Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Trešdiena, 2015. gada 14. oktobris - BriseleGalīgā redakcija

13. Eiropadomes 2015. gada 15. un 16. oktobra sanāksmes sagatavošana (debates)
CRE

Padomes un Komisijas paziņojumi: Eiropadomes 2015. gada 15. un 16. oktobra sanāksmes sagatavošana (2015/2768(RSP)).

Nicolas Schmit (pašreizējais Padomes priekšsēdētājs) un Jean-Claude Juncker (Komisijas priekšsēdētājs) sniedza paziņojumus.

Uzstājās Manfred Weber PPE grupas vārdā, Gianni Pittella S&D grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Bas Belder, Syed Kamall ECR grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tim Aker, Sophia in 't Veld ALDE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Maria Grapini, un Patrick Le Hyaric GUE/NGL grupas vārdā.

SĒDI VADA: Antonio TAJANI
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Rebecca Harms Verts/ALE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Lefteris Christoforou, David Borrelli EFDD grupas vārdā, Gianluca Buonanno – par piekļuvi plenārsēžu zālei un disciplinārsodu, par kuru viņš tika informēts saskaņā ar Reglamenta 166. un 167. pantu (sēdes vadītājs apstiprināja, ka sods būs piemērojams, sākot ar nākamo pirmdienu), Marcel de Graaff ENF grupas vārdā, Georgios Epitideios, pie grupām nepiederošs deputāts, Alain Lamassoure, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Bill Etheridge, Maria João Rodrigues, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tim Aker, Bernd Lucke, Pavel Telička, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva István Ujhelyi, un Dimitrios Papadimoulis.

SĒDI VADA: Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Rolandas Paksas, Harald Vilimsky, Esteban González Pons, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Marek Jurek, Enrique Guerrero Salom, Mario Borghezio, Ildikó Gáll-Pelcz, kas atbildēja arī uz diviem zilās kartītes jautājumiem, kurus uzdeva István Ujhelyi un David Coburn, Tanja Fajon, Paulo Rangel, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Bill Etheridge, Enrique Guerrero Salom – par zilās kartītes jautājumiem piemērojamo procedūru (sēdes vadītājs atgādināja spēkā esošos noteikumus), Birgit Sippel, Gunnar Hökmark, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Kristina Winberg, Anneliese Dodds, Alessandra Mussolini, Patrizia Toia, Kati Piri un Iliana Iotova.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Seán Kelly, Juan Fernando López Aguilar, Nicola Caputo, Notis Marias, Ivan Jakovčić un Pervenche Berès.

Uzstājās Nicolas Schmit.

Debates tika slēgtas.

Juridisks paziņojums