Index 
 Vorige 
 Volgende 
 Volledige tekst 
Procedure : 2018/2841(RSP)
Stadium plenaire behandeling
Kies een document :

Ingediende teksten :

RC-B8-0371/2018

Debatten :

Stemmingen :

PV 13/09/2018 - 10.2
CRE 13/09/2018 - 10.2

Aangenomen teksten :

P8_TA(2018)0345

Notulen
Donderdag 13 september 2018 - StraatsburgDefinitieve uitgave

10.2. Myanmar, in het bijzonder de zaak van de journalisten Wa Lone en Kyaw Soe Oo (stemming)
CRE

Ontwerpresoluties B8-0371/2018, B8-0374/2018, B8-0376/2018, B8-0379/2018, B8-0380/2018, B8-0381/2018 en B8-0382/2018

(Gewone meerderheid)
(Bijzonderheden stemming: bijlage "Stemmingsuitslagen", punt 2)

GEZAMENLIJKE ONTWERPRESOLUTIE RC-B8-0371/2018

(ter vervanging van B8-0371/2018, B8-0374/2018, B8-0376/2018, B8-0379/2018, B8-0380/2018, B8-0381/2018 en B8-0382/2018):

ingediend door de volgende leden:

—   Cristian Dan Preda, Ramona Nicole Mănescu, Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Jaromír Štětina, Laima Liucija Andrikienė, Krzysztof Hetman, Eduard Kukan, Patricija Šulin, Tomáš Zdechovský, Marijana Petir, Tunne Kelam, Elisabetta Gardini, Roberta Metsola, Csaba Sógor, Romana Tomc, Željana Zovko, Cristian-Silviu Buşoi, Giovanni La Via, Pavel Svoboda, Ivan Štefanec, Bogdan Brunon Wenta, József Nagy, Adam Szejnfeld, Stanislav Polčák, Tadeusz Zwiefka, Michaela Šojdrová, Joachim Zeller, Sandra Kalniete, Francis Zammit Dimech, David McAllister, Seán Kelly, Ivana Maletić, Deirdre Clune, Dubravka Šuica, Ivo Belet, Andrey Kovatchev, Anna Záborská, László Tőkés, Milan Zver, Tokia Saïfi en Inese Vaidere, namens de PPE-Fractie;

—   Elena Valenciano, Soraya Post en Neena Gill, namens de S&D-Fractie;

—   Ryszard Czarnecki, Charles Tannock, Amjad Bashir, Karol Karski, Ruža Tomašić, Monica Macovei, Branislav Škripek, Sajjad Karim, Raffaele Fitto, Pirkko Ruohonen-Lerner, Jan Zahradil en Jana Žitňanská, namens de ECR-Fractie;

—   Urmas Paet, Izaskun Bilbao Barandica, Ilhan Kyuchyuk, Valentinas Mazuronis, Marietje Schaake, Petras Auštrevičius, Beatriz Becerra Basterrechea, Filiz Hyusmenova, Gérard Deprez, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Patricia Lalonde, Louis Michel, Javier Nart, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Carolina Punset, Jozo Radoš, Frédérique Ries, Robert Rochefort, Ramon Tremosa i Balcells, Ivo Vajgl, Hilde Vautmans en Cecilia Wikström, namens de ALDE-Fractie;

—   Younous Omarjee, Marie-Christine Vergiat, Patrick Le Hyaric, Kateřina Konečná, Merja Kyllönen, Tania González Peñas, Xabier Benito Ziluaga, Lola Sánchez Caldentey, Estefanía Torres Martínez, Dimitrios Papadimoulis, Stelios Kouloglou, Barbara Spinelli en Miguel Urbán Crespo, namens de GUE/NGL-Fractie;

—   Barbara Lochbihler, Jean Lambert, Judith Sargentini, Ernest Urtasun en Pascal Durand, namens de Verts/ALE-Fractie;

—   Ignazio Corrao, Fabio Massimo Castaldo en Isabella Adinolfi, namens de EFDD-Fractie.

Aangenomen (P8_TA(2018)0345)

Het woord werd gevoerd door:

Mark Demesmaeker, vóór de stemming, over de gezamenlijke ontwerpresolutie.

Laatst bijgewerkt op: 11 december 2018Juridische mededeling