Index 
 Vorige 
 Volgende 
 Volledige tekst 
Procedure : 2018/2863(RSP)
Stadium plenaire behandeling
Documentencyclus : B8-0466/2018

Ingediende teksten :

B8-0466/2018

Debatten :

PV 04/10/2018 - 5.3
CRE 04/10/2018 - 5.3

Stemmingen :

PV 04/10/2018 - 7.3

Aangenomen teksten :


Notulen
Donderdag 4 oktober 2018 - StraatsburgDefinitieve uitgave

7.3. Massale willekeurige detentie van Oeigoeren en Kazakken in de Oeigoerse Autonome Regio Xinjiang (stemming)

Ontwerpresoluties B8-0460/2018, B8-0461/2018, B8-0463/2018, B8-0464/2018, B8-0465/2018, B8-0466/2018, B8-0468/2018

(Gewone meerderheid)
(Bijzonderheden stemming: bijlage "Stemmingsuitslagen", punt 3)

GEZAMENLIJKE ONTWERPRESOLUTIE RC-B8-0460/2018

(ter vervanging van B8-0460/2018, B8-0461/2018, B8-0463/2018, B8-0464/2018, B8-0465/2018, B8-0468/2018):

ingediend door de volgende leden:

—   Cristian Dan Preda, László Tőkés, Elmar Brok, Jaromír Štětina, Thomas Mann, Bogdan Andrzej Zdrojewski, Agnieszka Kozłowska Rajewicz, Pavel Svoboda, Marijana Petir, Lefteris Christoforou, Csaba Sógor, Željana Zovko, Tomáš Zdechovský, Tunne Kelam, Patricija Šulin, Mairead McGuinness, Adam Szejnfeld, Giovanni La Via, Joachim Zeller, Michaela Šojdrová, Francis Zammit Dimech, Krzysztof Hetman, Sandra Kalniete, Seán Kelly, Deirdre Clune, Laima Liucija Andrikienė, Dubravka Šuica, Ivana Maletić, Romana Tomc, Geoffroy Didier, Ramona Nicole Mănescu en Inese Vaidere, namens de PPE-Fractie;

—    Elena Valenciano, Victor Boştinaru, Soraya Post en Jo Leinen, namens de S&D-Fractie;

—    Pirkko Ruohonen Lerner, Raffaele Fitto, Charles Tannock, Monica Macovei, Ruža Tomašić en Bas Belder, namens de ECR-Fractie;

—   Ilhan Kyuchyuk, Izaskun Bilbao Barandica, Pavel Telička, Ramon Tremosa i Balcells, Petras Auštrevičius, Beatriz Becerra Basterrechea, Dita Charanzová, Gérard Deprez, Martina Dlabajová, María Teresa Giménez Barbat, Nadja Hirsch, Filiz Hyusmenova, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Patricia Lalonde, Valentinas Mazuronis, Louis Michel, Javier Nart, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Carolina Punset, Jozo Radoš, Frédérique Ries, Robert Rochefort, Marietje Schaake, Jasenko Selimovic, Ivo Vajgl, Johannes Cornelis van Baalen en Cecilia Wikström, namens de ALDE-Fractie;

—    Reinhard Bütikofer, Helga Trüpel, Bodil Valero en Jordi Solé, namens de Verts/ALE-Fractie;

—   Fabio Massimo Castaldo, Ignazio Corrao en Isabella Adinolfi, namens de EFDD-Fractie.

Aangenomen (P8_TA(2018)0377)

(Ontwerpresolutie B8-0466/2018 komt te vervallen.)

Laatst bijgewerkt op: 23 januari 2019Juridische mededeling