, Mariya Gabriel, Frank Engel, Anna Maria Corazza Bildt, Michał Boni, Danuta Maria Hübner, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, Emil Radev, Alessandra Mussolini, Barbara Matera un Agustín Díaz de Mera García Consuegra PPE grupas vārdā;

—   Gianni Pittella, Enrique Guerrero Salom, Birgit Sippel, Richard Howitt, Knut Fleckenstein un Josef Weidenholzer S&D grupas vārdā;

—   Guy Verhofstadt, Cecilia Wikström, Angelika Mlinar, Gérard Deprez, Filiz Hyusmenova, Louis Michel, Frédérique Ries, Ramon Tremosa i Balcells, Marielle de Sarnez, Hilde Vautmans, Marian Harkin un Ivan Jakovčić ALDE grupas vārdā;

—   Judith Sargentini, Ska Keller, Jean Lambert, Ulrike Lunacek, Bodil Valero, Philippe Lamberts, Benedek Jávor, Bart Staes, Margrete Auken, Barbara Lochbihler un Heidi Hautala Verts/ALE grupas vārdā;

—   Ignazio Corrao un Laura Ferrara.

Pieņemts (P8_TA(2015)0317).

(Rezolūciju priekšlikumi B8-0833/2015, B-0835/2015 un B8-0838/2015 vairs nav spēkā.)

Uzstāšanās

Anna Maria Corazza Bildt ierosināja mutisku grozījumu 11. punktam, un to pieņēma.


8.5. ES loma Tuvo Austrumu miera procesā (balsošana)

Rezolūciju priekšlikumi B8-0836/2015, B8-0839/2015, B8-0840/2015, B8-0841/2015, B8-0843/2015 un B8-0844/2015 (2015/2685(RSP)).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 5. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B8-0836/2015

(aizstāj B8-0836/2015, B8-0839/2015, B8-0840/2015, B8-0841/2015, B8-0843/2015 un B8-0844/2015)

Iesnieguši šādi deputāti:

—   Cristian Dan Preda, Arnaud Danjean, Elmar Brok, Michèle Alliot-Marie, Gunnar Hökmark, Tokia Saïfi un Tomáš Zdechovský PPE grupas vārdā;

—   Victor Boştinaru, Richard Howitt, Eric Andrieu, Maria Arena, Nikos Androulakis, Zigmantas Balčytis, Hugues Bayet, Brando Benifei, Vilija Blinkevičiūtė, Nicola Caputo, Andrea Cozzolino, Andi Cristea, Miriam Dalli, Viorica Dăncilă, Monika Flašíková Beňová, Doru Claudian Frunzulică, Enrico Gasbarra, Elena Gentile, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Neena Gill, Maria Grapini, Roberto Gualtieri, Cătălin Sorin Ivan, Liisa Jaakonsaari, Afzal Khan, Jeppe Kofod, Kashetu Kyenge, Juan Fernando López Aguilar, David Martin, Edouard Martin, Marlene Mizzi, Alessia Maria Mosca, Victor Negrescu, Pier Antonio Panzeri, Demetris Papadakis, Emilian Pavel, Vincent Peillon, Tonino Picula, Kati Piri, Daciana Octavia Sârbu, Jutta Steinruck, Tibor Szanyi, Claudia Tapardel, Elena Valenciano un Julie Ward S&D grupas vārdā;

—   Charles Tannock un Angel Dzhambazki ECR grupas vārdā;

—   Hilde Vautmans, Nedzhmi Ali, Petras Auštrevičius, Beatriz Becerra Basterrechea, Izaskun Bilbao Barandica, Gérard Deprez, Marielle de Sarnez, Marian Harkin, Filiz Hyusmenova, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Louis Michel, Javier Nart, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Jozo Radoš, Marietje Schaake, Pavel Telička un Ivo Vajgl ALDE grupas vārdā;

—   Martina Anderson, Patrick Le Hyaric, Neoklis Sylikiotis, Ángela Vallina, Younous Omarjee, Barbara Spinelli, Merja Kyllönen un Marie-Christine Vergiat GUE/NGL grupas vārdā;

—   Tamás Meszerics, Margrete Auken, Heidi Hautala, Pascal Durand, Jordi Sebastià, Alyn Smith, Igor Šoltes, Reinhard Bütikofer un Bodil Valero Verts/ALE grupas vārdā;

—   Fabio Massimo Castaldo, Ignazio Corrao, Daniela Aiuto, Laura Agea, Marco Zanni, Tiziana Beghin, Eleonora Evi un Rosa D'Amato.

Pieņemts (P8_TA(2015)0318).

Uzstāšanās

Uzstājās Martina Anderson, prasot par grozījumu Nr. 1 balsot pēc saraksta (sēdes vadītājs neapstiprināja šo pieprasījumu, jo tas bija iesniegts pēc termiņa).


8.6. Stāvoklis Baltkrievijā (balsošana)

Rezolūciju priekšlikumi B8-0866/2015, B8-0872/2015, B8-0874/2015, B8-0876/2015, B8-0878/2015, B8-0879/2015 un B8-0880/2015 (2015/2834(RSP)).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 6. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B8-0836/2015

(aizstāj B8-0866/2015, B8-0872/2015, B8-0874/2015, B8-0878/2015, B8-0879/2015 un B8-0880/2015)

Iesnieguši šādi deputāti:

—   Cristian Dan Preda, Arnaud Danjean, Bogdan Andrzej Zdrojewski, Jacek Saryusz-Wolski, Sandra Kalniete, Elmar Brok, Andrej Plenković, Jaromír Štětina, Gabrielius Landsbergis, Jerzy Buzek, Michael Gahler, Tunne Kelam, Andrzej Grzyb, David McAllister, Barbara Kudrycka, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Jiří Pospíšil, Pavel Svoboda, Pavel Svoboda un Ramón Luis Valcárcel Siso PPE grupas vārdā;

—   Victor Boştinaru, Richard Howitt, Eric Andrieu, Nikos Androulakis, Zigmantas Balčytis, Hugues Bayet, Brando Benifei, José Blanco López, Vilija Blinkevičiūtė, Nicola Caputo, Andi Cristea, Viorica Dăncilă, Nicola Danti, Monika Flašíková Beňová, Doru-Claudian Frunzulică, Enrico Gasbarra, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Neena Gill, Ana Gomes, Maria Grapini, Roberto Gualtieri, Cătălin Sorin Ivan, Liisa Jaakonsaari, Afzal Khan, Jeppe Kofod, Kashetu Kyenge, Marlene Mizzi, Sorin Moisă, Alessia Maria Mosca, Victor Negrescu, Pier Antonio Panzeri, Emilian Pavel, Vincent Peillon, Tonino Picula, Kati Piri, Miroslav Poche, Inmaculada Rodríguez-Piñero Fernández, Daciana Octavia Sârbu, Jutta Steinruck, Tibor Szanyi, Claudia Tapardel, Elena Valenciano, Julie Ward, Josef Weidenholzer un Andrejs Mamikins S&D grupas vārdā;

—   Charles Tannock, Angel Dzhambazki, Kazimierz Michał Ujazdowski, Marek Jurek, Beata Gosiewska, Ryszard Czarnecki, Mark Demesmaeker, Zdzisław Krasnodębski, Zbigniew Kuźmiuk un Jadwiga Wiśniewska ECR grupas vārdā;

—   Urmas Paet, Petras Auštrevičius, Fernando Maura Barandiarán, Javier Nart, Marietje Schaake, Pavel Telička, Ivo Vajgl, Johannes Cornelis van Baalen un Valentinas Mazuronis ALDE grupas vārdā;

—   Heidi Hautala un Rebecca Harms Verts/ALE grupas vārdā;

—    Fabio Massimo Castaldo un Ignazio Corrao EFDD grupas vārdā.

Pieņemts (P8_TA(2015)0319).

(Rezolūcijas priekšlikums B8-0876/2015 vairs nav spēkā.)


8.7. Sociālā uzņēmējdarbība un sociālā inovācija cīņā pret bezdarbu (balsošana)

Ziņojums par sociālo uzņēmējdarbību un sociālo inovāciju cīņā pret bezdarbu [2014/2236(INI)] - Nodarbinātības un sociālo lietu komiteja. Referente: Verónica Lope Fontagné (A8-0247/2015).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 7. punkts)

REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS

Pieņemts (P8_TA(2015)0320).


8.8. Konkurētspējīga ES darba tirgus veidošana 21. gadsimtā (balsošana)

Ziņojums par konkurētspējīga ES darba tirgus veidošanu 21. gadsimtā — prasmju un kvalifikāciju pielāgošana pieprasījumam un darba iespējām kā veids izkļūšanai no krīzes [2014/2235(INI)] - Nodarbinātības un sociālo lietu komiteja. Referente: Martina Dlabajová (A8-0222/2015).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 8. punkts)

ALTERNATĪVS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS (iesniedza Verts/ALE, S&D)

Noraidīts.

REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS

Pieņemts (P8_TA(2015)0321).


8.9. 30. un 31. ikgadējais pārskats par ES tiesību aktu piemērošanas pārraudzību (2012. un 2013. gads) (balsošana)

Ziņojums par 30. un 31. ikgadējo pārskatu par ES tiesību aktu piemērošanas pārraudzību (2012. un 2013. gads) [2014/2253(INI)] - Juridiskā komiteja. Referents: Kostas Chrysogonos (A8-0242/2015).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 9. punkts)

REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS

Pieņemts (P8_TA(2015)0322).


9. Balsojumu skaidrojumi

Rakstiski balsojumu skaidrojumi

Balsojumu skaidrojumi, kas saskaņā ar Reglamenta 183. pantu ir iesniegti rakstiski, ir iekļauti šīs sēdes stenogrammā.

Mutiski balsojumu skaidrojumi

(Trešdienas, 2015. gada 9. septembra, balsošanas laiks)

Tamás Deutsch ziņojums - A8-0173/2015
Stanislav Polčák, Krisztina Morvai, Andrejs Mamikins un Marian Harkin

Eduard Kukan ziņojums - A8-0241/2015
Jiří Pospíšil, Anna Záborská, Andrejs Mamikins, Marian Harkin un Stanislav Polčák

Wim van de Camp ziņojums - A8-0246/2015
Andrejs Mamikins

Elissavet Vozemberg-Vrionidi ziņojums - A8-0235/2015
Michaela Šojdrová, Eleonora Forenza, Marian Harkin, Krisztina Morvai, Klaus Buchner un Marijana Petir

Liliana Rodrigues ziņojums - A8-0206/2015
Michaela Šojdrová, Eleonora Forenza, Anna Záborská, Marian Harkin un Marijana Petir

(Ceturtdienas, 2015. gada 10. septembra, balsošanas laiks)

Migrācija un bēgļi Eiropā (2015/2833(RSP)) - RC-B8-0832/2015
Jiří Pospíšil, Miguel Urbán Crespo, Tatjana Ždanoka, Marian Harkin, Zoltán Balczó, Marlene Mizzi, Andrejs Mamikins, Daniel Hannan, Michaela Šojdrová, David Coburn un Steven Woolfe

ES loma Tuvo Austrumu miera procesā (2015/2685(RSP) - RC-B8-0836/2015
Zoltán Balczó, Andrejs Mamikins un Daniel Hannan

Stāvoklis Baltkrievijā (2015/2834(RSP)) - RC-B8-0836/2015
Andrejs Mamikins, Daniel Hannan un Marian Harkin

Verónica Lope Fontagné ziņojums - A8-0247/2015
Marian Harkin un Andrejs Mamikins

Martina Dlabajová ziņojums - A8-0222/2015
Marian Harkin, Tania González Peñas un Andrejs Mamikins


10. Balsojumu labojumi un nodomi balsot

Balsojumu labojumi un nodomi balsot ir pieejami Parlamenta tīmekļa vietnē “Europarl”\ “Plenārsēde”\ “Balsojumi”\ “Balsojumu rezultāti” (Rezultāti balsošanai pēc saraksta), kā arī protokola pielikuma “Rezultāti balsošanai pēc saraksta” drukātajā versijā.

Elektronisko versiju Parlamenta tīmekļa vietnē “Europarl” regulāri atjauninās ne ilgāk kā divas nedēļas pēc balsošanas dienas.

Pēc tam sagatavos balsojumu labojumu un nodomu balsot saraksta galīgo variantu, lai to varētu iztulkot un publicēt “Oficiālajā Vēstnesī”.


11. Dokumentu iesniegšana

Deputāti bija iesnieguši turpmāk minētos dokumentus (rezolūciju priekšlikumus, Reglamenta 133. pants):

- Mara Bizzotto. Priekšlikums rezolūcijai par pacēlāju uzņēmumu aplikšanas ar nekustamā īpašuma nodokli izvērtējumu (B8-0723/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

atzinums:

TRAN

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par faktisko sadarbību ar Turciju cīņā pret islāma orientācijas terorismu (B8-0724/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

AFET

atzinums:

LIBE

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par gaisa piesārņojuma samazināšanu (B8-0725/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ENVI

atzinums:

TRAN

- Alberto Cirio. Priekšlikums rezolūcijai par iespēju ieviest papildu fakultatīvās ģeogrāfiskās norādes nolūkā uzlabot lauksaimniecības un pārtikas produktu atpazīstamību, padarīt efektīvāku to pārdošanu un vairāk informēt un aizsargāt patērētājus (B8-0726/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

AGRI

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par vasaras ugunsgrēkiem (B8-0727/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

AGRI

atzinums:

ENVI

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par Bali nolīgumu (B8-0728/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

INTA

atzinums:

AGRI

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par nepilngadīgo meiteņu laulību parādību (B8-0729/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

FEMM

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par bērnu tuklumu (B8-0730/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ENVI

- Dominique Bilde un Sophie Montel. Priekšlikums rezolūcijai par līmes lamatu brīvas tirdzniecības aizliegumu (B8-0731/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ENVI

atzinums:

AGRI

- Dominique Bilde un Sophie Montel. Priekšlikums rezolūcijai par apputeksnētāju kukaiņu, proti, medus bišu saglabāšanu (B8-0732/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ENVI

atzinums:

AGRI

- Dominique Bilde un Sophie Montel. Priekšlikums rezolūcijai par rūpnieciskas cūku fermas izveides aizliegumu Puarū (B8-0733/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ENVI

atzinums:

AGRI

- Dominique Bilde, Steeve Briois un Sophie Montel. Priekšlikums rezolūcijai par zirga gaļas importa aizliegumu no Kanādas (B8-0734/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

INTA

atzinums:

AGRI

- Dominique Bilde, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par Komisijas ierosināto tiesību aktu vienkāršošanu (B8-0735/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

JURI

- Louis Aliot, Gerolf Annemans, Marie-Christine Arnautu, Nicolas Bay, Dominique Bilde, Mara Bizzotto, Marie-Christine Boutonnet, Steeve Briois, Aymeric Chauprade, Mireille D'Ornano, Sylvie Goddyn, Marine Le Pen, Gilles Lebreton, Philippe Loiseau, Sophie Montel, Florian Philippot un Mylène Troszczynski. Priekšlikums rezolūcijai par kultūru un izglītību saistībā ar sarunām par transatlantisko tirdzniecības un ieguldījumu partnerību (TTIP) (B8-0736/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

INTA

atzinums:

CULT

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par euro kā par Eiropas ekonomikas spaidu kreklu (B8-0737/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par pārtikas nepietiekamību (B8-0738/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

EMPL

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par krīzi Grieķijā, kas Itālijai rada papildu izmaksas EUR 48 miljardu apmērā (B8-0739/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Nicolas Bay, Dominique Bilde, Marie-Christine Boutonnet, Steeve Briois, Edouard Ferrand, Sylvie Goddyn, Marine Le Pen, Gilles Lebreton, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par Šengenas līgumu atcelšanu (B8-0740/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

LIBE

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par finanšu krīzi un cilvēktiesību ievērošanu (B8-0741/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

atzinums:

LIBE

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par ārkārtas stāvokli nelegālās imigrācijas jomā — vēsturiska mēroga krīze (B8-0742/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

LIBE

atzinums:

AFET

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par aicinājumu Eurogrupas priekšsēdētājam informēt Parlamentu par katras sanāksmes iznākumu (B8-0744/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Mara Bizzotto. Priekšlikums rezolūcijai par kapitālsabiedrību pārrobežu apvienošanās Eiropas regulējumu (B8-0745/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

JURI

atzinums:

ECON, IMCO

- Mara Bizzotto. Priekšlikums rezolūcijai par cīņu pret prosecco viltošanu valstīs, kas nav ES dalībvalstis (B8-0746/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

INTA

atzinums:

AGRI

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par tradicionālu un augstvērtīgu pārtikas produktu reklāmēšanu un aizsardzību (B8-0747/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

AGRI

atzinums:

ENVI

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par tautu pašnoteikšanās tiesībām (B8-0748/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

LIBE

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par naudas izņemšanu no bankomāta un pamatošanas pienākumu profesionāļiem un personām, kurām piešķirts PVN maksātāja numurs (B8-0750/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

atzinums:

LIBE

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par panīkušu rūpniecisko reģionu atjaunošanu (B8-0771/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ITRE

atzinums:

REGI

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par mobilo telefonu priekšapmaksas kontu papildināšanu (B8-0772/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

IMCO

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par konferenci par parādu (B8-0774/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par Grieķijas parāda samazināšanu (B8-0775/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Dominique Bilde, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par Grieķijas nespēju atmaksāt parādu (B8-0776/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Dominique Bilde, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par atteikšanos no piecu prezidentu virzītā ekonomiskās un monetārās savienības reformas plāna (B8-0777/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

atzinums:

AFCO

- Dominique Bilde, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par Eiropas Savienības līdzdalību Apvienoto Nāciju Organizācijas sarunās par juridiski saistošu standartu izstrādi starptautiskajiem uzņēmumiem (B8-0779/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

INTA

- Dominique Bilde, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par lūgumu pagarināt atbrīvojumu no svina izmantošanas ierobežojuma kristāla ražošanā (B8-0780/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ENVI

- Dominique Bilde un Sophie Montel. Priekšlikums rezolūcijai par t. s. atliktajiem nodokļu kredītiem banku kapitālā (B8-0781/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Dominique Bilde, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par banku darbības regulēšanas pastiprināšanu (B8-0782/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Dominique Bilde, Steeve Briois, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par sekām, ko rada liberalizācija enerģētikas nozarē (B8-0783/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ITRE

- Dominique Bilde, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par kapitāla tirgu savienības projekta apturēšanu (B8-0784/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par nepieciešamību regulēt ieroču pārdošanu un nodošanu pa daļām (B8-0785/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

INTA

atzinums:

IMCO

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par nodarbinātību kā absolūto prioritāti (B8-0786/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

EMPL

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par Marsinellas traģēdijas atceres dienas noteikšanu (B8-0787/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

EMPL

atzinums:

CULT

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par komitejas izveidi nozagtu kultūras priekšmetu meklēšanai un nelikumīgu piesavināšanos (B8-0788/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

CULT

- Aldo Patriciello. Rezolūcijas priekšlikums par karu paliekām (B8-0789/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai :

ENVI

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par vairāk investīcijām un mazāk nodokļiem (B8-0790/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par pašnāvībām ekonomisku motīvu dēļ: + 100 % kopš 2012. gada (B8-0791/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

EMPL

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par reti sastopamām slimībām (B8-0792/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ENVI

- Mara Bizzotto. Priekšlikums rezolūcijai par mākslas mantojuma aizsardzības fonda izveidi dabas katastrofu gadījumiem (B8-0793/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

CULT

atzinums:

BUDG

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par uzmākšanos tiešsaistē bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem (B8-0794/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

LIBE

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par zāļu un to izplatīšanas Eiropas Savienībā kontroli, izmantojot vispārēju datubāzi (B8-0795/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ENVI

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par muzeju noliktavās glabāto mākslas darbu pārvaldību un aizdošanu citiem muzejiem (B8-0796/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

CULT

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par dzelzceļa nozares liberalizāciju (B8-0797/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

TRAN

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par atbalstu no vardarbības cietušiem bērniem (B8-0798/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

LIBE

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par ūdens trūkumu (B8-0799/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ENVI

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par dzīvnieku nelegālu tirdzniecību (B8-0800/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

INTA

atzinums:

ENVI

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par pārkāpuma procedūru Nr. 4170 pret Itāliju (B8-0801/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

IMCO

atzinums:

AGRI

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par stingrāku to uzņēmumu kontroli, kas piedalās publiskajos iepirkumos ES dalībvalstīs (B8-0802/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

IMCO

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par zvaigžņu piešķiršanas sistēmu viesnīcām (B8-0804/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

TRAN

- Aldo Patriciello. Priekšlikums rezolūcijai par stingrākiem sodiem lolojumdzīvnieku un citu dzīvnieku kontrabandistiem (B8-0805/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

JURI

atzinums:

ENVI

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par vajadzību Komisijai rīkoties saistībā ar patērētāju un uzņēmumu uzticības samazinājumu (B8-0806/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Dominique Bilde, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par Turcijas pievienošanās procesa Eiropas Savienībai pārtraukšanu (B8-0807/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

AFET

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par prasību Turcijai pārtraukt militārās operācijas pret kurdiem (B8-0808/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

AFET

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par Polijas „nē“ dalībai eurozonā (B8-0809/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par TTIP — Eiropai vairāk zaudējumu nekā ieguvumu (B8-0810/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

INTA

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par Itāliju kā eurozonas dalībvalsti ar zemāko IKP uz vienu iedzīvotāju (B8-0811/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

ECON

- Gianluca Buonanno. Priekšlikums rezolūcijai par atsevišķu Itālijas reģionu iespējamo nonākšanu ilgstošā atpalicībā (B8-0813/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

REGI

- Dubravka Šuica un Patricija Šulin. Priekšlikums rezolūcijai par bērnu adopciju (B8-0814/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

LIBE

- Dubravka Šuica. Priekšlikums rezolūcijai par jauniešu nodarbinātības pasākumu efektīvāku īstenošanu dalībvalstīs (B8-0815/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

EMPL

atzinums:

CULT

- Dubravka Šuica un Patricija Šulin. Priekšlikums rezolūcijai par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) lietotņu ieviešanu Eiropas skolās (B8-0816/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

CULT

- Lorenzo Fontana. Priekšlikums rezolūcijai par ES imigrācijas politikas reformu (B8-0817/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

LIBE

- Dominique Bilde, Sophie Montel un Florian Philippot. Priekšlikums rezolūcijai par Eiropas patvēruma atbalsta biroja darbības apturēšanu (B8-0818/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

LIBE

- Dubravka Šuica. Priekšlikums rezolūcijai par atbrīvojumu no vīzu prasības Eiropas Savienības dalībvalstu valstspiederīgajiem, kuri dodas uz Amerikas Savienotajām Valstīm (B8-0820/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

LIBE

- Gerolf Annemans, Marie-Christine Arnautu, Georges Bach, Dominique Bilde, Mara Bizzotto, Marie-Christine Boutonnet, Steeve Briois, Aymeric Chauprade, Mireille D'Ornano, Sylvie Goddyn, Jean-François Jalkh, Marine Le Pen, Gilles Lebreton, Philippe Loiseau, Dominique Martin, Marlene Mizzi, Bernard Monot, Sophie Montel, Aldo Patriciello, Florian Philippot, Jean-Luc Schaffhauser, Mylène Troszczynski, Ivo Vajgl un Milan Zver. Priekšlikums rezolūcijai par sliktu izturēšanos pret kurtiem (Galgos) Spānijā un nepieciešamību pēc liela mēroga izglītošanas kampaņas (B8-0821/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai:

AGRI

atzinums:

CULT

- Mireille D'Ornano, Edouard Ferrand un Philippe Loiseau. Priekšlikums rezolūcijai par cilmes vietas nosaukumu „Noix de Grenoble“ (B8-0822/2015)

nodots

atbildīgajai komitejai :

AGRI


12. Lēmumi par atsevišķiem dokumentiem

Lēmums sagatavot patstāvīgus ziņojumus (Reglamenta 52. pants)

(saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 9.7.2015. lēmumu)

ITRE, IMCO komitejas

- Virzība uz Digitālā vienotā tirgus aktu (2015/2147(INI))
(atzinums: ECON, TRAN, CULT, EMPL, JURI, LIBE)

IMCO komiteja

- Ar patērētājiem saistītā tiesiskā regulējuma atbilstība digitālajai jomai (2015/2148(INI))
(atzinums: CULT, ITRE, JURI)

(saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 3.9.2015. lēmumu)

AFET komiteja

- 2014. gada ziņojums par cilvēktiesībām un demokrātiju pasaulē un Eiropas Savienības politika šajā jomā (2015/2229(INI))
(atzinums: FEMM, DEVE)

- ES un Vidusāzijas stratēģijas īstenošana un pārskatīšana (2015/2220(INI))
(atzinums: FEMM, DEVE, INTA)

ECON komiteja

- Banku savienība — 2015. gada ziņojums (2015/2221(INI))

- Eiropas ekonomikas politikas koordinēšanas pusgadu — 2015. gada prioritāšu īstenošana (2015/2210(INI))
(atzinums: FEMM, IMCO, REGI, EMPL, BUDG)

EMPL komiteja

- Nabadzības novēršanas mērķa sasniegšana, ņemot vērā aizvien lielākos mājsaimniecību izdevumus (2015/2223(INI))
(atzinums: FEMM)

- Darbinieku pārstāvība valdes līmenī Eiropā (2015/2222(INI))
(atzinums: FEMM, JURI)

ITRE komiteja

- Energoefektivitātes direktīva (2012/27/ES) (2015/2232(INI))
(atzinums: ENVI)

REGI komiteja

- Jauni teritoriālās attīstības instrumenti 2014.–2020. gada kohēzijas politikā — integrēti teritoriālie ieguldījumi un sabiedrības virzīta vietējā attīstība (2015/2224(INI))
(atzinums: EMPL)

AGRI komiteja

- Inovācijas un ekonomiskās attīstības veicināšana Eiropas lauku saimniecību turpmākajā pārvaldībā (2015/2227(INI))
(atzinums: ENVI)

- Veidi, kādos KLP var uzlabot darbvietu izveidi lauku apvidos (2015/2226(INI))
(atzinums: FEMM, EMPL)

- Tehnoloģiski risinājumi ilgtspējīgai lauksaimniecībai Eiropas Savienībā (2015/2225(INI))
(atzinums: ITRE)

FEMM komiteja

- Integrēta pieeja dzimumu līdztiesībai Eiropas Parlamenta darbā (2015/2230(INI))
(atzinums: EMPL)

- Nabadzība — dzimuma perspektīva (2015/2228(INI))
(atzinums: DEVE, CULT, EMPL)

PETI komiteja

- Ziņojums par gada ziņojumu par Eiropas Ombuda darbību 2014. gadā (2015/2231(INI))

Komiteju iesaistīšanas procedūra (Reglamenta 54. pants)

(saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 9.7.2015. lēmumu)

IMCO komiteja (Reglamenta 54. pants)

- Ar patērētājiem saistītā tiesiskā regulējuma atbilstība digitālajai jomai (2015/2148(INI))
(atzinums: CULT, ITRE, JURI (Reglamenta 54. pants))

(saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 3.9.2015. lēmumu)

ECON komiteja (Reglamenta 54. pants)

- Eiropas ekonomikas politikas koordinēšanas pusgadu — 2015. gada prioritāšu īstenošana (2015/2210(INI))
(atzinums: FEMM, IMCO, REGI, EMPL (Reglamenta 54. pants), BUDG)

EMPL komiteja (Reglamenta 54. pants)

- Nabadzības novēršanas mērķa sasniegšana, ņemot vērā aizvien lielākos mājsaimniecību izdevumus (2015/2223(INI))
(atzinums: FEMM (Reglamenta 54. pants))

FEMM komiteja (Reglamenta 54. pants)

- Nabadzība — dzimuma perspektīva (2015/2228(INI))
(atzinums: DEVE (Reglamenta 54. pants), CULT, EMPL)

Lēmums piemērot komiteju kopīgo sanāksmju procedūru (Reglamenta 55. pants)

(saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 9.7.2015. lēmumu)

ITRE, IMCO komitejas (Reglamenta 55. pants)

- Virzība uz Digitālā vienotā tirgus aktu (2015/2147(INI))
(atzinums: ECON, TRAN, CULT (Reglamenta 54. pants), EMPL (Reglamenta 54. pants), JURI (Reglamenta 54. pants), LIBE (Reglamenta 54. pants))

Lēmums sagatavot patstāvīgus ziņojumus (Reglamenta 108. pants)

(saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 3.9.2015. lēmumu)

INTA komiteja

- Ieteikumi Eiropas Komisijai attiecībā uz sarunām par pakalpojumu tirdzniecības nolīgumu (TiSA) (2015/2233(INI))
(atzinums: FEMM, DEVE, EMPL, ECON, LIBE, IMCO, REGI)


13. Sēdē pieņemto tekstu nosūtīšana

Saskaņā ar Reglamenta 192. panta 2. punktu šīs sēdes protokolu iesniegs Parlamentam apstiprināšanai nākamās sēdes sākumā.

Parlaments ir piekritis, ka pieņemtos tekstus nosūtīs tajos minētajām struktūrām.


14. Nākamo sēžu datumi

Nākamā sēde notiks 2015. gada 16. septembrī.


15. Sesijas pārtraukšana

Eiropas Parlamenta sesija tika pārtraukta.

Sēde tika slēgta plkst. 14.00.

Klaus Welle

Martin Schulz

Ģenerālsekretārs

Priekšsēdētājs


APMEKLĒJUMU REĢISTRS

Klātesoši:

Adaktusson, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aguilera García, Aiuto, Albiol Guzmán, Albrecht, Aliot, Alliot-Marie, Anderson Lucy, Anderson Martina, Andersson, Andrieu, Androulakis, Annemans, Arena, Arimont, Arnautu, Arnott, Ashworth, Assis, Atkinson, Auken, Auštrevičius, Ayala Sender, van Baalen, Bach, Balas, Balčytis, Balczó, Balz, Barekov, Bashir, Batten, Bay, Bayet, Bearder, Becerra Basterrechea, Becker, Beghin, Belder, Belet, Bendtsen, Benifei, Berès, Bergeron, Bettini, Bilbao Barandica, Bilde, Bizzotto, Björk, Blanco López, Blinkevičiūtė, Bocskor, Böge, Bogovič, Bonafè, Boni, Borghezio, Borrelli, Borzan, Boştinaru, Bours, Boutonnet, Bové, Brannen, Bresso, Briano, Briois, Brok, Buchner, Buda, Bullmann, Buonanno, Bütikofer, Buzek, Cabezón Ruiz, Cadec, Calvet Chambon, van de Camp, Campbell Bannerman, Caputo, Carthy, Carver, Casa, Caspary, Castaldo, del Castillo Vera, Cavada, Charanzová, Childers, Chinnici, Chountis, Christensen, Christoforou, Chrysogonos, Cicu, Cirio, Coburn, Coelho, Cofferati, Collin-Langen, Collins, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Corbett, Corrao, Costa, Couso Permuy, Cozzolino, Cristea, Csáky, Czarnecki, Czesak, van Dalen, Dalli, Dalton, D'Amato, Dance, Danjean, Danti, Dantin, Dati, De Backer, De Castro, Delahaye, Deli, Delli, Delvaux, De Masi, Demesmaeker, De Monte, Denanot, Deprez, de Sarnez, Deß, Deutsch, Diaconu, Díaz de Mera García Consuegra, Dlabajová, Dodds Anneliese, Dohrmann, Dorfmann, D'Ornano, Drăghici, Duncan, Durand, Dzhambazki, Eck, Ehler, Eickhout, Engel, Engström, Epitideios, Erdős, Eriksson, Ernst, Ertug, Etheridge, Evans, Evi, Farage, Faria, Federley, Ferber, Fernandes, Fernández, Ferrand, Ferrara, Finch, Fitto, Flanagan, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Forenza, Foster, Fountoulis, Fox, Freund, Frunzulică, Gabriel, Gahler, Gál, Gáll-Pelcz, Gambús, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gardini, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Gerbrandy, Gericke, Geringer de Oedenberg, Giegold, Gierek, Gieseke, Gill Nathan, Gill Neena, Girauta Vidal, Giuffrida, Goddyn, Goerens, Gollnisch, Gomes, González Peñas, González Pons, Gosiewska, Goulard, de Graaff, Grammatikakis, de Grandes Pascual, Grapini, Gräßle, Graswander-Hainz, Griesbeck, Griffin, Grigule, Gróbarczyk, Groote, Grossetête, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Gyürk, Hadjigeorgiou, Halla-aho, Händel, Hannan, Harkin, Häusling, Hautala, Hazekamp, Hedh, Helmer, Henkel, Herranz García, Hetman, Heubuch, Hoffmann, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Honeyball, Hookem, Hortefeux, Howitt, Hübner, Hudghton, Huitema, Iglesias, in 't Veld, Iotova, Iturgaiz, Ivan, Iwaszkiewicz, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jackiewicz, Jadot, Jahr, Jakovčić, Jalkh, James, Jáuregui Atondo, Jávor, Jazłowiecka, Ježek, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, Jongerius, Joulaud, Juaristi Abaunz, Jurek, Juvin, Kadenbach, Kaili, Kalinowski, Kallas, Kalniete, Kammerevert, Kappel, Karas, Kari, Karim, Kariņš, Karlsson, Kaufmann, Kelam, Keller Jan, Keller Ska, Kelly, Khan, Kirkhope, Kirton-Darling, Koch, Kofod, Kölmel, Kósa, Köster, Köstinger, Kouloglou, Kovatchev, Krasnodębski, Krehl, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kumpula-Natri, Kuneva, Kuźmiuk, Kyenge, Kyllönen, Kyrkos, Kyrtsos, Lamassoure, Lambert, Lange, Lauristin, La Via, Lavrilleux, Lebreton, Le Grip, Leinen, Lenaers, Le Pen Marine, Lewer, Liberadzki, Liese, Lietz, Lins, Lochbihler, Loiseau, Lope Fontagné, López Aguilar, López Bermejo, López-Istúriz White, Lösing, Lucke, Ludvigsson, Łukacijewska, Lunacek, Lundgren, Łybacka, McClarkin, Mach, McIntyre, Macovei, Maeijer, Maletić, Malinov, Maltese, Mamikins, Mănescu, Maňka, Mann, Manscour, Maragall, Marias, Marinho e Pinto, Martin David, Martin Dominique, Martin Edouard, Martusciello, Marusik, Matera, Matias, Mato, Maullu, Maura Barandiarán, Maurel, Mavrides, Mayer, Mazuronis, Meissner, Mélin, Melior, Melo, Messerschmidt, Meszerics, Metsola, Michel, Michels, Mihaylova, Mikolášik, Millán Mon, van Miltenburg, Mizzi, Mlinar, Moi, Molnár, Monot, Monteiro de Aguiar, Montel, Moraes, Morano, Morgano, Morin-Chartier, Morvai, Mosca, Müller, Mureşan, Mussolini, Nagy, Nart, Negrescu, Nekov, Neuser, Nicholson, Nicolai, Niebler, Niedermayer, Niedermüller, Nilsson, Ní Riada, van Nistelrooij, Noichl, Novakov, Nuttall, Obermayr, O'Flynn, Olbrycht, Omarjee, Ożóg, Pabriks, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Paksas, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Papadakis Konstantinos, Papadimoulis, Parker, Paşcu, Paulsen, Paunova, Pavel, Pedicini, Peillon, Peterle, Petersen, Petir, Philippot, Picula, Piecha, Pieper, Piotrowski, Piri, Pirinski, Pitera, Pittella, Plenković, Plura, Poc, Poche, Pogliese, Polčák, Poręba, Pospíšil, Post, Preda, Pretzell, Preuß, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Radoš, Rangel, Rebega, Reda, Reding, Regner, Reimon, Reintke, Reul, Revault D'Allonnes Bonnefoy, Ribeiro, Ries, Riquet, Rivasi, Rochefort, Rodrigues Liliana, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rohde, Rolin, Ropė, Rosati, Rozière, Ruas, Rübig, Saïfi, Sakorafa, Salini, Sánchez Caldentey, Sander, Sant, Sârbu, Sargentini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Schaake, Schaffhauser, Schaldemose, Schlein, Schmidt, Scholz, Schöpflin, Schreijer-Pierik, Schulz, Schulze, Schwab, Scott Cato, Sebastià, Sehnalová, Sernagiotto, Serrão Santos, Seymour, Silva Pereira, Simon Peter, Simon Siôn, Sippel, Škripek, Škrlec, Smith, Smolková, Sógor, Šojdrová, Šoltes, Sommer, Spinelli, Spyraki, Staes, Starbatty, Štefanec, Steinruck, Štětina, Stevens, Stier, Stihler, Stolojan, von Storch, Stuger, Šuica, Sulík, Šulin, Svoboda, Swinburne, Sylikiotis, Synadinos, Szájer, Szanyi, Szejnfeld, Takkula, Tamburrano, Tănăsescu, Tang, Tannock, Tarand, Telička, Terricabras, Theocharous, Theurer, Thomas, Thun und Hohenstein, Toia, Tőkés, Tomaševski, Tomašić, Tomc, Toom, Tørnæs, Torres Martínez, Torvalds, Tošenovský, Trebesius, Tremosa i Balcells, Troszczynski, Trüpel, Ţurcanu, Turmes, Ujazdowski, Ujhelyi, Ulvskog, Ungureanu, Urbán Crespo, Urtasun, Urutchev, Uspaskich, Vaidere, Vajgl, Valcárcel Siso, Vălean, Valenciano, Valli, Vana, Van Bossuyt, Vandenkendelaere, Vaughan, Vautmans, Väyrynen, Verheyen, Vilimsky, Viotti, Virkkunen, Vistisen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Wałęsa, Ward, Weber Renate, Weidenholzer, von Weizsäcker, Wenta, Werner, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Winberg, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wiśniewska, Wojciechowski, Woolfe, Záborská, Zagorakis, Zahradil, Zala, Zalba Bidegain, Zanni, Zanonato, Ždanoka, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zemke, Zīle, Zimmer, Žitňanská, Złotowski, Zoffoli, Żółtek, Zorrinho, Zuber, Zullo, Zver, Zwiefka

Attaisnoti nepiedalās:

Crowley, Le Pen Jean-Marie, McAvan, Picierno, Ruohonen-Lerner, Siekierski, Taylor

Juridisks paziņojums