Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2015/2229(INI)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumenta lietošanas cikls : A8-0344/2015

Iesniegtie teksti :

A8-0344/2015

Debates :

PV 16/12/2015 - 15
CRE 16/12/2015 - 15

Balsojumi :

PV 17/12/2015 - 9.9
Balsojumu skaidrojumi

Pieņemtie teksti :

P8_TA(2015)0470

Protokols
Trešdiena, 2015. gada 16. decembris - StrasbūraGalīgā redakcija

15. 2014. gada ziņojums par cilvēktiesībām un demokrātiju pasaulē un Eiropas Savienības politika šajā jomā (debates)
CRE

Ziņojums par 2014. gada ziņojumu par cilvēktiesībām un demokrātiju pasaulē un Eiropas Savienības politiku šajā jomā [2015/2229(INI)] - Ārlietu komiteja. Referents: Cristian Dan Preda (A8-0344/2015).

Cristian Dan Preda iepazīstināja ar ziņojumu.

Uzstājās Christos Stylianides (Komisijas loceklis).

Uzstājās Doru-Claudian Frunzulică (DEVE komitejas atzinuma sagatavotājs), Andrzej Grzyb PPE grupas vārdā, Pier Antonio Panzeri S&D grupas vārdā, Hans-Olaf Henkel ECR grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tibor Szanyi, Hans-Olaf Henkel ECR grupas vārdā, Petras Auštrevičius ALDE grupas vārdā, Marie-Christine Vergiat GUE/NGL grupas vārdā, Barbara Lochbihler Verts/ALE grupas vārdā, kas atteicās atbildēt uz zilās kartītes jautājumu, kuru vēlējās uzdot Bernd Lucke, Fabio Massimo Castaldo EFDD grupas vārdā, Gilles Lebreton ENF grupas vārdā, Udo Voigt, pie grupām nepiederošs deputāts, Davor Ivo Stier, Elena Valenciano, Charles Tannock, Marietje Schaake, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Bernd Lucke, un Takis Hadjigeorgiou.

Sēdes vadītājs sveica kardinālu, Ticības doktrīnas kongregācijas prefektu Gerhard Ludwig Müller, kas bija ieņēmis vietu oficiālajiem viesiem paredzētajā balkonā.

Uzstājās Jordi Sebastià, James Carver, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Charles Tannock, Marie-Christine Arnautu, Krisztina Morvai, Francisco José Millán Mon un Josef Weidenholzer.

SĒDI VADA: Alexander Graf LAMBSDORFF
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Anna Elżbieta Fotyga, Beatriz Becerra Basterrechea, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Elena Valenciano, Lola Sánchez Caldentey, Ernest Maragall, Ignazio Corrao, Matteo Salvini, Georgios Epitideios, Eduard Kukan, Richard Howitt, Bas Belder, Charles Goerens, Marina Albiol Guzmán, Peter Lundgren, Ramona Nicole Mănescu, Liliana Rodrigues, Marek Jurek, Ivo Vajgl, László Tőkés, Arne Lietz, Monica Macovei, Urmas Paet, Mariya Gabriel, Ana Gomes, Mirosław Piotrowski, Andrej Plenković, Andi Cristea, Pavel Svoboda, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Gianluca Buonanno, Francisco Assis, Dubravka Šuica, Kashetu Kyenge, Barbara Matera, Elly Schlein, Jiří Pospíšil, Afzal Khan un Gilles Pargneaux.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Marijana Petir, Notis Marias, Ivan Jakovčić, Alessandra Mussolini, Bronis Ropė, Patricija Šulin un Heidi Hautala.

Uzstājās Christos Stylianides un Cristian Dan Preda.

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 17.12.2015. protokola 9.9. punkts.

Juridisks paziņojums