Rodyklė 
Protokolas
PDF 266kWORD 201k
Antradienis, 2016 m. sausio 19 d. - Strasbūras
1.Posėdžio pradžia
 2.Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimo atvejų (paskelbiami pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
 3.Liuksemburgo pirmininkavimo apžvalga (diskusijos)
 4.Bendrosios skaitmeninės rinkos akto rengimas (diskusijos)
 5.Balsuoti skirtas laikas
  5.1.Prašymas atšaukti Czesławo Adamo Siekierskio (Czesław Adam Siekierski) imunitetą (Darbo tvarkos taisyklių 150 straipsnis) (balsavimas)
  5.2.Prašymas atšaukti Parlamento nario Czesławo Adamo Siekierskio (Czesław Adam Siekierski) imunitetą (Darbo tvarkos taisyklių 150 straipsnis) (balsavimas)
  5.3.Daugiametis paprastųjų tunų išteklių rytinėje Atlanto vandenyno dalyje ir Viduržemio jūroje atkūrimo planas ***I (balsavimas)
  5.4.Metinė ES konkurencijos politikos ataskaita (balsavimas)
  5.5.Kultūrų dialogo, kultūrų įvairovės ir švietimo vaidmuo skatinant pagrindines ES vertybes (balsavimas)
  5.6.ES finansinių paslaugų reglamento apžvalga ir su juo susiję iššūkiai (balsavimas)
  5.7.Išorės veiksniai, sudarantys kliūtis Europos moterų verslumui (balsavimas)
  5.8.Įgūdžių ugdymo politika kovai su jaunimo nedarbu (balsavimas)
  5.9.Bendrosios skaitmeninės rinkos akto rengimas (balsavimas)
 6.Paaiškinimai dėl balsavimo
 7.Balsavimo pataisymai ir ketinimai
 8.Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
 9.Europos Vadovų Tarybos išvados (gruodžio 17-18 d.) (diskusijos)
 10.Padėtis Lenkijoje (diskusijos)
 11.Klaidų ištaisymas (Darbo tvarkos taisyklių 231 straipsnis)
 12.Kolumbijos taikos procesas (diskusijos)
 13.Padėtis Sirijoje (diskusijos)
 14.Komitetų sudėtis
 15.Padėtis Saudo Arabijoje ir Irane (diskusijos)
 16.Tam tikrų nekaltumo prezumpcijos ir teisės dalyvauti nagrinėjant baudžiamąją bylą teisme elementų užtikrinimas ***I (diskusijos)
 17.Asmeninės apsaugos priemonės ***I - Dujinį kurą deginantys prietaisai ***I - Lynų kelio įrenginiai ***I (diskusijos)
 18.Kito posėdžio darbotvarkė
 19.Posėdžio pabaiga
 DALYVIŲ SĄRAŠAS


PIRMININKAVO: Martin SCHULZ
Pirmininkas

1. Posėdžio pradžia

Posėdis pradėtas 09.05 val.


2. Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimo atvejų (paskelbiami pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)

Pagal Darbo tvarkos taisyklių 135 straipsnį šie nariai ar frakcijos paprašė, kad tokios diskusijos būtų surengtos dėl šių pasiūlymų dėl rezoliucijų:

I.   Indijoje sulaikyti ES piliečiai, ypač Italijos, Estijos ir JK piliečiai (2015/2522(RSP))

—   Indrek Tarand, Jean Lambert, Karima Delli, Igor Šoltes, Bodil Valero, Davor Škrlec, Ernest Urtasun ir Heidi Hautala Verts/ALE frakcijos vardu – dėl Indijoje sulaikytų Sąjungos piliečų, ypač Italijos, Estijos ir JK piliečių, padėties (B8-0081/2016);

—   Mario Borghezio, Gianluca Buonanno, Mara Bizzotto, Lorenzo Fontana, Matteo Salvini ir Gerolf Annemans ENF frakcijos vardu – dėl Indijoje sulaikytų Sąjungos piliečų, ypač Italijos, Estijos ir JK piliečių (B8-0084/2016);

—   Ignazio Corrao, Fabio Massimo Castaldo ir Rolandas Paksas, EFDD frakcijos vardu – dėl Indijoje sulaikytų Sąjungos piliečų, ypač Italijos, Estijos ir JK piliečių (B8-0085/2016);

—   Cristian Dan Preda , Lara Comi, Tunne Kelam, Davor Ivo Stier, Andrej Plenković, Patricija Šulin, Jarosław Wałęsa, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Eduard Kukan, Brian Hayes, Bogdan Brunon Wenta, Thomas Mann, Csaba Sógor, Claude Rolin, Andrey Kovatchev, Eva Paunova, Zver Milan, Ildikó Gáll-Pelcz, Svoboda Pavel, Ivan Štefanec, Michaela Šojdrová, Tomáš Zdechovský, Sven Schulze, Jaromír Štětina, Andrey Novakov, Lefteris Christoforou, József Nagy, Dubravka Šuica, Marijana Petir, Anna Záborská, Roberta Metsola, Joachim Zeller, Therese Comodini Cachia, Seán Kelly, Romana Tomc, Elisabetta Gardini ir Adam Szejnfeld PPE frakcijos vardu – dėl Indijoje sulaikytų Sąjungos piliečų, ypač Italijos, Estijos ir JK piliečių (B8-0090/2016);

—   Urmas Paet, Beatriz Becerra Basterrechea, Petras Auštrevičius, Izaskun Bilbao Barandica, Marielle de Sarnez, Pavel Telička, Ilhan Kyuchyuk, Ramon Tremosa i Balcells, Ivo Vajgl, Paavo Väyrynen, Dita Charanzová, Nedzhmi Ali, Martina Dlabajová, José Inácio Faria, Fredrick Federley, Nathalie Griesbeck, Marian Harkin, Filiz Hyusmenova, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Kaja Kallas, Louis Michel, Javier Nart, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Frédérique Ries, Robert Rochefort, Johannes Corneli van Baalen, Hilde Vautmans ir Valentinas Mazuronis – dėl Indijoje sulaikytų Sąjungos piliečų, ypač Italijos, Estijos ir JK piliečių (B8-0093/2016);

—   Geoffrey Van Orden, Charles Tannock, Beatrix von Storch, Angel Dzhambazki, Monica Macovei, Ruža Tomašić, Jana Žitňanská, Pirkko Ruohonen-Lerner, Anna Elżbieta Fotyga, Ryszard Antoni Legutko, Ryszard Czarnecki, Karol Karski ir Tomasz Piotr Poręba ECR frakcijos vardu – dėl Indijoje sulaikytų Sąjungos piliečų, ypač Italijos, Estijos ir JK piliečių (B8-0096/2016);

—   Pier Antonio Panzeri, Josef Weidenholzer, Victor Boştinaru, Knut Fleckenstein, Richard Howitt, Nikos Androulakis, Zigmantas Balčytis, Hugues Bayet, Brando Benifei, José Blanco López, Vilija Blinkevičiūtė, Simona Bonafè, Biljana Borzan, Nicola Caputo, Andrea Cozzolino, Andi Cristea, Miriam Dalli, Viorica Dăncilă, Nicola Danti, Isabella De Monte, Jonás Fernández, Monika Flašíková Beňová, Doru-Claudian Frunzulică, Eider Gardiazabal Rubial, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Neena Gill, Maria Grapini, Roberto Gualtieri, Jytte Guteland, Sergio Gutiérrez Prieto, Anna Hedh, Cătălin Sorin Ivan, Liisa Jaakonsaari, Eva Kaili, Jude Kirton-Darling, Jeppe Kofod, Javi López, Olle Ludvigsson, Andrejs Mamikins, Costas Mavrides, Marlene Mizzi, Sorin Moisă, Csaba Molnár, Alessia Maria Mosca, Victor Negrescu, Momchil Nekov, Norbert Neuser, Demetris Papadakis, Tonino Picula, Miroslav Poche, Inmaculada Rodríguez-Piñero Fernández, Daciana Octavia Sârbu, Siôn Simon, Renato Soru, Tibor Szanyi, Claudia Tapardel, Marc Tarabella, Marita Ulvskog, Julie Ward, Flavio Zanonato, Damiano Zoffoli ir Carlos Zorrinho S&D frakcijos vardu – dėl Indijoje sulaikytų Sąjungos piliečų, ypač Italijos, Estijos ir JK piliečių (B8-0099/2016).

II.   Etiopija (2015/2520(RSP))

—   Jordi Sebastià, Maria Heubuch, Heidi Hautala, Judith Sargentini, Ernest Urtasun, Barbara Lochbihler, Bart Staes, Davor Škrlec, Igor Šoltes ir Bodil Valero Verts/ALE frakcijos vardu – dėl Etiopijos (B8-0082/2016);

—   Fabio Massimo Castaldo, Ignazio Corrao, Piernicola Pedicini, Laura Ferrara, Laura Agea, Isabella Adinolfi ir Rolandas Paksas EFDD frakcijos vardu – dėl Etiopijos (B8-0086/2016);

—   Charles Tannock, Mark Demesmaeker, Arne Gericke, Raffaele Fitto, Beatrix von Storch, Angel Dzhambazki, Monica Macovei, Ruža Tomašić ir Jana Žitňanská ECR frakcijos vardu – dėl Etiopijos (B8-0087/2016);

—   Cristian Dan Preda, Mariya Gabriel, Davor Ivo Stier, Andrej Plenković, Lara Comi, Tunne Kelam, Patricija Šulin, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Brian Hayes, Bogdan Brunon Wenta, Thomas Mann, Csaba Sógor, Claude Rolin, Andrey Kovatchev, Eva Paunova, Milan Zver, Ildikó Gáll-Pelcz, Pavel Svoboda, Ivan Štefanec, Michaela Šojdrová, Tomáš Zdechovský, Sven Schulze, Jaromír Štětina, Andrey Novakov, Lefteris Christoforou, József Nagy, Dubravka Šuica, Marijana Petir, Anna Záborská, Roberta Metsola, Joachim Zeller, Luděk Niedermayer, Therese Comodini Cachia, Seán Kelly, Romana Tomc ir Adam Szejnfeld PPE frakcijos vardu – dėl Etiopijos (B8-0091/2016);

—   Hilde Vautmans, Beatriz Becerra Basterrechea, Petras Auštrevičius, Izaskun Bilbao Barandica, Marielle de Sarnez, Urmas Paet, Pavel Telička, Ilhan Kyuchyuk, Ramon Tremosa i Balcells, Ivo Vajgl, Dita Charanzová, Nedzhmi Ali, Martina Dlabajová, José Inácio Faria, Fredrick Federley, Nathalie Griesbeck, Marian Harkin, Filiz Hyusmenova, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Javier Nart, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Frédérique Ries, Robert Rochefort, Johannes Cornelis van Baalen, Paavo Väyrynen ir Valentinas Mazuronis ALDE frakcijos vardu – dėl Etiopijos (B8-0095/2016);

—   Marie-Christine Vergiat, Malin Björk, Tania González Peñas, Miguel Urbán Crespo, Lola Sánchez Caldentey, Xabier Benito Ziluaga, Paloma López Bermejo, Barbara Spinelli, Ángela Vallina, Kostas Chrysogonos, Stelios Kouloglou, Patrick Le Hyaric ir Younous Omarjee GUE/NGL frakcijos vardu – dėl Etiopijos (B8-0100/2016);

—   Victor Boştinaru, Knut Fleckenstein, Ana Gomes, Richard Howitt, Josef Weidenholzer, Pier Antonio Panzeri, Eric Andrieu, Nikos Androulakis, Zigmantas Balčytis, Hugues Bayet, Brando Benifei, José Blanco López, Vilija Blinkevičiūtė, Biljana Borzan, Nicola Caputo, Andrea Cozzolino, Andi Cristea, Miriam Dalli, Viorica Dăncilă, Isabella De Monte, Jonás Fernández, Monika Flašíková Beňová, Doru-Claudian Frunzulică, Eider Gardiazabal Rubial, Lidia Geringer de Oedenberg, Neena Gill, Michela Giuffrida, Maria Grapini, Roberto Gualtieri, Jytte Guteland, Sergio Gutiérrez Prieto, Anna Hedh, Cătălin Sorin Ivan, Liisa Jaakonsaari, Eva Kaili, Jude Kirton-Darling, Jeppe Kofod, Javi López, Olle Ludvigsson, Andrejs Mamikins, Costas Mavrides, Marlene Mizzi, Sorin Moisă, Csaba Molnár, Alessia Maria Mosca, Victor Negrescu, Momchil Nekov, Demetris Papadakis, Vincent Peillon, Tonino Picula, Miroslav Poche, Inmaculada Rodríguez-Piñero Fernández, Daciana Octavia Sârbu, Siôn Simon, Renato Soru, Tibor Szanyi, Claudia Tapardel, Marc Tarabella, Marita Ulvskog, Julie Ward, Flavio Zanonato, Damiano Zoffoli ir Carlos Zorrinho S&D frakcijos vardu – dėl Etiopijos (B8-0121/2016).

III.   Šiaurės Korėja (2015/2521(RSP))

—   Klaus Buchner, Barbara Lochbihler, Igor Šoltes, Bodil Valero, Davor Škrlec, Ernest Urtasun ir Heidi Hautala – dėl padėties Šiaurės Korėjoje (B8-0083/2016);

—   Ignazio Corrao, Fabio Massimo Castaldo, Rolandas Paksas ir Marco Zanni EFDD frakcijos vardu – dėl Šiaurės Korėjos (B8-0088/2016);

—   Mark Demesmaeker, Charles Tannock, Raffaele Fitto, Angel Dzhambazki, Monica Macovei, Ruža Tomašić, Jana Žitňanská, Anna Elżbieta Fotyga, Ryszard Antoni Legutko, Ryszard Czarnecki, Karol Karski ir Tomasz Piotr Poręba ECR frakcijos vardu – dėl Šiaurės Korėjos (B8-0089/2016);

—   Cristian Dan Preda, Davor Ivo Stier, Andrej Plenković, Lara Comi, Tunne Kelam, Patricija Šulin, Jarosław Wałęsa, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Eduard Kukan, Brian Hayes, Bogdan Brunon Wenta, Thomas Mann, Csaba Sógor, Claude Rolin, Andrey Kovatchev, Eva Paunova, Milan Zver, Ildikó Gáll-Pelcz, Pavel Svoboda, Ivan Štefanec, Michaela Šojdrová, Tomáš Zdechovský, Sven Schulze, Jaromír Štětina, Andrey Novakov, Lefteris Christoforou, József Nagy, Dubravka Šuica, Marijana Petir, Anna Záborská, Roberta Metsola, Joachim Zeller, Luděk Niedermayer, Paul Rübig, Ramón Luis Valcárcel Siso, Therese Comodini Cachia, Seán Kelly, Romana Tomc, Elisabetta Gardini ir Adam Szejnfeld PPE frakcijos vardu – dėl Šiaurės Korėjos (B8-0092/2016);

—   Hilde Vautmans, Marielle de Sarnez, Urmas Paet, Beatriz Becerra Basterrechea, Izaskun Bilbao Barandica, Petras Auštrevičius, Dita Charanzová, Pavel Telička, Ilhan Kyuchyuk, Ramon Tremosa i Balcells, Ivo Vajgl, Nedzhmi Ali, Martina Dlabajová, José Inácio Faria, Fredrick Federley, Nathalie Griesbeck, Marian Harkin, Filiz Hyusmenova, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Kaja Kallas, Louis Michel, Javier Nart, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Frédérique Ries, Robert Rochefort, Johannes Cornelis van Baalen, Paavo Väyrynen ir Valentinas Mazuronis ALDE frakcijos vardu – dėl Šiaurės Korėjos (B8-0094/2016);

—   Malin Björk, Helmut Scholz, Stefan Eck, Kostadinka Kuneva, Stelios Kouloglou, Kostas Chrysogonos ir Patrick Le Hyaric GUE/NGL frakcijos vardu – dėl Šiaurės Korėjos (B8-0097/2016);

—   Pier Antonio Panzeri, Josef Weidenholzer, Victor Boştinaru, Knut Fleckenstein, Richard Howitt, Ana Gomes, Eric Andrieu, Nikos Androulakis, Zigmantas Balčytis, Hugues Bayet, Brando Benifei, José Blanco López, Vilija Blinkevičiūtė, Simona Bonafè, Biljana Borzan, Nicola Caputo, Andrea Cozzolino, Andi Cristea, Viorica Dăncilă, Isabella De Monte, Jonás Fernández, Monika Flašíková Beňová, Doru-Claudian Frunzulică, Eider Gardiazabal Rubial, Lidia Geringer de Oedenberg, Neena Gill, Michela Giuffrida, Maria Grapini, Roberto Gualtieri, Jytte Guteland, Sergio Gutiérrez Prieto, Anna Hedh, Cătălin Sorin Ivan, Liisa Jaakonsaari, Eva Kaili, Jude Kirton-Darling, Jeppe Kofod, Javi López, Olle Ludvigsson, Andrejs Mamikins, Costas Mavrides, Marlene Mizzi, Sorin Moisă, Csaba Molnár, Alessia Maria Mosca, Victor Negrescu, Momchil Nekov, Demetris Papadakis, Vincent Peillon, Tonino Picula, Miroslav Poche, Fernández Rodríguez-Piñero, Daciana Octavia Sârbu, Siôn Simon, Tibor Szanyi, Claudia Tapardel, Marc Tarabella, Marita Ulvskog, Julie Ward, Flavio Zanonato, Damiano Zoffoli ir Carlos Zorrinho S&D frakcijos vardu – dėl Šiaurės Korėjos (B8-0098/2016).

Kalbėjimo laikas bus paskirstytas pagal Darbo tvarkos taisyklių 162 straipsnį.


3. Liuksemburgo pirmininkavimo apžvalga (diskusijos)

Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Liuksemburgo pirmininkavimo apžvalga (2015/2964(RSP))

Xavier Bettel (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir Jean-Claude Juncker (Komisijos pirmininkas) padarė pareiškimus.

Kalbėjo: Viviane Reding PPE frakcijos vardu, Mady Delvaux S&D frakcijos vardu, Helga Stevens ECR frakcijos vardu, Charles Goerens ALDE frakcijos vardu, Dimitrios Papadimoulis GUE/NGL frakcijos vardu, Reinhard Bütikofer Verts/ALE frakcijos vardu, Marco Valli EFDD frakcijos vardu, Marine Le Pen ENF frakcijos vardu, Zoltán Balczó, , nepriklausomas Parlamento narys, Tunne Kelam, Alfred Sant, Timothy Kirkhope, Nikolaos Chountis, Mara Bizzotto, Andrejs Mamikins, Gerolf Annemans ir Mercedes Bresso.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Andreas Schwab, Juan Fernando López Aguilar, Notis Marias, Pervenche Berès, Seán Kelly, Lampros Fountoulis dėl kalbėjimo laiko paskirstymo procedūros „prašau žodžio“ metu (pirmininkas išdėstė patikslinimus) ir Costas Mavrides.

Kalbėjo: Jean-Claude Juncker ir Xavier Bettel.

Diskusijos baigtos.


PIRMININKAVO: David-Maria SASSOLI
Pirmininko pavaduotojas

4. Bendrosios skaitmeninės rinkos akto rengimas (diskusijos)

Pranešimas dėl bendrosios skaitmeninės rinkos akto rengimo [2015/2147(INI)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėjos: Kaja Kallas ir Evelyne Gebhardt (A8-0371/2015)

Kaja Kallas ir Evelyne Gebhardt pristatė pranešimą.

Kalbėjo: Renato Soru (ECON komiteto nuomonės referentas), Jutta Steinruck (EMPL komiteto nuomonės referentė), Merja Kyllönen (TRAN komiteto nuomonės referentė), Petra Kammerevert (CULT komiteto nuomonės referentė), Angel Dzhambazki (JURI komiteto nuomonės referentas) ir Michał Boni (LIBE komiteto nuomonės referentas).

Kalbėjo: Andrus Ansip (Komisijos pirmininko pavaduotojas).

Kalbėjo: Henna Virkkunen PPE frakcijos vardu, Miapetra Kumpula-Natri S&D frakcijos vardu, Vicky Ford ECR frakcijos vardu, Dita Charanzová ALDE frakcijos vardu, Cornelia Ernst GUE/NGL frakcijos vardu, Julia Reda Verts/ALE frakcijos vardu, David Borrelli EFDD frakcijos vardu, Mylène Troszczynski ENF frakcijos vardu, nepriklausomas Parlamento narys Janusz Korwin-Mikke ir Andreas Schwab.

PIRMININKAVO: Rainer WIELAND
Pirmininko pavaduotojas

Kalbėjo: Dan Nica, Hans-Olaf Henkel (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Liisa Jaakonsaari), Yana Toom, Neoklis Sylikiotis, Indrek Tarand (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Ivana Maletić), Marco Zullo, Barbara Kappel, Krišjānis Kariņš (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Tibor Szanyi), Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Daniel Dalton, Morten Helveg Petersen, Jiří Maštálka, Michel Reimon, Margot Parker, Sabine Verheyen, Emilian Pavel (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Gianluca Buonanno), Evžen Tošenovský, Marietje Schaake, Roger Helmer, Pilar del Castillo Vera, Olga Sehnalová, Isabella Adinolfi, Lara Comi, Catherine Stihler, Angelika Niebler, Patrizia Toia, Eva Paunova, Silvia Costa, Carlos Coelho, Marita Ulvskog, Seán Kelly, Nicola Danti, Ildikó Gáll-Pelcz, Virginie Rozière, Deirdre Clune, Liisa Jaakonsaari, Anna Maria Corazza Bildt ir Carlos Zorrinho.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Michaela Šojdrová, José Blanco López, Ruža Tomašić, Bronis Ropė, Csaba Sógor ir Maria Grapini.

Kalbėjo: Andrus Ansip, Kaja Kallas ir Evelyne Gebhardt.

Diskusijos baigtos.

Balsavimas: 2016 01 19 protokolo 5.9 punktas.

(Posėdis sustabdytas 12.20 val. prieš balsavimą ir atnaujintas 12.30 val.)


PIRMININKAVO: Antonio TAJANI
Pirmininko pavaduotojas

5. Balsuoti skirtas laikas

Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai, balsavimai dalimis ir kt.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.

Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.

Kalbėjo Notis Marias, jis informavo Parlamentą, kad Graikijos pilietis Richard Spiros Hagabimana neteisėtai įkalintas Burundyje buvo išteisintas ir bus greitai paleistas.


5.1. Prašymas atšaukti Czesławo Adamo Siekierskio (Czesław Adam Siekierski) imunitetą (Darbo tvarkos taisyklių 150 straipsnis) (balsavimas)

Pranešimas dėl prašymo atšaukti Czesławo Adamo Siekierskio (Czesław Adam Siekierski) imunitetą [2015/2241(IMM)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėja: Heidi Hautala (A8-0004/2016)

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 1)

SPRENDIMO PROJEKTAS

Priimta vienu balsavimu (P8_TA(2016)0001)


5.2. Prašymas atšaukti Parlamento nario Czesławo Adamo Siekierskio (Czesław Adam Siekierski) imunitetą (Darbo tvarkos taisyklių 150 straipsnis) (balsavimas)

Pranešimas dėl prašymo atšaukti Czesławo Adamo Siekierskio (Czesław Adam Siekierski) imunitetą [2015/2268(IMM)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėja: Heidi Hautala (A8-0005/2016)

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 2)

SPRENDIMO PROJEKTAS

Priimta vienu balsavimu (P8_TA(2016)0002)


5.3. Daugiametis paprastųjų tunų išteklių rytinėje Atlanto vandenyno dalyje ir Viduržemio jūroje atkūrimo planas ***I (balsavimas)

Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl daugiamečio paprastųjų tunų išteklių rytinėje Atlanto vandenyno dalyje ir Viduržemio jūroje atkūrimo plano, kuriuo panaikinamas Reglamentas (EB) Nr. 302/2009 [COM(2015)0180 - C8-0118/2015 - 2015/0096(COD)] - Žuvininkystės komitetas. Pranešėjas: Gabriel Mato (A8-0367/2015)

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 3)

KOMISIJOS PASIŪLYMAS ir PAKEITIMAI

Patvirtintas su pakeitimais (P8_TA(2016)0003)

Gabriel Mato (pranešėjas) pasiūlė atidėti balsavimą dėl teisėkūros rezoliucijos projekto pagal Darbo tvarkos taisyklių 61 straipsnio 2 dalį.

Parlamentas pritarė šiam pasiūlymui. Klausimas grąžinamas iš naujo nagrinėti atsakingam komitetui.


5.4. Metinė ES konkurencijos politikos ataskaita (balsavimas)

Pranešimas dėl metinės ES konkurencijos politikos ataskaitos [2015/2140(INI)] - Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas. Pranešėjas: Werner Langen (A8-0368/2015)

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 4)

PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS

Priimta (P8_TA(2016)0004)


5.5. Kultūrų dialogo, kultūrų įvairovės ir švietimo vaidmuo skatinant pagrindines ES vertybes (balsavimas)

Pranešimas dėl kultūrų dialogo, kultūrų įvairovės ir švietimo vaidmens puoselėjant pagrindines ES vertybes [2015/2139(INI)] - Kultūros ir švietimo komitetas. Pranešėja: Julie Ward (A8-0373/2015)

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 5)

ALTERNATYVUS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS (pateiktas ENF frakcijos)

Atmesta

CULT komiteto PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS

Priimta (P8_TA(2016)0005)

Kalbėjo:

Julie Ward (pranešėja).


5.6. ES finansinių paslaugų reglamento apžvalga ir su juo susiję iššūkiai (balsavimas)

Pranešimas dėl ES finansinių paslaugų reglamento apžvalgos ir su juo susiijusių iššūkių: poveikis ir siekis nustatyti veiksmingesnes ir efektyvesnes ES gaires, susijusias su Finansiniu reglamentu ir kapitalo rinkų sąjunga [2015/2106(INI)] - Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas. Pranešėjas: Burkhard Balz (A8-0360/2015)

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 6)

PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS

Priimta (P8_TA(2016)0006)


5.7. Išorės veiksniai, sudarantys kliūtis Europos moterų verslumui (balsavimas)

Pranešimas dėl išorės veiksnių, sudarančių kliūtis Europos moterų verslumui [2015/2111(INI)] - Moterų teisių ir lyčių lygybės komitetas. Pranešėja: Barbara Matera (A8-0369/2015)

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 7)

PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS

Priimta (P8_TA(2016)0007)


5.8. Įgūdžių ugdymo politika kovai su jaunimo nedarbu (balsavimas)

Pranešimas dėl įgūdžių ugdymo politikos kovai su jaunimo nedarbu [2015/2088(INI)] - Užimtumo ir socialinių reikalų komitetas. Pranešėjas: Marek Plura (A8-0366/2015)

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 8)

PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS

Priimta (P8_TA(2016)0008)

Kalbėjo:

Syed Kamall dėl pasitikrinimo elektroniniu būdu dėl 62 pastraipos antros dalies.


5.9. Bendrosios skaitmeninės rinkos akto rengimas (balsavimas)

Pranešimas dėl bendrosios skaitmeninės rinkos akto rengimo [2015/2147(INI)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėjos: Kaja Kallas ir Evelyne Gebhardt (A8-0371/2015)

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 9)

PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS

Priimta (P8_TA(2016)0009)

Kalbėjo:

Evelyne Gebhardt (pranešėja) dėl pakeitimų Nr. 3 ir 11 vertimų į prancūzų kalbą.


6. Paaiškinimai dėl balsavimo

Rašytiniai paaiškinimai dėl balsavimo:

Pagal Darbo tvarkos taisyklių 183 straipsnį raštu pateikti paaiškinimai dėl balsavimo įrašyti į šio posėdžio stenogramą.

Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo:

Pranešimas: Gabriel Mato - A8-0367/2015
Richard Corbett, Estefanía Torres Martínez, Andrejs Mamikins, Daniel Hannan ir Steven Woolfe

Pranešimas: Werner Langen - A8-0368/2015
Richard Corbett, Krisztina Morvai, Andrejs Mamikins, Monica Macovei, Seán Kelly, Daniel Hannan, Mairead McGuinness, Diane Dodds, Marian Harkin ir Steven Woolfe

Pranešimas: Julie Ward - A8-0373/2015
Krisztina Morvai, Marlene Mizzi, Andrejs Mamikins, Csaba Sógor, Marijana Petir, Stanislav Polčák ir Diane Dodds

Pranešimas: Burkhard Balz - A8-0360/2015
Krisztina Morvai, Andrejs Mamikins, Monica Macovei, Nicola Caputo, Seán Kelly ir Stanislav Polčák

Pranešimas: Barbara Matera - A8-0369/2015
Ángela Vallina GUE/NGL frakcijos vardu, Anna Maria Corazza Bildt, Jana Žitňanská, Deirdre Clune, Krisztina Morvai, Biljana Borzan, Csaba Sógor, Andrejs Mamikins, Seán Kelly, Marijana Petir, Diane Dodds ir Marian Harkin

Pranešimas: Marek Plura - A8-0366/2015
Jana Žitňanská, Deirdre Clune, Krisztina Morvai, Ilhan Kyuchyuk, István Ujhelyi, Maria Spyraki, Andrejs Mamikins, Csaba Sógor, Seán Kelly, Jiří Pospíšil, Marijana Petir, Diane Dodds ir Marian Harkin

Pranešimas: Kaja Kallas ir Evelyne Gebhardt - A8-0371/2015
Jiří Pospíšil, Xabier Benito Ziluaga, Krisztina Morvai, Biljana Borzan, Marlene Mizzi, Nicola Caputo, Seán Kelly ir Marian Harkin.


7. Balsavimo pataisymai ir ketinimai

Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami interneto svetainės Europarl tinklalapio Plenarinis posėdis skilties Balsavimai dalyje Balsavimo rezultatai (Vardinio balsavimo rezultatai) ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).

Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.

Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.


(Posėdis sustabdytas 14.35 val. ir atnaujintas 15.05 val.)

PIRMININKAVO: Martin SCHULZ
Pirmininkas

8. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas

Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.


9. Europos Vadovų Tarybos išvados (gruodžio 17-18 d.) (diskusijos)

Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Europos Vadovų Tarybos išvados (gruodžio 17-18 d.) (2015/2989(RSP))

Donald Tusk (Europos Vadovų Tarybos pirmininkas) ir Jean-Claude Juncker (Komisijos pirmininkas) padarė pareiškimus.

Kalbėjo: Manfred Weber PPE frakcijos vardu (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Maria Grapini), Enrique Guerrero Salom S&D frakcijos vardu, Geoffrey Van Orden ECR frakcijos vardu, Guy Verhofstadt ALDE frakcijos vardu (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Gerard Batten), Inês Cristina Zuber GUE/NGL frakcijos vardu, Ulrike Lunacek Verts/ALE frakcijos vardu, Nigel Farage EFDD frakcijos vardu, Guy Verhofstadt dėl pastarojo kalbos, Nigel Farage dėl Guy Verhofstadt žodžių, Beatrix von Storch, ji pateikė Ulrike Lunacek mėlynosios kortelės klausimą, į kurį ji atsakė, Vicky Maeijer ENF frakcijos vardu, nepriklausomas Parlamento narys Sotirios Zarianopoulos, Guy Verhofstadt ir Alain Lamassoure.

PIRMININKAVO: Sylvie GUILLAUME
Pirmininko pavaduotoja

Kalbėjo: Tanja Fajon, Anna Elżbieta Fotyga, Tania González Peñas, Laura Ferrara, Mara Bizzotto, Eleftherios Synadinos, Esteban González Pons (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Paul Rübig), Maria João Rodrigues, Marina Albiol Guzmán, Peter Lundgren, Janice Atkinson, Manolis Kefalogiannis, Knut Fleckenstein (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Kazimierz Michał Ujazdowski), Glenis Willmott, Patrizia Toia, Iratxe García Pérez, Iliana Iotova ir Elisa Ferreira.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Maria Spyraki, Tibor Szanyi, Ruža Tomašić, Georgios Epitideios ir Michaela Šojdrová.

Kalbėjo Jean-Claude Juncker.

PIRMININKAVO: Martin SCHULZ
Pirmininkas

Kalbėjo Donald Tusk.

Diskusijos baigtos.

(Posėdis sustabdytas kelioms minutėms.)


10. Padėtis Lenkijoje (diskusijos)

Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Padėtis Lenkijoje (2015/3031(RSP))

Pirmininkas padarė trumpą pareiškimą, kad pristatytų diskusijas.

Bert Koenders (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir Frans Timmermans (Komisijos pirmininko pavaduotojas) padarė pareiškimus.

Kalbėjo Beata Szydło (Lenkijos ministrė pirmininkė).

Kalbėjo: Esteban González Pons PPE frakcijos vardu, Gianni Pittella S&D frakcijos vardu, Syed Kamall ECR frakcijos vardu, Guy Verhofstadt ALDE frakcijos vardu, Gabriele Zimmer GUE/NGL frakcijos vardu, Rebecca Harms Verts/ALE frakcijos vardu, Robert Jarosław Iwaszkiewicz EFDD frakcijos vardu, Michał Marusik ENF frakcijos vardu, nepriklausomas Parlamento narys Janusz Korwin-Mikke, Milan Zver, Tanja Fajon, Ryszard Antoni Legutko, Sophia in 't Veld, Barbara Spinelli, Judith Sargentini, Petr Mach, Jean-Luc Schaffhauser (pirmininkas priminė, kad tribūnose sėdintys lankytojai negali reikšti pritarimo ar nepasitenkinimo), Aymeric Chauprade, Jan Olbrycht, Josef Weidenholzer, Hans-Olaf Henkel, Cecilia Wikström, Patrick Le Hyaric, Josep-Maria Terricabras, Nicolas Bay, Beata Szydło, nepriklausomas Parlamento narys Janusz Korwin-Mikke, Michał Marusik ENF frakcijos vardu, Robert Jarosław Iwaszkiewicz EFDD frakcijos vardu, Rebecca Harms Verts/ALE frakcijos vardu, Gabriele Zimmer GUE/NGL frakcijos vardu, Guy Verhofstadt ALDE frakcijos vardu, Ryszard Antoni Legutko ECR frakcijos vardu, Enrique Guerrero Salom S&D frakcijos vardu, ir Esteban González Pons PPE frakcijos vardu.

Kalbėjo Beata Szydło.

Kalbėjo Guy Verhofstadt, dėl Beata Szydło kalbos, pastaroji atsakė.

Kalbėjo: Bert Koenders, Günther Oettinger (Komisijos narys) ir Frans Timmermans.

Kalbėjo Beata Szydło.

Pasiūlymai dėl rezoliucijų, teikiami pagal Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 2 dalį, bus skelbiami vėliau.

Diskusijos baigtos.

Balsavimas: kita mėnesinė sesija.


PIRMININKAVO: David-Maria SASSOLI
Pirmininko pavaduotojas

11. Klaidų ištaisymas (Darbo tvarkos taisyklių 231 straipsnis)

Klaidų ištaisymas P7_TA(2012)0424(COR01) paskelbtas per vakar vykusį plenarinį posėdį (2016 01 18 protokolo 8 punktas).

Kadangi nė viena iš frakcijų arba ne mažiau kaip keturiasdešimt Parlamento narių nepaprašė balsuoti dėl klaidų ištaisymo, jis laikomas patvirtintu pagal Darbo tvarkos taisyklių 231 straipsnio 4 dalį.


12. Kolumbijos taikos procesas (diskusijos)

Komisijos pirmininko pavaduotojos ir Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: Kolumbijos taikos procesas (2015/3033(RSP))

Federica Mogherini (Komisijos pirmininko pavaduotoja ir Sąjungos vyriausioji įgaliotinė) padarė pareiškimą.

Kalbėjo: Luis de Grandes Pascual PPE frakcijos vardu, Ramón Jáuregui Atondo S&D frakcijos vardu, Mark Demesmaeker ECR frakcijos vardu, Izaskun Bilbao Barandica ALDE frakcijos vardu, Javier Couso Permuy GUE/NGL frakcijos vardu, Jordi Sebastià Verts/ALE frakcijos vardu, Ignazio Corrao EFDD frakcijos vardu, Francisco José Millán Mon, Richard Howitt, Davor Ivo Stier, Carlos Zorrinho (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Jonathan Arnott), Tunne Kelam, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Alojz Peterle, Bogdan Brunon Wenta ir Adam Szejnfeld.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: José Inácio Faria, Josu Juaristi Abaunz (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Luis de Grandes Pascual), Ernest Urtasun, Fabio Massimo Castaldo, Notis Marias ir Maite Pagazaurtundúa Ruiz.

Kalbėjo Federica Mogherini.

Pasiūlymai dėl rezoliucijų, pateikti po diskusijų pagal Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 2 dalį:

—   Luis de Grandes Pascual, Francisco José Millán Mon, Davor Ivo Stier, Agustín Díaz de Mera García Consuegra ir Cristian Dan Preda, PPE frakcijos vardu, – dėl paramos taikos procesui Kolumbijoje (2015/3033(RSP)) (B8-0041/2016);

—   Charles Tannock, Mark Demesmaeker, Angel Dzhambazki ir Raffaele Fitto, ECR frakcijos vardu, – dėl Kolumbijos taikos proceso (2015/3033(RSP)) (B8-0042/2016);

—   Izaskun Bilbao Barandica, Dita Charanzová, Ilhan Kyuchyuk, Louis Michel, Jozo Radoš, Marietje Schaake, Pavel Telička ir Johannes Cornelis van Baalen, ALDE frakcijos vardu, – dėl taikos proceso Kolumbijoje (2015/3033(RSP)) (B8-0053/2016);

—   Ernest Urtasun, Barbara Lochbihler, Ulrike Lunacek, Tamás Meszerics, Molly Scott Cato, Jordi Sebastià, Igor Šoltes, Josep-Maria Terricabras ir Bodil Valero, Verts/ALE frakcijos vardu, – dėl paramos taikos procesui Kolumbijoje (2015/3033(RSP)) (B8-0054/2016);

—    Javier Couso Permuy, Neoklis Sylikiotis, Paloma López Bermejo, Angela Vallina, Marina Albiol, Sofia Sakorafa, Takis Hadjigeorgiou, Fabio De Masi, Rina Ronja Kari, Helmut Schölz, Katerina Konecna, Jiri Mastalka, Marie-Christine Vergiat, Miguel Urban, Tania González, Xabier Benito, Lola Sánchez, Estefanía Torres, Barbara Spinelli, Inês Zuber, Kostas Chrysogonos, Dimitrios Papadimoulis ir Stelios Kouloglou, GUE/NGL frakcijos vardu, – dėl taikos proceso Kolumbijoje (2015/3033(RSP)) (B8-0055/2016);

—    Ramón Jáuregui Atondo, José Blanco López, Norica Nicolai, Monika Flašíková Beňová, Karoline Graswander-Hainz, Enrique Guerrero Salom, Richard Howitt, Jude Kirton-Darling, Javi López, Marlene Mizzi, Inmaculada Rodríguez-Piñero Fernández, Elena Valenciano ir Carlos Zorrinho, S&D frakcijos vardu, – dėl paramos taikos procesui Kolumbijoje (2015/3033(RSP)) (B8-0061/2016);

—    Fabio Massimo Castaldo, Ignazio Corrao ir Rolandas Paksas, EFDD frakcijos vardu, – dėl taikos proceso Kolumbijoje (2015/3033(RSP)) (B8-0062/2016).

Diskusijos baigtos.

Balsavimas: 2016 01 20 protokolo 7.8 punktas.


13. Padėtis Sirijoje (diskusijos)

Komisijos pirmininko pavaduotojos ir Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: Padėtis Sirijoje (2015/2517(RSP))

Federica Mogherini (Komisijos pirmininko pavaduotoja ir Sąjungos vyriausioji įgaliotinė) padarė pareiškimą.

Kalbėjo: Mariya Gabriel PPE frakcijos vardu, Victor Boştinaru S&D frakcijos vardu, Bas Belder ECR frakcijos vardu, ir Pavel Telička ALDE frakcijos vardu.

PIRMININKAVO: Anneli JÄÄTTEENMÄKI
Pirmininko pavaduotoja

Kalbėjo: Takis Hadjigeorgiou GUE/NGL frakcijos vardu, Barbara Lochbihler Verts/ALE frakcijos vardu, Mario Borghezio ENF frakcijos vardu, nepriklausomas Parlamento narys Bruno Gollnisch, Jaromír Štětina, Josef Weidenholzer, Marietje Schaake, Marie-Christine Arnautu, Afzal Khan (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Jonathan Arnott), Andrea Cozzolino, Eugen Freund ir Nikos Androulakis.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Marijana Petir, Marju Lauristin, Notis Marias, Javier Couso Permuy, Fabio Massimo Castaldo ir Georgios Epitideios.

Kalbėjo Federica Mogherini.

Diskusijos baigtos.


14. Komitetų sudėtis

Pirmininkas gavo šiuos ECR frakcijos prašymus dėl paskyrimo:

REGI komitetas: Sławomir Kłosowski vietoj Edward Czesak

ITRE komitetas: Edward Czesak

Šie paskyrimai bus laikomi patvirtintais, jei iki protokolo patvirtinimo nebus pateikta prieštaravimų.


15. Padėtis Saudo Arabijoje ir Irane (diskusijos)

Komisijos pirmininko pavaduotojos ir Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: Padėtis Saudo Arabijoje ir Irane (2015/2518(RSP))

Federica Mogherini (Komisijos pirmininko pavaduotoja ir Sąjungos vyriausioji įgaliotinė) padarė pareiškimą.

Kalbėjo: Cristian Dan Preda PPE frakcijos vardu, Richard Howitt S&D frakcijos vardu, Bas Belder ECR frakcijos vardu, Beatriz Becerra Basterrechea ALDE frakcijos vardu, Miguel Urbán Crespo GUE/NGL frakcijos vardu, Alyn Smith Verts/ALE frakcijos vardu, Fabio Massimo Castaldo EFDD frakcijos vardu, Josef Weidenholzer, Klaus Buchner, Victor Boştinaru, Damiano Zoffoli, Ana Gomes, Alessia Maria Mosca ir Andrejs Mamikins.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Stanislav Polčák, Afzal Khan ir Jonathan Arnott.

Kalbėjo Federica Mogherini.

Diskusijos baigtos.


16. Tam tikrų nekaltumo prezumpcijos ir teisės dalyvauti nagrinėjant baudžiamąją bylą teisme elementų užtikrinimas ***I (diskusijos)

Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos, kuria siekiama užtikrinti tam tikrus nekaltumo prezumpcijos ir teisės dalyvauti nagrinėjant baudžiamąją bylą teisme elementus [COM(2013)0821 - C7-0427/2013 - 2013/0407(COD)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėja: Nathalie Griesbeck (A8-0133/2015)

Nathalie Griesbeck pristatė pranešimą.

Kalbėjo Věra Jourová (Komisijos narė).

Kalbėjo: Kinga Gál PPE frakcijos vardu, Birgit Sippel S&D frakcijos vardu, Kazimierz Michał Ujazdowski ECR frakcijos vardu, Gerard Batten EFDD frakcijos vardu (taip pat atsakė į mėlynosios kortelės klausimą, kurį pateikė Jiří Pospíšil), Gilles Lebreton ENF frakcijos vardu, Alessandra Mussolini, Caterina Chinnici, Tomáš Zdechovský, Daniel Buda ir Emil Radev.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Seán Kelly, Kostas Chrysogonos ir Jiří Pospíšil.

Kalbėjo: Věra Jourová ir Nathalie Griesbeck.

Diskusijos baigtos.

Balsavimas: 2016 01 20 protokolo 7.2 punktas.

Kalbėjo Notis Marias dėl procedūros „prašau žodžio“ (pirmininkė priminė galiojančią tvarką).


17. Asmeninės apsaugos priemonės ***I - Dujinį kurą deginantys prietaisai ***I - Lynų kelio įrenginiai ***I (diskusijos)

Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl asmeninių apsaugos priemonių [COM(2014)0186 - C7-0110/2014 - 2014/0108(COD)] - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėja: Vicky Ford (A8-0148/2015)

Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl dujinį kurą deginančių prietaisų [COM(2014)0258 - C8-0006/2014 - 2014/0136(COD)] - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėja: Catherine Stihler (A8-0147/2015)

Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl lynų kelio įrenginių [COM(2014)0187 - C7-0111/2014 - 2014/0107(COD)] - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėjas: Antonio López-Istúriz White (A8-0063/2015)

Vicky Ford, Catherine Stihler ir Antonio López-Istúriz White pristatė savo pranešimus.

Kalbėjo Elżbieta Bieńkowska (Komisijos narė).

Kalbėjo: Laura Agea (EMPL komiteto nuomonės referentė), Pascal Arimont PPE frakcijos vardu, Kerstin Westphal S&D frakcijos vardu, Daniel Dalton ECR frakcijos vardu, Dita Charanzová ALDE frakcijos vardu, Jiří Maštálka GUE/NGL frakcijos vardu, Margot Parker EFDD frakcijos vardu, Cristian-Silviu Buşoi, Lara Comi, Paul Rübig, Seán Kelly, Alberto Cirio ir Jiří Pospíšil.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Notis Marias.

Kalbėjo: Elżbieta Bieńkowska, Vicky Ford, Catherine Stihler ir Antonio López-Istúriz White.

Diskusijos baigtos.

Balsavimas: 2016 01 20 protokolo 7.3 punktas, 2016 01 20 protokolo 7.4 punktas ir 2016 01 20 protokolo 7.5 punktas.


18. Kito posėdžio darbotvarkė

Kitos dienos darbotvarkė patvirtinta (dokumentas „Darbotvarkė“, PE 574.582/OJME).


19. Posėdžio pabaiga

Posėdis baigtas 23.50 val.

Klaus Welle

Martin Schulz

Generalinis sekretorius

Pirmininkas


DALYVIŲ SĄRAŠAS

Dalyvavo:

Adaktusson, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aguilera García, Aiuto, Aker, Albiol Guzmán, Albrecht, Ali, Aliot, Alliot-Marie, Anderson Lucy, Anderson Martina, Andersson, Andrieu, Androulakis, Annemans, Arena, Arimont, Arnautu, Arnott, Arthuis, Ashworth, Atkinson, Auken, Auštrevičius, Ayala Sender, Ayuso, van Baalen, Bach, Balas, Balčytis, Balczó, Balz, Barekov, Bashir, Batten, Bay, Bayet, Bearder, Becerra Basterrechea, Becker, Beghin, Belder, Belet, Bendtsen, Benifei, Benito Ziluaga, Berès, Bergeron, Bettini, Bilbao Barandica, Bilde, Bizzotto, Björk, Blanco López, Blinkevičiūtė, Bocskor, Böge, Bogovič, Bonafè, Boni, Borghezio, Borrelli, Borzan, Boştinaru, Bours, Boutonnet, Bové, Boylan, Brannen, Bresso, Briano, Briois, Brok, Buchner, Buda, Bullmann, Buonanno, Buşoi, Bütikofer, Buzek, Cabezón Ruiz, Cadec, Calvet Chambon, van de Camp, Campbell Bannerman, Caputo, Carthy, Carver, Casa, Caspary, Castaldo, del Castillo Vera, Cavada, Cesa, Charanzová, Chauprade, Childers, Chinnici, Chountis, Christensen, Christoforou, Chrysogonos, Cicu, Cirio, Clune, Coburn, Coelho, Cofferati, Collin-Langen, Collins, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Corbett, Corrao, Costa, Couso Permuy, Cozzolino, Cramer, Cristea, Csáky, Czarnecki, Czesak, van Dalen, Dalli, Dalton, D'Amato, Dance, Dăncilă, Danjean, Danti, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, Dati, De Backer, De Castro, Delahaye, Deli, Delli, Delvaux, De Masi, Demesmaeker, De Monte, Denanot, de Sarnez, Deß, Deutsch, Deva, Diaconu, Díaz de Mera García Consuegra, Dlabajová, Dodds Diane, Dohrmann, Dorfmann, D'Ornano, Drăghici, Duncan, Durand, Dzhambazki, Eck, Ehler, Eickhout, Engel, Epitideios, Erdős, Eriksson, Ernst, Ertug, Estaràs Ferragut, Etheridge, Evans, Evi, Fajon, Farage, Faria, Federley, Ferber, Fernandes, Fernández, Ferrand, Ferrara, Ferreira Elisa, Ferreira João, Finch, Fisas Ayxelà, Fitto, Fjellner, Flanagan, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Forenza, Foster, Fotyga, Fountoulis, Fox, Freund, Frunzulică, Gabriel, Gahler, Gál, Gáll-Pelcz, Gambús, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gardini, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Gerbrandy, Gericke, Geringer de Oedenberg, Giegold, Gierek, Gieseke, Gill Nathan, Gill Neena, Giménez Barbat, Girling, Giuffrida, Goddyn, Goerens, Gollnisch, Gomes, González Peñas, González Pons, Gosiewska, Goulard, de Graaff, Grammatikakis, de Grandes Pascual, Grapini, Gräßle, Graswander-Hainz, Griesbeck, Griffin, Grigule, Groote, Grossetête, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Gyürk, Hadjigeorgiou, Halla-aho, Hannan, Harkin, Häusling, Hautala, Hayes, Hazekamp, Hedh, Helmer, Henkel, Herranz García, Hetman, Heubuch, Hoc, Hoffmann, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Honeyball, Hookem, Hortefeux, Howitt, Hübner, Hudghton, Huitema, Hyusmenova, in 't Veld, Iotova, Iturgaiz, Ivan, Iwaszkiewicz, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jadot, Jahr, Jakovčić, Jalkh, James, Jáuregui Atondo, Jávor, Jazłowiecka, Ježek, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jongerius, Joulaud, Juaristi Abaunz, Jurek, Juvin, Kadenbach, Kaili, Kalinowski, Kallas, Kalniete, Kammerevert, Kappel, Karas, Kari, Karim, Kariņš, Karlsson, Karski, Kaufmann, Kefalogiannis, Kelam, Keller Jan, Keller Ska, Kelly, Khan, Kirkhope, Kirton-Darling, Kłosowski, Koch, Kofod, Kölmel, Korwin-Mikke, Kósa, Köster, Köstinger, Kouloglou, Kovács, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Krasnodębski, Krehl, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kumpula-Natri, Kuneva, Kuźmiuk, Kyenge, Kyllönen, Kyrkos, Kyrtsos, Kyuchyuk, Lamassoure, Lambert, Lambsdorff, Landsbergis, Lange, de Lange, Langen, Lauristin, Lavrilleux, Lebreton, Le Grip, Legutko, Le Hyaric, Leinen, Lenaers, Le Pen Jean-Marie, Lewandowski, Lewer, Liese, Lins, Lochbihler, Loiseau, Loones, Lope Fontagné, López, López Aguilar, López Bermejo, López-Istúriz White, Lucke, Ludvigsson, Łukacijewska, Lunacek, Lundgren, McAllister, McAvan, McClarkin, McGuinness, Mach, McIntyre, Macovei, Maeijer, Maletić, Malinov, Maltese, Mamikins, Mănescu, Maňka, Mann, Manscour, Maragall, Marias, Marinescu, Marinho e Pinto, Martin David, Martin Dominique, Martin Edouard, Martusciello, Marusik, Maštálka, Matera, Mato, Maullu, Maurel, Mavrides, Mayer, Mazuronis, Meissner, Mélenchon, Mélin, Melior, Melo, Messerschmidt, Meszerics, Metsola, Michel, Mihaylova, Mikolášik, Millán Mon, van Miltenburg, Mineur, Mizzi, Mlinar, Moi, Moisă, Molnár, Monot, Monteiro de Aguiar, Montel, Moody, Moraes, Morano, Morgano, Morin-Chartier, Morvai, Mosca, Müller, Mureşan, Muselier, Mussolini, Nagy, Nart, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Nicholson, Nicolai, Niebler, Niedermayer, Niedermüller, van Nieuwenhuizen, Nilsson, van Nistelrooij, Noichl, Novakov, Nuttall, Obermayr, O'Flynn, Olbrycht, Omarjee, Ożóg, Pabriks, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Papadakis Konstantinos, Papadimoulis, Pargneaux, Parker, Paşcu, Patriciello, Paunova, Pavel, Pedicini, Peillon, Peterle, Petersen, Petir, Philippot, Picierno, Picula, Piecha, Pieper, Piotrowski, Piri, Pirinski, Pitera, Plenković, Plura, Poc, Poche, Pogliese, Polčák, Ponga, Poręba, Pospíšil, Post, Preda, Pretzell, Preuß, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Radoš, Rangel, Ransdorf, Rebega, Reda, Reding, Regner, Reid, Reimon, Reintke, Reul, Revault D'Allonnes Bonnefoy, Ribeiro, Ries, Riquet, Rivasi, Rochefort, Rodrigues Liliana, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rohde, Rolin, Ropė, Rosati, Rozière, Ruas, Rübig, Ruohonen-Lerner, Saïfi, Sakorafa, Salini, Salvini, Sánchez Caldentey, Sander, Sant, Sârbu, Sargentini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Schaake, Schaffhauser, Schaldemose, Schlein, Schmidt, Scholz, Schöpflin, Schreijer-Pierik, Schulz, Schulze, Schuster, Schwab, Scott Cato, Sebastià, Sehnalová, Selimovic, Senra Rodríguez, Sernagiotto, Serrão Santos, Seymour, Siekierski, Silva Pereira, Simon Peter, Simon Siôn, Sippel, Škripek, Škrlec, Smith, Smolková, Sógor, Šojdrová, Šoltes, Sommer, Sonneborn, Soru, Spinelli, Spyraki, Staes, Stanishev, Starbatty, Štefanec, Steinruck, Štětina, Stevens, Stier, Stihler, Stolojan, von Storch, Stuger, Šuica, Sulík, Šulin, Svoboda, Swinburne, Sylikiotis, Synadinos, Szájer, Szanyi, Szejnfeld, Tajani, Takkula, Tamburrano, Tănăsescu, Tang, Tannock, Țapardel, Tarabella, Tarand, Taylor, Telička, Terricabras, Theocharous, Theurer, Thomas, Thun und Hohenstein, Toia, Tőkés, Tomaševski, Tomašić, Tomc, Toom, Tørnæs, Torres Martínez, Torvalds, Tošenovský, Trebesius, Tremosa i Balcells, Troszczynski, Trüpel, Ţurcanu, Turmes, Ujazdowski, Ujhelyi, Ulvskog, Ungureanu, Urbán Crespo, Urtasun, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vălean, Valero, Valli, Vallina, Vana, Van Bossuyt, Van Brempt, Vandenkendelaere, Van Orden, Vaughan, Vautmans, Väyrynen, Vergiat, Verheyen, Viegas, Vilimsky, Viotti, Virkkunen, Vistisen, Voigt, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Wałęsa, Ward, Weber Renate, Weidenholzer, von Weizsäcker, Wenta, Werner, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Winberg, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wiśniewska, Wojciechowski, Woolfe, Záborská, Zagorakis, Zahradil, Zala, Zalba Bidegain, Zanni, Zanonato, Zarianopoulos, Ždanoka, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zemke, Zijlstra, Zīle, Zimmer, Žitňanská, Złotowski, Zoffoli, Zorrinho, Zuber, Zullo, Zver, Zwiefka

Leista nedalyvauti:

Crowley, Deprez, Dodds Anneliese, Engström, Händel, Konečná, Liberadzki, Lietz, Lösing, Łybacka, Michels, Paksas, Pietikäinen

Teisinis pranešimas - Privatumo politika