Indiċi 
 Preċedenti 
 Li jmiss 
 Test sħiħ 
Proċedura : 2018/2741(RSP)
Ċiklu ta' ħajja waqt sessjoni
Ċikli relatati mad-dokumenti :

Testi mressqa :

RC-B8-0275/2018

Dibattiti :

Votazzjonijiet :

PV 14/06/2018 - 7.11
Spjegazzjoni tal-votazzjoni

Testi adottati :

P8_TA(2018)0266

Minuti
Il-Ħamis, 14 ta' Ġunju 2018 - StrasburguVerżjoni finali

7.11. Territorji okkupati Georgjani għaxar snin wara l-invażjoni Russa (votazzjoni)

Dikjarazzjoni tal-Viċi President tal-Kummissjoni u r-Rappreżentant Għoli tal-Unjoni għall-Affarijiet Barranin u l-Politika ta' Sigurtà: Territorji okkupati Georgjani għaxar snin wara l-invażjoni Russa (2018/2741(RSP))

Id-dibattitu sar fid-data 12 ta' Ġunju 2018 (punt 15 tal-Minuti ta' 12.6.2018).

Il-mozzjonijiet għal riżoluzzjoni tħabbru fid-data 14 ta' Ġunju 2018 (punt 2 tal-Minuti ta' 14.6.2018).

Mozzjonijiet għal riżoluzzjoni B8-0275/2018, B8-0276/2018, B8-0277/2018, B8-0278/2018, B8-0279/2018 u B8-0285/2018

(Maġġoranza sempliċi meħtieġa)
(Riżultat tal-votazzjoni: Anness "Riżultat tal-Votazzjonijiet", punt 11)

MOZZJONI GĦAL RIŻOLUZZJONI KONĠUNTA RC-B8-0275/2018

(flok B8-0275/2018, B8-0276/2018, B8-0277/2018, B8-0279/2018 u B8-0285/2018):

imressqa mill-Membri li ġejjin:

—   Jaromír Štětina, Cristian Dan Preda, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, David McAllister, Dubravka Šuica, Sandra Kalniete, Laima Liucija Andrikienė, Michał Boni, Elmar Brok, Michael Gahler, Andrzej Grzyb, Gunnar Hökmark, Tunne Kelam, Julia Pitera, Fernando Ruas, Michaela Šojdrová u Željana Zovko, f'isem il-Grupp PPE;

—   Victor Boştinaru u Clare Moody, f'isem il-Grupp S&D;

—   Charles Tannock, Sajjad Karim, Jana Žitňanská, Jadwiga Wiśniewska, Kosma Złotowski, Anna Elżbieta Fotyga u Ruža Tomašić, f'isem il-Grupp ECR;

—   Javier Nart, Petras Auštrevičius, Beatriz Becerra Basterrechea, Dita Charanzová, Gérard Deprez, Martina Dlabajová, Marian Harkin, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Ilhan Kyuchyuk, Valentinas Mazuronis, Louis Michel, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Jozo Radoš, Frédérique Ries, Robert Rochefort, Marietje Schaake, Jasenko Selimovic, Viktor Uspaskich, Ivo Vajgl u Cecilia Wikström, f'isem il-Grupp ALDE;

—   Heidi Hautala et Rebecca Harms, f'isem il-Grupp Verts/ALE.

Adozzjoni (P8_TA(2018)0266)

(Il-mozzjoni għal riżoluzzjoni B8-0278/2018 iddekadiet.)

Aġġornata l-aħħar: 14 ta' Mejju 2019Avviż legali